Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
- استان‌ها - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 05:18 ب.ظ / Tue, 2018 February 20

- استان‌ها

  گزارش تصویری سخنرانی احمدی نژاد در مسکن مهر رشت

  گزارش تصویری سخنرانی احمدی نژاد در مسکن مهر رشت

  نخستین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله رفسنجانی در مسجد ولیعصر شیرگاه

  مراسم نخستین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله رفسنجانی در مسجد ولیعصر شیرگاه با حضور محسن هاشمی

  نشست ماهانه کارکنان و مدیران غرب استانی مقیم مرکز استان مازندران

  کارکنان و مدیران غرب استانی مقیم مرکز استان مازندران در سالن کنفرانس میراث فرهنگی
   نام 7 نماینده شمالی پای امضای سوال از رئیس جمهور+ تصاویر

   امضای چند "اصلاح‌طلب شمالی" پای طرح سوال از روحانی

   امضای چند
   در این لیست نام 7 نماینده شمالی مجلس نیز در بین نمایندگان سوال کننده از رئیس جمهور به چشم می خورد / محمود صادقی با انتشار این لیست در حساب توییتری خود نوشت/ همچنین نمایندگان اصلاح طلبی چون علی مطهری، احمد مازنی و محمود صادقی نیز در این لیست دیده می شوند.

   اختصاص 43میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای جامعه هدف بهزیستی مازندران

   اختصاص 43میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای جامعه هدف بهزیستی مازندران

   / برای بیش از 2 هزار معلول بیمه تامین اجتماعی پرداخت میشود/ افزون بر 43 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای جامعه هدف بهزیستی در نظر گرفته شده است/حدود 50 هزار معلول در سطح استان تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند/ دانش، اشتغال و مسکن  معلولین بصورت ویژه توسط سازمان پیگیری میشود/ مهم ترین برنامه ما، توانمند سازی و ایجاد شرایط مناسب برای معلولین است.

   تبلیغات
   استان‌ها
   پربازدیدها
   • تعطیلی در انتظار قطب کاغذ کشور

    سرنوشت تلخ «نساجی» در کمین «صنایع چوب و کاغذ مازندران»

    بزرگترین و مهمترین کارخانه تولید کاغذ تحریر کشور یعنی کارخانه چوب و کاغذ مازندران این روزها حال مناسبی ندارد و شرایط نامناسب تولید آن زنگ‌های خطر را به صدا در آورده است، باید مراقب بود تا کاغذ به سرنوشت تلخ کارخانه نساجی مازندران دچار نشود/ جلسه‌ای با حضور رئیس مجلس و وزیر جهاد کشاورزی که بی نتیجه ماند/ کوتاهی وزارتخانه!
   • نام 7 نماینده شمالی پای امضای سوال از رئیس جمهور+ تصاویر

    امضای چند "اصلاح‌طلب شمالی" پای طرح سوال از روحانی

    در این لیست نام 7 نماینده شمالی مجلس نیز در بین نمایندگان سوال کننده از رئیس جمهور به چشم می خورد / محمود صادقی با انتشار این لیست در حساب توییتری خود نوشت/ همچنین نمایندگان اصلاح طلبی چون علی مطهری، احمد مازنی و محمود صادقی نیز در این لیست دیده می شوند.
   • اختصاص 43میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای جامعه هدف بهزیستی مازندران

    / برای بیش از 2 هزار معلول بیمه تامین اجتماعی پرداخت میشود/ افزون بر 43 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای جامعه هدف بهزیستی در نظر گرفته شده است/حدود 50 هزار معلول در سطح استان تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند/ دانش، اشتغال و مسکن  معلولین بصورت ویژه توسط سازمان پیگیری میشود/ مهم ترین برنامه ما، توانمند سازی و ایجاد شرایط مناسب برای معلولین است.
   • تصاویر // معارفه نماینده و افتتاح دفتر خانه مطبوعات در بابل

    افتتاح دفتر خانه مطبوعات در بابل // تصاویر

    با حضور قربانعلی ولیزاده بورا معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات مازندران و رئیس اداره ارشاد شهرستان بابل دفتر خانه مطبوعات بابل افتتاح و و سرکار خانم شفیعیان به عنوان مسئول آن معرفی شد./ معارفه نماینده و افتتاح دفتر خانه مطبوعات در بابل  + تصاویر
   • رئیس اتحادیه مرغ‌فروشان مرکز مازندران خبرداد:

    افزایش مجدد قیمت تخم‌مرغ در مازندران ؟؟ !!

    قرار بود این محصول با قیمت 12هزار تومان در اختیار واحدهای فروش قرار گیرد که این امر محقق نشد/ در حال حاضر تخم‌مرغ شانه‌ای 14هزار تومان توزیع و 15هزار تومان به فروش می‌رسد/ اگر قرار است قیمت تخم‌مرغ کاهش یابد، باید مکانی تعریف شود تا تخم‌مرغ با قیمتی که درنظر گرفتند به فروش برسد.
   • افتتاح حدود ۸۰۰ طرح همزمان با دهه فجر در مازندران

    حواشی مصاحبه استاندارمازندران با خبرنگاران + تصاویر

    استاندار دوربینی/تغییرو تحول مدیریتی پس از ارزیابی عملکرد/ رد خبراستعفای فرماندارساری/ کمبود پارکنیگ خودرو در ساختمان استانداری/جلوگیری از توقیف اموال ۱۶۶ واحد صنعتی/ رد انتصاب مشاور ویژه/تصحیح آمارنادرست صادرات کیوی از سوی استاندار/ فرمانداراحمدی نژادی/ عذرخواهی استاندار به خاطر سرما خوردگی/ افتتاح بزرگترین موزه جنگ کشور در ساری/ راه اندازی میز خدمت الکترونیکی/حواشی مصاحبه استاندارمازندران با خبرنگاران
   • مهندس ذاکری مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان مازندران عنوان کرد: + تصویر

    بهره برداری افزون بر ۴۳هزار خانوار از مزایای طرحهای آبرسانی و فاضلاب در مازندران + تصویر

    حفر، تجهیز و خرید ۴حلقه چاه با آبدهی ۱۰۰ لیتر درثانیه، احداث ۹۵۰۰ متر خط انتقال آب، بهسازی آبگیر یکدهنه چشمه با ظرفیت ۱۵۰ تا ۲۰۰ لیتر در ثانیه بخشی از پروژه های قابل بهره برداری  است/ ارتقا و توسعه آزمایشگاه آب وفاضلاب در قائمشهر، احداث سامانه گندزدایی به روش هیپوکلریت سدیم در ۵ شهر و راه اندازی سامانه سنجش برخط کلر و کدورت در ۲۰ شهر استان نیز درایام پیروزی انقلاب افتتاح میشود.
   • مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت:

    اسکان موقت ۵۰ نفر با بارش برف اخیر در بقاع متبرکه سوادکوه

    طی دو شب و روز گذشته ۵۰ نفر در آستان مقدس امامزاده عبدالحق(ع) و امامزاده ابوطالب(ع) زیراب سوادکوه به‌صورت موقت اسکان داده شدند تا محور سوادکوه دوباره بازگشایی شود.
   • گفت وگوی اختصاصی با جوان نابغه مازندرانی: + تصاویر

    اختراع جواد 3سوت،باعث عزت وافتخار خودروهای داخلی و خارجی شد

    جواد "سلمانی" معروف به جواد 3 سوت؛ میکانیکی که خلاقیت، ابداع ، ابتکار و نو آوری در وی نهادینه شده است؛ تا جائیکه با یک اختراع به ثبت رسانده باعث حفط و آبروی خودروی ملی (خودروی های تولید ملی همچون پراید، پژو و سمند و ...) گردیده است.
   • زارع مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ساری:

    طرح همیار سبز با اداره آموزش و پرورش به اجراء گذاشته میشود

    درتمام فصول سال کاشت اینگونه درختان مانند سالهای گذشته استمرار خواهد داشت و در زمینه اجرای طرح هرخانه 1درخت نیز این سازمان آمادگی دارد مانند سال گذشته در عملیاتی کردن این طرح خدمت رسانی مطلبوب را به شهروندان ارائه نماید/بستر مناسب برای آموزش مطلوب، جذاب وخلاق درقالب یک برنامه مدون وهدفمند برای دانش آموزان و کودکان فراهم آمده است.
   • مهندس عباس رشیدی معاون فنی عمرانی شهرداری مرکز استان

    توسعه متوازن وعادلانه پروژه های عمرانی درسطوح مختلف شهرساری

    پروژه های عمرانی مدیریت شهری بر مبنای رفاه حال شهروندان و با همراهی شهروندان عملیاتی گردیده است/ مدیریت شهری برای اجرای پروژه های عمرانی با محوریت روان سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان، نزدیک به  550 هزار  متر مربع  از معابر وخیابانهای سطح شهر را زیرسازی و آسفالت نموده است/ نزدیک به  550 هزار  متر مربع  از معابر و خیابانهای سطح شهر را زیرسازی و آسفالت نموده است.
   • جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز مازندران اعلام کرد :

    مشکل افت فشار گاز درهیچ کجای مازندران وجود ندارد

    هیچ گزارشی مبنی بر قطعی یا افت فشار گاز در هیچ جای استان نداشته ایم/ میزان مصرف گاز در استان به 26 میلیون و 500 هزار مترمکعب رسید که مصرف بالایی است/ از مردم می خواهیم در راستای جلوگیری از وقوع مشکلات احتمالی نسبت به بهینه کردن مصرف گاز خود اقدام کنند.
   • تصاویر اجرای نمایش کلوچه های خدا

    اجرای نمایش کلوچه های خدا در سینما کانون مازندران

    نمایش «کلوچه‌های خدا» به کارگردانی “آرش شریف‌زاده” همزمان با روزهای مبارک دهه‌ فجر انقلاب اسلامی در سالن سینما کانون  این اداره کل اجرا می شود/ کانون پرورش فکری مازندران همزمان با دهه فجر، نمایش “کلوچه های خدا” را در سینما کانون این اداره کل اجرا می نماید.
   • تصاویر + کشف جسد سه نفر در حاشیه رودخانه چالوس

    مرگ مرموز یک خانواده در جاده چالوس + تصاویر

    ماجرای ناپدید شدن مرموز چهار عضو خانواده‌ای در ملارد، با کشف جسد سه نفر از آن‌ها در حاشیه رودخانه چالوس وارد مرحله تازه‌ای شد. سرنوشت دختر چهار ساله خانواده در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.   ساعت ۱۶ چهارم‌آبان امسال مردی هنگام عبور از حاشیه رودخانه چالوس ، با دیدن جسد زنی جوان که در کنار حاشیه رودخانه و میان ... .
   • معاون اقتصادی وزیر اقتصاد در ساری عنوان کرد:

    وجود ساختارهای سنتی و بروکراسی اداری؛ مستعد فساد اداری است

    به راحتی نمی‌توان فهمید متولی بخش اقتصادی کشور کیست و آیا وزارت اقتصاد، سازمان برنامه بودجه، بانک مرکزی و غیره متولی اصلی هستند و به این دلیل اعتبارات به شدت توزیع شده است/ ساخت و قدرت متکثر از دیگر مشکلات بوده و قدرت به صورت بسیار متکثر در حوزه‌های مختلف تقسیم شده است.
   • مردی ۳۸ ساله پدرش را با ضربات تبر به قتل رساند ؟!

    قاتل پدرکش دستگیر شد

    مردی ۳۸ ساله به علت اختلافات خانوادگی پدر ۶۵ ساله اش را با ضربات تبر به قتل رساند و مادرش را از ناحیه پهلو مصدوم کرد/ سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل در یکی از محلات این شهر، ماموران پلیس آگاهی سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.
   • مهندس هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران، در سوادکوه عنوان کرد:

    آیت اله هاشمی رفسنجانی آینده نگر ودور اندیش بود

    مراسم سالگرد ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور مهندس محسن هاشمی رییس شورای کلانشهر تهران و جعفر قمی مدیر کل سیاسی استانداری مازندران وامامان جمعه وجماعات شهرستانهای پل سفید، زیراب، شیرگاه فرمانداران وبخشداران منطقه وجمعی از مقامات کشوری ولشکری روز چهارشنبه 26دیماه در مسجد ولیعصر سر چاک شیرگاه بر گزار شد.