Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تیم فوتبال نساجی به جمع مدعیان بازگشت - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 04:16 ب.ظ / Wed, 2018 December 12

- استان‌ها - تیم فوتبال نساجی به جمع مدعیان بازگشت

استان‌ها
تبلیغات

تیم فوتبال نساجی به جمع مدعیان بازگشت

تاریخ 12 آذر 1391 ساعت 11:45:08
کد خبر: 025530
رقابت‌های لیگ یک جام آزادگان نساجی با سه گل حریف اهوازی را در هم کوبید، با توجه به پخش زنده تمامی بازی‌های لیگ دسته اول باشگاه کشور در اکثر استان‌ها باز هم خبری از دوربین صدا و سیما نبود.

 

به گزارش شبکه نیوز، رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور جام آزادگان دیداری از هفته دوازدهم بین تیم‌های نساجی مازندران و استقلال اهواز در ورزشگاه 15000 نفری شهدای ساری در حضور بیش از 3000 تماشاگر مشتاق برگزار شد.

 

نیمه اول این دیدار در حالی آغاز شد که بازیکنان تیم نساجی تا قبل از شروع مسابقه حاضر به انجام این دیدار نبودند که با وساطت یکی از نزدیکان پرهام او صحبت‌های اسماعیلی سرمربی تیم بازیکنان حاضر به بازی شدند.

 

هر دو تیم در ابتدا پس از محک زدن یکدیگر با یک بازی روان خواستند تا به گل دست یابند نیمه اول این دیدار پرحاشیه با دو صحنه حساس از بازیکنان نساجی با همان نتیجه صفر بر صفر دو تیم راهی رختکن شدند، البته داور مسابقه برای نخستین بار بود که این رقابت‌ها را قضاوت کرده و نیاز بود که برای چنین بازی حساسی از داوران پرتجربه استفاده می‌شد.

 

نیمه دوم این دیدار بسیار هجومی از سوی نساجی آغاز شد، چرا که تیم نساجی با تاکتیک کاملا متفاوت به نیمه اول به میدان آمده تا به یک نتیجه دلخواه برسد تا با یک ارسال خوب و ضربه سر تمام کننده محمد عباس‌زاده در دقیقه 53 نساجی یک بر صفر از این تیم اهوازی پیشی بگیرد ،چند دقیقه بعد کاپیتان باغیرت نساجی میثم خداشناس در دقیقه 59 گل دوم نساجی را به ثمر رساند، استقلال که با این دو گل شیرازه تیم از دست‌شان در رفته بود به طوری که خود را برای گل‌های بیشتر آماده کرده بودند، ولی به نظر می‌رسد که این تیم کاملا جوان و کم تجربه بوده و در مقابل لشکر پر آوازه نساجی کم بیاورد.

 

در دقیقه 81 بازی با اخراج مشکوک مجتبی رمضانی بازیکن تیم نساجی که در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان از پشت با تکل دفاع سرنگون شده که داور مسابقه با این ادعا که وی تمارض کرده دومین کارت زرد و کارت قرمز را به وی نشان داده که این مسئله سبب شده تا جو ورزشگاه کاملا متشنج شود.

 

در دقیقه 91 بازی محمد عباس‌زاده سومین گل نساجی و دهمین گل خود را زده تا همچنان نفر اول گلزنان لیگ یک کشور باشد.

 

به گزارش فارس، نساجی با این برد در مجموع دوازده بازی با 22 امتیاز پس از گسترش فولاد و الوند همدان در رده سوم جدول باشد دیدار بعد نساجی مهمان پارسه ایرانیان در تهران است.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.