Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
عزل و استیضاح من ربطی به خدمت‌رسانی به شهرداری ساری ندارد - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 10:28 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- استان‌ها - عزل و استیضاح من ربطی به خدمت‌رسانی به شهرداری ساری ندارد

استان‌ها
تبلیغات

عزل و استیضاح من ربطی به خدمت‌رسانی به شهرداری ساری ندارد

تاریخ 14 شهریور 1391 ساعت 13:17:51
کد خبر: 016591
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای مازندران گفت: قصد داریم از امسال اداره فرهنگی را در شهرداریهای استان راه اندازی کنیم.
عزل و استیضاح من ربطی به خدمت‌رسانی به شهرداری ساری ندارد

 

 به مناسبت بیست و یکمین سالروز تاسیس سازمان همیاری شهرداریهای مازندران  و برای اولین بار بعد از 20 سال  سید علی حجازی در  سازمان همیاری شهرداریهای استان در  جمع خبرنگاران، از ساخت عمارت جدید برای سازمان همیاریها و شهرداری در استان خبر داد و افزود: ساختمان فعلی سازمان در خور شان شهروندان و مردم مازندران نیست.

 

حجازی با اشاره به  افتتاح کارخانه کمپوست در شرق استان در آینده نزدیک گفت: چند شهرداری نسبت به احداث این کارخانه اقدام کرده‌اند که با حمایت استاندار مازندران همراه بوده و افزود:‌  پنج شهرداری شرق مازندران ،شهرهای بهشهر، نکا، گلوگاه، خلیل‌شهر و رستم‌کلا با محوریت شهرداری بهشهر اقدام به احداث کارخانه کمپوست کرده‌اند که با تنظیم قرارداد با کارخانه تراکتورسازی تبریز و با نظارت سازمان همیاری و حمایت‌های استاندار و معاونت عمرانی، به زودی افتتاح می‌شود

 

وی ادامه داد:‌ با شروع به کار این کارخانه، معضل شهرهای شرق مازندران رفع می‌شود.

حجازی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر وضعیت زباله در مازندران به ویژه در بابل، اذعان داشت: تمام شهرهای شمال، معضل زباله دارند و نداشتن زمین و بالا بودن سطح آب در شهرهای شمال کشور باعث شده که برای رفع معضل زباله، مشکل داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه معضل زباله در بابلسر بیشتر از بابل است، گفت: دولت باید در معضل زباله مداخله کند چراکه شهرداری‌ها توان این را ندارند که به صورت اساسی و زیربنایی زباله را جمع‌آوری و مدیریت کنند.

 

حجازی با اشاره به اینکه به همین منظور دولت و شهرداری‌ها احداث زباله سوز را پیگیری می‌کنند، یادآور شد:‌ برطرف شدن معضل زباله ابتدا نیاز به زمان و بعد نیازمند همکاری شهروندان در شهرها است.

 

این مسئول با بیان اینکه اگر قرار است شهر پاک و تمیزی داشته باشیم، باید مردم شهر در این زمینه همکاری کنند، تصریح کرد: اگر شهروندان همکاری نکنند مطمئن باشید که شهرداری‌ها هر اندازه قدر بوده و با توان بالایی کار کنند باز هم موفق نیستند.

 

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران، متذکر شد:‌ علت پخش بودن زباله این است که مردم همکاری ندارند.

 

وی با بیان اینکه در ساری کارخانه نداریم و معدل درآمد مردم ساری متوسط است، یادآور شد: دولت هم اعتباری برای شهرداری‌ها مشخص نمی‌کند و در صورت تخصیص اعتبار هم پروژه تعریف می‌کند و البته آن اعتبار برای پروژه مورد نظر هم کافی نیست و در پروژه پل داراب که اعتبار 18 میلیارد تومانی دولتی داشت با پیگیری‌های سه ساله ما، چهار میلیارد اختصاص دادند و کمتر از یک چهارم اعتبار را توانستیم از وزارت کشور بگیریم

 

عزل و استیضاح من ربطی به خدمت‌رسانی به شهرداری ساری ندارد


وی با بیان اینکه ساری وطن من است و موظف هستم آنچه در توان دارم و مسئولیتم اجازه می‌دهد برای مرکز استان انجام دهم، گفت: مسئله عزل و استیضاح من در شهرداری ساری ربطی به خدمت‌رسانی‌ام به شهرداری ساری ندارد و موظف به خدمت‌رسانی هستم. حجازی با اشاره به اینکه معتقد هستم بخشی از اعتبارات استانی باید به شهرداری ساری اختصاص یابد، متذکر شد: چون شهرداری ساری سرانه جمعیتی زیادی را خدمات می‌دهد که نتیجه مراجعات مردم استان به استانداری و ادارات کلی است که در ساری مستقر هستند.

 

 در خط ولایت هستم


وی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه برای آینده سیاسی خود چه تصمیمی دارید، افزود: خط و خطوط سیاسی‌ام مشخص است و به آن خط و خطوط اعتقاد دارم. حجازی با اشاره به اینکه در نظام اسلامی هر فردی باید خط و خطوط سیاسی خود را اعلام کند، اظهار داشت: در خط ولایت هستم و برای هر کسی که در این خط باشد خدمت می‌کنم و اگر فردی در تقابل با خط ولایت باشد، در مقابلش می‌ایستیم حتی اگر برای این تقابل غرامت بدهم. حجازی گفت: زمان زیادی تا انتخابات شورا باقی مانده است و فعلا عقیده ندارم کاندیدا شوم

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.