Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کسی به فکراستادیوم قائمشهر نیست - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 04:24 ب.ظ / Wed, 2018 December 12

- استان‌ها - کسی به فکراستادیوم قائمشهر نیست

استان‌ها
تبلیغات

کسی به فکراستادیوم قائمشهر نیست

تاریخ 12 آذر 1391 ساعت 11:42:58
کد خبر: 025529
سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: نساجی یک تیم بزرگ وحرفه‌ای بوده و مشکلات در تمامی تیم‌ها دیده می‌شود و این تیم با حمایت همه جانبه به لیگ برتر صعود می‌کند.

 

اسماعیل اسماعیلی  با اشاره به اتفاقات رخ داده اخیر در نساجی گفت: نساجی یک تیم بزرگ و حرفه‌ای بوده و مشکلات در تمامی تیم‌ها دیده می‌شود از استقلال و پرسپولیس گرفته تا آن تیم که در لیگ‌های پایین حضور داشته‌اند، پس نمی‌توانیم بگوییم که مشکلات در هیچ جا نبوده و نیست.

 

سرمربی نساجی مازندران در مورد بازی تیمش مقابل استقلال اهواز افزود: تیم نساجی در این بازی متفاوت با دیدارهای قبل بازی کرده البته در نیمه اول بازیکنان می‌توانستند همانند نیمه اول به گل دست یابند اما نیمه دوم با شرایط بهتر و روان‌تر به میدان رفته و بازیکنان تیمم نشان دادند که انگیزه لیگ برتری شدن را در خود گنجانده‌اند.

 

وی در ارتباط با استادیوم وطنی قائمشهر یادآور شد: هر بار در مصاحبه‌هایم گفتم کسی به فکر این استادیوم نیست دلم برای هواداران پرشعور نساجی می‌سوزد، چرا که باید چیزی حدود 100 کیلومتر را در رفت و برگشت طی کنند تا بازی‌های نساجی را از نزدیک ببینند، به جز خطرات راه و از لحاظ اقتصادی هم به ضرر این افراد است، مسئولان کمی به خود بیایند نیم فصل هم آمده و باز هم خبری از زمین وطنی نشده است.

 

اسماعیلی در مورد پخش نشدن بازی تیم نساجی از سوی صداو سیما مرکز مازندران بیان داشت: بیایید یک نگاه به برنامه‌های مراکز استان‌ها داشته باشید، می‌بیند که از لیگ سوم یک استان پخش زنده می‌شود ولی متاسفانه نساجی با این امتیاز و جایگاه مناسب واقعا جای سئوال دارد مگر این تیم مال استان نبوده باید این قضیه را مسئولان ذیربط پیگیری کنند تا مشکل حل شود.

 

سرمربی تیم نساجی در پایان خاطرنشان کرد: نساجی تیم خوبی است و با این برد جزو مدعیان صعود به لیگ برتر شده پس نیاز به حمایت همه جانبه از همه دارد و امیدوارم با همت بالای همه این تیم آرزوی چندین ساله هواداران را براورده سازیم./فارس

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.