Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
- استان‌ها - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 01:46 ق.ظ / Tue, 2018 June 19

- استان‌ها

  تصاویر افطاری هتل اسرم بمناسبت پاسداشت مادر

  افطاری هتل اسرم بمناسبت پاسداشت مادر

  ایستگاه افطار صلواتی ماه مبارک رمضان درساری

  ایستگاه صلوتی افطاری شهرداری ساری

  گزارش تصویری راهپیمایی روز قدس ساری

  گزارش تصویری راهپیمایی روز قدس
   مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران :

   موضوعات قرآنی جزو دغدغه‌های جامعه نشده است

   موضوعات قرآنی جزو دغدغه‌های جامعه نشده است

   مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه مازندران از داشتن موقوفه مختص قرآن بی‌بهره است، اظهار کرد: هنوز موضوعات قرآنی جزو دغدغه‌های جامعه نشده است.

   بهره ‌برداری 100 روزه از پروژه‌ای بزرگ؛

   تبلور عمل‌گرایی با احداث زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار در 100 روز

   تبلور عمل‌گرایی با احداث زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار در 100 روز

   زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار در میدان هلال احمر قرار است ظرف مدت 100 روزبه بهره‌برداری برسد و در ردیف پروژه‌های رکورددار قرار گیرد آن‌هم درزمانی که به جهت مشکلات اقتصادی کشور بسیاری از پروژه‌های ملی و استانی به دلیل کمبود اعتبار راکد و یا روند اجرایی‌شان بسیار کند می‌باشد.

   تبلیغات
   استان‌ها
   پربازدیدها
   • مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران :

    موضوعات قرآنی جزو دغدغه‌های جامعه نشده است

    مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه مازندران از داشتن موقوفه مختص قرآن بی‌بهره است، اظهار کرد: هنوز موضوعات قرآنی جزو دغدغه‌های جامعه نشده است.
   • کشف یک فقره زمین خواری در مناطق تفریحی و گردشگری

    کشف زمین‌خواری میلیاردی درعلی آباد کتول

    فرمانده انتظامی استان از کشف یک فقره زمین خواری در مناطق تفریحی و گردشگری "علی آباد کتول" به ارزش بیش از 13 میلیارد ریال خبر داد/ طی تحقیقات به عمل آمده، مشخص شد متهم بیش از 2هزار و 160 مترمربع از اراضی ملی به ارزش 13 میلیارد و 14 میلیون ریال را به صورت غیرمجاز تصرف کرده است.
   • در جلسه کمیسیون طرح و برنامه شورا صورت گرفت:

    ساخت نرم افزار جامع فرآیند پیمان سپاری جهت کاهش فساد اداری و مالی در شهرداری ساری

    حرکت مدیریت شهری در پنج سال اخیر در راستای توسعه مرکز استان بر محور گردشگری ثمربخش بوده اما باید برای تداوم این روند نقشه راه تعیین کنیم چرا که در غیر این صورت بازدهی های لازم حاصل نخواهند شد/ ساخت نرم افزار جامع فرآیند پیمان سپاری جهت کاهش فساد اداری و مالی در شهرداری ساری/
   • در جلسه کمیته نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر ساری تصویب شد:

    نامگذاری خیابان های جدیدالتاسیس ساری به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی و خلیج فارس

    بیش از 25 درخواست از سوی دستگاه ها، نهادها و افراد حقیقی و حقوقی در خصوص نامگذاری خیابان ها، بلوار ها، میادین، بوستان ها و معابر شهری ساری مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید که موافقت با درخواست مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران مبنی بر نامگذاری یکی از میادین یا خیابان های در حال احداث شهر ساری به نام "مرحوم آیت ا... اکبر هاشمی رفسنجانی"
   • بهره ‌برداری 100 روزه از پروژه‌ای بزرگ؛

    تبلور عمل‌گرایی با احداث زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار در 100 روز

    زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار در میدان هلال احمر قرار است ظرف مدت 100 روزبه بهره‌برداری برسد و در ردیف پروژه‌های رکورددار قرار گیرد آن‌هم درزمانی که به جهت مشکلات اقتصادی کشور بسیاری از پروژه‌های ملی و استانی به دلیل کمبود اعتبار راکد و یا روند اجرایی‌شان بسیار کند می‌باشد.
   • تصاو + حاشیه و جزییات جلسه تودیع و معارفه فرماندار جدید ساری

    فرماندار ساری مرکز مازندران معرفی شد + حاشیه و جزییات جلسه

    فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان‌ها باید در اجرایی کردن سیاست‌های دولت اقدام کنند که نگاه دولت نگاه عملیاتی، عدالت محوری و مردم محور بودن است/ فرماندار جدید ساری فردی پاکدست بوده که توقع داریم به عنوان نماینده دولت در شهرستان نظارت بر دستگاه‌های اجرایی شهرستان و رضایتمندی مردم را تامین کند.
   • برای نخستین بار

    پخت نان قالاج در ساری + تصاویر

    قالاج، یک واژه ترکی است که «ماندگار» معنی می‌دهد و همانطور که از نامش پیداست، این نان ماندگاری بالایی دارد و تا یک ماه، کاملاً تازه و خوردنی باقی می‌ماند به همین علت، در زمان جنگ جهانی دوم، در اختیار سربازان روس قرار می‌گرفت.
   • مهندس عباس رشیدی معاون فنی عمرانی شهرداری مرکز استان(ساری) :

    اجرای پروژه های عمرانی گامی موثر در جهت توسعه گردشگری است

    * اجرای پروژه های عمرانی گامی موثر در جهت توسعه گردشگری است/ * بهره برداری از بوستان بانوان، نشاط شهروندی را بدنبال دارد / بهره برداری از این پروژه ، ارتقاء نشاط و سلامت شهروندان و توسعه خدمات اجتماعی را در پی خواهد داشت/ بهره برداری از بوستان بانوان ، ارتقاء نشاط شهروندی و توسعه خدمات اجتماعی را در پی خواهد داشت.
   • مهدی اسفندیار رییس کمیته طناب‌کشی شهرستان ساری:

    طناب‌کشی، آمیزه‌ای از سرگرمی و ورزش است

    هیات‌هایی چون فوتبال و کشتی را همه می‌شناسند، اما کمیته طناب‌کشی که زیرمجموعه هیات ورزش‌های همگانی است، در بین نوجوانان و حتی برخی جوانان کمتر شناخته شده است و برهمین اساس ما برنامه داریم تا این ورزش را به سطح جامعه بیاوریم.
   • در ساری برگزار شد ؛

    جلسه شورای هماهنگی منطقه 1 سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

    جلسه شورای هماهنگی منطقه 1 سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور درویشی سرپرست این اداره کل، سید علیرضا حسینی طلب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان و کارشناسان مربوطه، معاونان و کارشناسان استانهای گیلان و سمنان صبح روز گذشته در سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران برگزار شد.
   • در راستای توانمند سازی و کمک به آسیب دیدگان اجتماعی صورت خواهد گرفت:

    ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به بیش از400 نفر از زندانیان استان مازندران

    جلسه هماهنگی مسئولین آموزش زندانیان با حضور صدرالدین کاظمی معاون مدیرکل و بهزاد حامدی رییس مرکز خدمات اجتماعی اداره کل زندان های مازندران، امیر جمشیدی معاون آموزشی، پژوهش و برنامه ریزی وعلی مهدی پور رئیس اداره آموزش اداره کل آموزش فنی وحرفه ای مازندران در دفتر کار معاون آموزشی، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران تشکیل شد
   • انتقاد منصفانه حق رسانه هاست

    در انتصابات، دقت را فدای سرعت نمی کنیم

    برای حل آسیب های اجتماعی از ظرفیت مردم استفاده شود / دولت روحانی، مظلوم ترین دولت است / انتقاد منصفانه حق رسانه هاست / تعیین 25 محور برای ارزیابی فعالیت فرمانداران/ مشکلات انتصاب بانوان در سمت های اجرایی/ دلایل تاخیر در انتخاب فرمانداران/ تودیع و معارفه غیابی نداریم / شاخص های ارزیابی فرمانداران/ تعیین بازرسان ویژه حقوق شهروندی در مازندران/ تاکید استاندار مازندران بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی/ اجازه کوچک شدن مازندران را ندهیم
   • مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران :

    300 بقعه متبرکه و امامزاده میزبان نماز‌گزاران عید سعید فطر

    مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه طرح ضیافت الهی با اقامه نماز عید سعید فطر در بقاع متبرکه پایان می‎یابد، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نماز عید سعید فطر امسال با شرکت گسترده مردم مومن در 100 بقعه متبرکه و امامزاده برگزار خواهد شد.
   • کریمیان رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران :

    کشف پیکر جوان والیبالیست پس از 3 روز در دریای خزر

    حمیدرضا جهانیان والیبالیست مازندران روز یک‌شنبه 20 خرداد ماه امسال در عمق پنج متری ساحل اسکله سنگی بابلسر ناپدید شد / جست‌وجوها برای  پیدا کردن جوان بابلسری از همان لحظات ابتدا آغاز شد، افزود: پس از 3 روز جست‌وجو  و با کمک غواصان پیکر این جوان در عمق 12 متری دریا در همان مکانی که غرق شده بود، پیدا شد.
   • مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران :

    آغاز نام نویسی طرح نشاط معنوی در امامزادگان مازندران

    نام نویسی طرح نشاط معنوی در مازندران آغاز شده و تا ۳۱ مردادماه امسال ادامه دارد/  تمامی کلاس‌ها و اردو‌های این طرح رایگان است و امید است با بهره‌گیری از ظرفیت فرهنگی مبلغان بومی و اعزامی شاهد برگزاری کلاس‌های مذهبی، قرآنی و تفریحی جذابی در جوار اماکن متبرکه برای نوجوانان و نسل نو باشیم.
   • برای ورود همه خبرنگاران با کارت خبرنگاری الزامیست

    نشست خبری معاون سیاسی ، امنیتی و مدیران حوزه سیاسی استانداری با خبرنگاران

    نشست خبری معاون سیاسی ، امنیتی و مدیران حوزه سیاسی استانداری با خبرنگاران/ از کلیه خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی مازندران برای حضور در این نشست خبری دعوت می شود / برای ورود همه خبرنگاران با کارت خبرنگاری در این نشست خبری هماهنگی شده است .  
   • پخش عمل جراحی مغز جراح مازندرانی در پاریس

    پزشک متخصص ایرانی از طریق ویدیو کنفرانس و در اتاق آنژیوگرافی بیمارستان تامین اجتماعی مازندران تازه ترین شیوه جراحی مغز از طریق عروق را برای جراحان برجسته مغز و اعصاب جهان انجام می دهد/