Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
رمضان بهترین فرصت برای تقویت بنیه‌های اعتقادی - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:27 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- استان‌ها - رمضان بهترین فرصت برای تقویت بنیه‌های اعتقادی

استان‌ها
تبلیغات

رمضان بهترین فرصت برای تقویت بنیه‌های اعتقادی

تاریخ 29 تیر 1391 ساعت 14:02:35
کد خبر: 010986
شبکه نیوز / مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تقویت بنیه‌های اعتقادی نسل جوان  است
رمضان بهترین فرصت برای تقویت بنیه‌های اعتقادی

 

درک درست ماه مبارک رمضان زمینه به دست آوردن مواهب و برکات الهی را در این ماه فراهم می‌کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در نشست کمیته مناسبتهای این اداره کل با بیان مطلب فوق افزود: ضرورت دارد از این فرهنگ الهی و غنی بهره لازم را ببریم و لحظه لحظه ماه مبارک رمضان را قدر بدانیم.

حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی افزود: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تقویت بنیه‌های اعتقادی، معرفتی و ارزشی نسل جوان  است چرا که دشمنان  باور و اعتقاد این نسل پویا را نشانه گرفته‌اند .

وی با بیان این که ماه مبارک رمضان بهترین ماه برای ترویج عطوفت و مهربانی میان اقشار مختلف جامعه است افزود: رمضان فرصتی مغتنم برای تبیین فرهنگ نشر معارف علوی و فاطمی و اخلاق گرایی در جامعه است است.

ابراهیمی افزود: در نگاه فرهنگ دینی ما صدقه دادن، یاری رساندن به مستضعفان و اطعام دارای ارزش زیادی است که ثوابش در ماه رمضان مضاعف است.

وی ادامه داد:ائمه ما نسبت به محرومان و ایتام توجه خاصی داشتند لذا شایسته است که برای ترویج این فرهنگ بیش از گذشته تلاش کرد.

ابراهیمی با تاکید بر این که ماه مبارک رمضان فرصتی برای بندگی از راه قرآن است، تصریح کرد: باید خود را برای بندگی از راه عمل واقعی به قرآن کریم در این ماه مبارک آماده کنیم.

وی افزود:ماه مبارک رمضان امسال به دلیل تقارن با تابستان یک فرصت فوق العاده برای گسترش و ترویج فرهنگ قرآن در میان احاد جامعه است است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان این که مازندران در ماه مبارک رمضان میزبان هفته فرهنگ رضوی و نمایشگاه قران است افزود: در این ماه علاوه بر نمایشگاه‌های جذاب و متنوع ده‌ها رویداد معنوی فرهنگی و هنری برای خانواده‌های مازندرانی اجرا خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.