Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مازندران جزء 5استان برتردر رتبه بندی فدراسیون اسکواش است - شبکه نیوز
سه شنبه، 27 آذر 97 ساعت 06:54 ب.ظ / Tue, 2018 December 18

- استان‌ها - مازندران جزء 5استان برتردر رتبه بندی فدراسیون اسکواش است

استان‌ها
تبلیغات

مازندران جزء 5استان برتردر رتبه بندی فدراسیون اسکواش است

تاریخ 18 آبان 1391 ساعت 13:25:24
کد خبر: 023022
رئیس هیئت اسکواش ( کوبان) مازندران گفت: در ارزیابی های فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران، مازندران جزء پنج استان برتر کشور قرار گرفته است.

به گزارش شبکه نیوز،سید اسماعیل احمدی در مراسم جشن روز جهانی اسکواش در خانه اسکواش مازندران با اشاره به اینکه امکانات بسیاری از استانهای دیگر از مازندران بیشتر است، افزود: ورزش اسکواش مازندران توانست با تلاش و همدلی ورزشکاران و دست اندرکاران هیئت استان جایگاه مناسبی در سطح کشور داشته باشد. وی ادامه داد: در چند سال اخیر با توجه به نبود سالن تخصصی، تیم بانوان و آقایان مازندران  در همه مسابقات رسمی فدراسیون حضور یافت که تاثیر مثبتی در معرفی استعدادهای ورزش اسکواش در کشور داشت.

 

احمدی با بیان اینکه خانه تخصصی اسکواش امسال در ساری به بهره برداری رسید، خاطرنشان کرد: احداث سالن تخصصی در رشد و شکوفایی این ورزش تاثیر مطلوبی بر جای گذاشته که مطمئنا نتایج آن را مردم استان در آینده ای نزدیک خواهند دید. وی اظهار امیدواری کرد که سالن های تخصصی دیگری را نیز در شهرهای مختلف استان با همکاری اسپانسرها ساخته شود زیرا ورزش اسکواش علاوه بر اینکه باعث شادی و نشاط می شود، درآمدزایی خوبی را نیز می تواند برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشد. رئیس هیئت اسکواش مازندران به احداث و راه اندازی سالن های تخصصی اسکواش در نقاط توریستی دنیا اشاره کرد و گفت: مازندران ظرفیت های بسیاری در حوزه توریسم و گردشگری دارد و ورزش اسکواش نیز می تواند برای سرمایه گذاران بخش گردشگری پتانسیل خوبی برای جذب گردشگر باشد.

 

در این مراسم علاوه بر حضور پرشور ورزشکاران و هنرمندان، مسئولین دستگاه های و نهادهای مختلف شهری و استانی از جمله رئیس اداره ورزش و جوانان ساری، معاون اداره کل بازرسی استان مازندران، آقامیری عضو شورای شهر ساری و اهالی رسانه حضور داشتند. اجرای موسیقی سنتی، شعرخوانی و برش کیک روز جهانی اسکواش از برنامه های جانبی جشن روز جهانی اسکواش در ساری بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.