Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
- استان‌ها - شبکه نیوز
یک شنبه، 29 مهر 97 ساعت 11:06 ق.ظ / Sun, 2018 October 21

- استان‌ها

  250 متر خانه کفی بابلسر شریعتی

  فروش فوری خانه در بابلسر

  فروش فوری خودرو L 90 مدل 87

  ماشین l90 سفید مدل 87 درب و گلگیر رنگ

  تصاویر نشست خبری مدیران صنعت برق مازندران

  نشست خبری مدیران برق استان دراستانداری
   خط و نشان عضو شورای شهر برای حقوق معوق برخی از کارکنان شهرداری

   چنانچه شهرداری پاسخ ندهد و حقوق کارکنان شهرداری را پرداخت نکند، برخورد میکنم

    چنانچه شهرداری پاسخ ندهد و حقوق کارکنان شهرداری را پرداخت نکند، برخورد میکنم

   شهرداری ساری موظف به پاسخگویی میزان درآمد نسبت به شورای شهر است/ چناچنه حقوق این افراد در موقع مقرر پرداخت نشود به همراه اصحاب رسانه سکوت شهرداری را نسبت به این مسئله می شکنم/ چنانچه شهرداری پاسخ ندهد و حقوق کارکنان شهرداری را پرداخت نکند، برخورد میکنم/ چرا کارکنان شهرداری در لایه بالاتر به موقع حقوق می گیرند اما کارگران خیر ؟!

   ادامه انتصاب جوانان به عنوان مشاور

   سه (3) انتصاب جدید در استاندار شمالی +تصاویر

   سه (3) انتصاب جدید در استاندار شمالی +تصاویر

   استاندار یکی از استان های شمالی در احکام جداگانه‌ای سرپرست اداره کل امنیتی، انتظامی و اتباع استانداری و مشاوران خود در امور امنیتی و اجتماعی را منصوب کرد.

   تبلیغات
   استان‌ها
   • خط و نشان عضو شورای شهر برای حقوق معوق برخی از کارکنان شهرداری

    چنانچه شهرداری پاسخ ندهد و حقوق کارکنان شهرداری را پرداخت نکند، برخورد میکنم

    شهرداری ساری موظف به پاسخگویی میزان درآمد نسبت به شورای شهر است/ چناچنه حقوق این افراد در موقع مقرر پرداخت نشود به همراه اصحاب رسانه سکوت شهرداری را نسبت به این مسئله می شکنم/ چنانچه شهرداری پاسخ ندهد و حقوق کارکنان شهرداری را پرداخت نکند، برخورد میکنم/ چرا کارکنان شهرداری در لایه بالاتر به موقع حقوق می گیرند اما کارگران خیر ؟!
   • محمد ابراهیم یخکشی

    ورزش جزء نیازهای اساسی جسم و روح آدمی است

    برای برخورداری از مجموعه صنعت آب و برق در کشور نیازمند مدیران و خدمت گذاران سالم و با انگیزه و بانشاط می باشیم تا بتوانیم با روی خوش ساعات طولانی کار را طی کرده و در نهایت ارباب رجوع را تکریم کنیم که در این زمینه با تشویق کارمندان ورزشکار بستر این شرایط فراهم خواهد شد.
   • در پی رای مثبت نمایندگان به لایجه CFT؛

    کدام نمایندگان به لایحه جنجالی FATF رای مثبت دادند؟ + جدول

    روز گذشته خبرگزاری ها اسامی ۹۶ نماینده‌ای که به یکی از لوایح جنجالی FATF رای مخالف داده بودند را منتشر کردند؛ پس از آنالیز رای نمایندگان مشخص شد که ۱۶۴ تن از آن‌ها رای‌شان هنوز شفاف نشده در ادامه با اسامی و گرایش سیاسی این افراد آشنا می شوید.
   • ادامه انتصاب جوانان به عنوان مشاور

    سه (3) انتصاب جدید در استاندار شمالی +تصاویر

    استاندار یکی از استان های شمالی در احکام جداگانه‌ای سرپرست اداره کل امنیتی، انتظامی و اتباع استانداری و مشاوران خود در امور امنیتی و اجتماعی را منصوب کرد.
   • در جلسه با اعضای شورای شهر

    شهردار رامسر استعفا داد

    رئیس شورای شهر رامسر از استعفای شهردار رامسر خبر داد و گفت: در جلسه فوق‌العاده صبح امروز (21مهر) شورای شهر که با حضور اکثریت اعضا برگزار شده بود، مظاهر باقرسلیمی شهردار استعفای خود از این سمت را مطرح کرد که این مسئله با موافقت اعضای شورای شهر رامسر همراه بود.
   • استخر معلولین شمال کشور آمادگی برگزاری مسابقات ملی را دارد + تصاویر

    تقدیر آیت‌الله طبرسی از مدیریت دکتر محسنی بعنوان یک مازندرانی در بدنه دولت

    ردهمایی فرماندهان رده های مقاومت بسیج ادارات کل تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور دکتر انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، دکتر فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور، رعیتی فر؛ جانشین فرمانده بسیج کارگری کشور، دکتر پورشبانان سرپرست سازمان بهزیستی کشور و دکتر آرام مدیر کل بهزیستی استان مازندران در ساری برگزار شد.
   • علی اکبر زلیکانی : چرا تنها اراضی شهرداری به تصرف ستاد اجرایی درآمده است

    متاسفانه تهاتر در شهرداری ساری به انحراف کشانده شده است

    وضعیت اراضی ساحلی شهرداری برای شورای شهر مبهم است در حالیکه طبق اسناد موجود سابقه مالکیت شهرداری ساری بر این اراضی به سال 1338 باز می گردد/ شهرداری ساری از قضا نخستین دستگاهی بود که در ساحل دریا صاحب پلاژ شد ولی اکنون زمینی برایش باقی نمانده است!
   • خرید و فروش پست‌های مدیریتی در شهرداری؛ ۱۳ نفر بازداشت شدند

    قصور اعضای شورای شهر سبب مشکلات و ضرر شهرداری و عدم خدمت‌رسانی صحیح به شهر شده است

    قصور اعضای شورای شهر سبب مشکلات و ضرر شهرداری و عدم خدمت‌رسانی صحیح به شهر شده است/ بلاتکلیفی وضعیت شهرداری سبب افزایش روزافزون تخلفات در بدنه شهرداری و رشد فزاینده دلالی و اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات شده است/دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از بازداشت ۱۳ نفر از پرسنل شهرداری و افراد دلال و کارچاق‌کن به اتهام اخذ رشوه در عرصه ساخت وساز غیرمجاز و خریدو فروش پست‌های مدیریتی و اعمال نفوذ بر خلاف قوانین و مقررات و غصب عناوین و جعل خبر داد.
   • اعلام میزان خسارت سیل اخیر در شهرستان ها

    خسارت سیل به 700 واحد مسکونی شهری و روستایی در مازندران

    میزان خسارت سیل اخیر در شهرستان های مختلف شرق استان مازندران در بهشهر، نکا و گلوگاه بیش از 33 میلیارد و  500 میلیون تومان در حوزه های مختلف تاسیسات برق، آب، گاز، منازل مسکونی، دام و طیور، باغات ، راه و جاده برآورد شده است.
   • ۱۴ استاندار بازنشسته تغییر می‌کنند

    خداحافظی ۵ فرماندار بازنشسته

    سخنگوی وزارت کشور، گفت: تعداد ۱۴ استاندار، ۱۱ معاون استاندار، ۵ فرماندار، ۱۲ نفر از مدیران ستاد وزارت کشور و ۱۲ نفر از ستاد ۳۱ استانداری کشور بازنشسته هستند که باید سمت خود را ترک کنند.
   • سید نجف موسوی گرمستانی رییس کانون سردفتران مازندران:

    کانون استان مازندران، کانون برنامه محور و تلفیقی از دانش و جوانی و تجربه است

    تمامی دفترخانه ها ، سردفتران و دفتریاران در سراسر استان مازندران باید در چهار چوب قانون و طبق ضوابط اعمال کنند تا طی مراسمی از دفترخانه های که هیچگونه خطای در چهارچوب قانون مرتکب نشدند وهمچنین از قدیمی ترین دستگاههای این مجموع جهت تشویق، تجلیل شوند.
   • سخنان غیر دیپلماتیک نماینده دیپلمات بابل با رئیس اداره ورزش ؛

    سخنان غیر دیپلماتیک نماینده دیپلمات بابل با رئیس اداره ورزش ؛

    نجفی : بگذار من با آقای حسین زادگان تکلیف رو روشن کنم، آن وقت سروقت شما میام / اول بنده هستم، دوم آقای نیازآذری ! حالا شما اسم امام جمعه رو اول مینویسی؟! بعد ۲۵۰ تا اره و اوره و شمسی کوره را می‌نویسی؟+ نظرات قابل تامل مردم، در این گفت‌وگو « نجفی » نماینده مجلس، با شدت... .
   • «اسفندیار نظری» معاون متوسطه آموزش‌وپرورش مازندران اعلام کرد:

    مازندران رتبه نخست ورودهنرجویان به دانشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای را کشور دارد

    معاون آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش مازندران با اشاره به این‌که ورودی‌های این دانشگاه‌ها خروجی‌های هنرستان‌های آموزش‌وپرورش است، اظهار کرد: این تفاهم‌نامه به تعامل بیشتر دو نهاد و‌ استفاده از ظرفیت‌های موجود کمک می‌کند.
   • انتصاب یک مازندرانی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی:

    انتصاب یک مازندرانی بعنوان معاون توسعه ومدیریت منابع سازمان هواشناسی کشور

    با حکم معاون وزیر راه و شهر سازی و رییس سازمان هواشناسی کشور، یک مازندرانی بعنوان معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان هواشناسی کشور منصوب شد/ وی سابقه مدیر کلی در استانهای قم و خراسان شمالی را در کارنامه خود دارد و همچنین عضو موسس پارک علم و فن آوری مازندران و معاون اجرای آن نیز بود او اهل قایمشهر استان مازندران میباشد.
   • مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران :

    همایش رهروان زینبی (س) در ساری برگزار شد

    همایش رهروان زینبی (س) با حضور بانوان عزادار حسینی در امامزاده عباس ساری برگزاری شد / امروز دفاع از شهدای گمنام و بیعت با آنان بهترین راه برای حفظ ارزش ها است و صیانت از حجاب از دیگر راهها به شمار می رود.
   • در احکام جداگانه ای از سوی مهدی عبوری شهردار ساری چه کسانی جابجا شدند ؟ +تصاویر

    تغییرات غیر منتظره مدیریتی در شهرداری ساری + تصاویر

    مهدی عبوری شهردار ساری در احکام جداگانه ای ، مدیران عامل سازمان های مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل ، حمل و نقل مسافر و بار، آتش نشانی، سازمان فرهنگی اجتماعی، مسئول دفتر فنی و مسئول امور پیگیری های ویژه شهردار را منصوب کرد
   • بامداد امروز رخ داد ؛ 8 شهر استان لرزید

    وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران

     زلزله دقایق قبل شهرهای ساری، قائم‌شهر، آمل، سیمرغ، محمودآباد و بابلسر، بهشهر و جویبار را لرزاند/ بزرگی این زمین لرزه به نقل از موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران4/7 ریشتر گزارش شده است/ مرکز وقوع این زمین استان مازندران - حوالی جویبار اعلام شده است.