Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
توانمندی مدیران در قامت استان نیست - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 01:19 ق.ظ / Tue, 2018 June 19

- استان‌ها - توانمندی مدیران در قامت استان نیست

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

توانمندی مدیران در قامت استان نیست

تاریخ 13 شهریور 1391 ساعت 09:09:29
کد خبر: 016426
« شبکه نیوز » تحقیق و تفحص صرفا درخواست هایی نظیر تغییر فرماندار، افزایش اعتبارات مناطق یا عزل و نصب برخی مدیران شهرستانی از سوی برخی نمایندگان از استاندار یا مدیران است/ رسانه ها بایدسریع تری و صریح ترین پرسش ها را از پرسشگرانه برای واخواهی درخواست های مردمی داشته باشند.
توانمندی مدیران در قامت استان نیست

تحقیق و تفحص استانداری به نتیجه نمی رسدم طرح تحقیق و تفحص در مجلس شورای اسلامی، زمانی قابلیت اجرایی پیدا می کند که حداقل 15 نماینده مجلس شورای اسلامی، امضا به طرح آن در صحن دهند

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، طرح تحقیق و تفحص استانداری مازندران از سوی برخی نمایندگان استان را بی نتیجه خواند.


سید رمضان شجاعی در نشست خبری خود با  رسانه ها پس از تصاحب کرسی مجلس نهم در حوزه انتخابیه ساری و میاندرود، اظهار داشت: بنده در دوره قبلی مجلس عضو چندین تحقیق و تفحص مهم و اثرگذار بوده ام که هیچ یک از این تحقیق و تفحص ها نتیجه نداده است.

 

وی افزود: معتقدم که طرح موضوع تحقیق و تفحص از استانداری مازندران در برهه کنونی به صلاح استان نیست و دامن زدن رسانه ها به این مهم که هنوز در هیچ از کمیسیون های مجلس مطرح نشده و در به هیئت رئیسه وصول نشده از اساس بی ای بست خواهد بود.

 

 

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح تحقیق و تفحص در مجلس شورای اسلامی، زمانی قابلیت اجرایی پیدا می کند که حداقل 15 نماینده مجلس شورای اسلامی، امضا به طرح آن در صحن دهند، تصریح کرد: با وجود اینکه مازندران دارای 11 نماینده فعلی در مجلس شورای اسلامی بوده، هیچ نماینده ای از استان دیگر به خود اجازه نمی دهد که طرح تحقیق و تفحص استانداری مازندران را امضا کند.

 

شجاعی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از استانداری مازندران با این روش فعلی نتیجه نمی دهد، یادآور شد: موضوع فعلی تحقیق و تفحص صرفا درخواست هایی نظیر تغییر فرماندار، افزایش اعتبارات مناطق یا عزل و نصب برخی مدیران شهرستانی از سوی برخی نمایندگان از استاندار یا مدیران است.


توانمندی مدیران در قامت استان نیست

این نماینده مجلس در عین حال از سطح پایین برخی مدیران شهرستانی و استانی مازندران انتقاد کرد و گفت: متاسفانه توانمندی برخی مدیران کل و شهرستانی مازندران، در حد و قامت استان نبوده و این مدیران سبب عدم توسعه یافتگی مازندران می شوند.

 

 

وی با بیان اینکه در انتخاب مدیران شهرستانی هیچ دخالتی نداشتم، افزود: بنده گاها در عزل و نصب برخی مدیران استانی با همتایان خود در شهرهای دیگر استان همفکری می کنم.

 

شجاعی گفت: در نهایت بنده در عزل و نصب مدیران استان برای افزایش و ارتقا توسعه یافتگی مازندران، تابع نظر سایر نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی هستم.


عضو کمیسیون آیین نامه داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی در عین حال با بیان اینکه خود را یک رسانه ای می دانم و از اهتمام رسانه های مازندران برای رصد اقدامات استان قدردانی می کنم، افزود: رسانه ها باید سریع تری و صریح ترین پرسش ها را از پرسشگرانه برای واخواهی درخواست های مردمی داشته باشند.


وی با بیان اینکه بنده در مجلس نهم دارای مسئولیت هایی در کمیسیون ها و فراکسیون های مختلف مجلس شده ام، اظهار داشت: این مسئولیت های ملی برای بنده سبب شد تا کمتر با اصحاب رسانه و مردم مازندران ارتباط پیدا کنم که به دنبال احیا آن هستم.


شجاعی کیاسری با بیان اینکه دغدغه بنده حضور در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در دوره نهم بوده است، اظهار داشت: به دلیل آنکه تغییراتی جدی در ترکیب کمیسیون در دوره نهم صورت گرفته ترجیح دادم در کمیسیون دیگری فعالیت کنم.نمایده مردم ساری در مجلس با اشاره به اینکه کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم، کارنامه روشنی نداشته است، افزود: کار کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم برای کشور و حوزه فرهنگ و هنر اثرگذار نبوده است.


وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: معتقدم که بسیاری از قوانین موجود در شوراها و سایر انتخاباتها دارای اشکالاتی بوده که می توان با اتفاق نظر آن را در کمیسیون آیین نامه داخلی و شوراها طرح و بررسی کرد.


نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار توسعه ای برای استانها و شهرها در کمیسیون آیین نامه داخلی و شوراها به مراتب بیشتر از سایر کمیسیون ها است، افزود: برخی نواقص در انتخابات شوراها را باید در کمیسیون های مرتبط مجلس رفع کنیم.


 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.