Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
قدرداني مشاور شهردار ساري از عملكردسازمان عمران شهرداري - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 03:02 ق.ظ / Mon, 2018 December 10

- استان‌ها - قدرداني مشاور شهردار ساري از عملكردسازمان عمران شهرداري

استان‌ها
تبلیغات

قدرداني مشاور شهردار ساري از عملكردسازمان عمران شهرداري

تاریخ 12 آذر 1391 ساعت 10:50:16
کد خبر: 025516
  مهندس قنبرپور گفت :امیدوارم با ادامه این روند توسط سازمان عمران ، سطح رضایتمندی شهروندان نسبت به اقدامات صورت گرفته و در دست اجرای شهرداری ساری افزایش پیدا نماید  .

به گزارش شبکه نیوز، مهندس قنبرپور شهردار اسبق ساری و مشاور حال حاضر شهردار مرکز استان ، پس از بازدید از پروژه های عمرانی در سطح شهر ، عملکرد آقامیری مدیر عامل و پرسنل این سازمان را در اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر ستود و کارنامه سازمان عمران را در تأمین عمران و آبادانی شهری درخشان توصیف کرد .

 

 

مهندس قنبرپور ضمن ارزشمند خواندن تلاش و همت مدیریت و پرسنل سازمان عمران در اهتمام به کمیّت و کیفیّت پروژه های مد نظر عمرانی ، بیان داشت : بنده به کرّات شاهد قدردانی مهدی عبوری شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر نسبت به عملکرد این سازمان بوده ام که البته این حق شناسی به پاس تلاش و پیگیری سازمان عمران در رسالت پیش رو صورت گرفته است .

 

 

مشاور شهردار ساری با اشاره به اینکه روابط عمومی سازمان عمران به خوبی توانسته نقش ارتباطی خود با پیرامونش را به معرض نمایش بگذارد ، از این واحد سازمانی به عنوان اصلی ترین عامل آگاهی شهروندان ساروی از چگونگی اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر یاد کرد و خاطر نشان ساخت : آنچه امروزه به عنوان مهمترین فاکتور رضایتمندی مردم نسبت به عملکرد سازمان عمران مطرح است اجرای پروژه های عمرانی با رعایت عدالت محوری در تمامی نقاط شهر است که در سریعترین زمان با رعایت دقت و تمامی ضوابط اجرایی به انجام می رسد .

 

مهندس قنبرپور در پایان ضمن ابراز حمایت های همه جانبه از سازمان عمران اظهار امیدواری کرد با ادامه این روند توسط این سازمان ، سطح رضایتمندی شهروندان نسبت به اقدامات صورت گرفته و در دست اجرای شهرداری ساری افزایش پیدا نماید  .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.