Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
محدودیت های ترافیكی در جاده های اصلی مازندران اعمال شد - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 07:54 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- استان‌ها - محدودیت های ترافیكی در جاده های اصلی مازندران اعمال شد

استان‌ها
تبلیغات

محدودیت های ترافیكی در جاده های اصلی مازندران اعمال شد

تاریخ 06 مهر 1391 ساعت 13:18:19
کد خبر: 018569
فرمانده پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی اصلی این استان شامل هراز ، کندوان و فیروزکوه در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد.

به گزارش شبکه نیوز،سرهنگ جعفر محمدنژاد گفت : به منظور افزایش ایمنی ، ایجاد کشش ، روانی و تسهیل در امر عبور و مرور در روند بازگشت آسان مسافران در روزهای آخر هفته ، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی پر تردد مازندران به اجرا گذاشته شد.

 

 

وی اظهار داشت : بر این اساس ، تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز پنجشنبه ، ششم مهر ماه تا ساعت 24 روز جمعه ، هفتم مهر ماه از محور کندوان (کرج - چالوس) ، هراز و فیروزکوه ممنوع است.

 

محمدنژاد ، تردد انواع تریلی و کامیون را در محور مواصلاتی کندوان ممنوع اعلام کرد و افزود : تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 12 الی 24 روز جمعه هفته جاری از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

 

وی بیان داشت : تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 17 تا 23 روز جمعه هفته جاری از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد ( دزدبن ) به سمت کرج یکطرفه خواهد شد.

 

فرمانده پلیس راه مازندران گفت : تردد تمامی تریلی ها در جاده هراز ممنوع است و عبور و مرور کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 روز پنجشنبه ، ششم مهر ماه و همچنین از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روزهای جمعه ، هفتم مهر ماه از این محور ممنوع خواهد بود.

 

محمدنژاد بیان داشت : در محور مواصلاتی فیروزکوه نیز تردد تریلی ها به استثنای تریلی های مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا 24 روز جمعه هفته جاری از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

 

محمدنژاد اضافه کرد : مرکز کنترل ترافیک فرماندهی پلیس راه استان با شماره تلفن 2182934 و پیش شماره 0151 به طور شبانه روز آماده پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.