امروز شنبه, 30 فروردين 1393 / Sat, 2014 April 19

از یکشنبه تغییرات ستادی استانداری مازندران آغاز شد
انتصابات مهم در استانداری مازندران کلید خورد

  • ذخیره در قالب Microsoft Office Word« اختصاصی شبکه نیوز » یکشنبه این هفته مراسم تودیع و معارفه سه مدیر کل ستادی  استانداری مازندران؛ انجام خواهد شد/ هرچند که شنیده شده در روزهای آتی انتصاب های جدیدی نیز در استانداری مازندران رخ خواهد داد.

 

 

 

یکشنبه این هفته مراسم تودیع و معارفه سه مدیر کل ستادی  استانداری مازندران؛ انجام خواهد شد.

به گزارش شبکه نیوز، بر اساس آخرین شنیده ها قرار است مدیران کل امنیتی انتظامی، اجتماعی فرهنگی ؛سیاسی و انتخابات استانداری مازندران در روزهای آتی از استاندار مازندران خکم بگیرند.

 

 

در این انتصابات حسین حسن نژاد به عنوان مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات جایگزین سید عباس حسینی نژاد خواهد شد؛ علی شادمان در جایگاه مدیرکل اجتماعی و فرهنگی بر مسند علی رضا جانبازی می نشیند و رضا عنایتی نیز جایگزین یدالله اکبرزاده در اداره کل  به امنیتی و انتظامی استانداری خواهد شد؛ لازم بذکر است که حسین حسن نژاد در کارنامه جوانی خود فرمانداری دوره اصلاحات در شهرستان بابلسر را دارد.

 

 

شادمان نیز پیش از این در مقطعی مسئول دبیرخانه شورای تامین استان بود و اکنون مشاور جوانان طاهائی استاندار وعضو هیات امنای دانشگاه های رودکی تنکابن و دانشگاه شمال آمل است، و همچنین رضا عنایتی که اکنون در  اداره کل اتباع و مهاجران خارجی فعالیت دارد، مدتی معاون فرماندار نکا در دوره اصلاحات بوده است.

 

 لازم بذکر است که در حوزه های مدیریت برنامه ریزی و معاونت عمرانی خبرهای جدیدی در راه است که در هفته آینده باخبر خواهید شد.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «شبکه نیوز» مجاز است.
مطالب مرتبط:
به اشتراک بگذارید...

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تبلیغات
5 هزار متر مربع باغ با ویوی شهر ساری /ساری- ارتفاعات مهدشت-بالادزا 09117360051
تبلیغات
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شبکه نیوز می‌باشد و استفاده از مطالب با ذکرمنبع بلامانع است.