Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
احداث مرکزاقتصادی سلامت در مازندران - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 03:29 ب.ظ / Wed, 2018 December 12

- استان‌ها - احداث مرکزاقتصادی سلامت در مازندران

استان‌ها
تبلیغات

احداث مرکزاقتصادی سلامت در مازندران

تاریخ 13 آذر 1391 ساعت 14:23:39
کد خبر: 025651
رئیس کمیسیون گردشگری، سرمایه گذاری و نمایشگاهی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران گفت: در آینده‌ای نزدیک مرکز اقتصادی، تجاری و رفاهی شهر سلامت در استان احداث می‌شود.

 

به گزارش شبکه نیوز به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی مازندران، محمد کاوه در نشست کمیسیون گردشگری، نمایشگاهی و سرمایه‌گذاری این اتاق با اعلام این مطلب افزود: احداث شهرک سلامت که به امنیت فکری و روانی کمک می کند فضای 130 هکتار زمین را نیاز دارد.

 

وی تصریح کرد: شهرک‌های صنعتی می‌توانند در فضای فشرده در کنار هم باشند اما برای تأسیس شهرک سلامت به فضای وسیع‌تر و مناسب نیازمنداست.

 

کاوه با بیان اینکه شهر سلامت تجمیع فعالیت در بخش سلامت است، گفت: سلامت تنها درمان نیست و شهر سلامت برای مازندران به چهار بخش تقسیم شده که درمان، خدمات، گردشگری و ورزش است.

 

عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی مازندران، افزود: گردشگری مهم‌ترین بحث در شهر سلامت است و دریای مازندران برای شهر سلامت سرمایه‌گذاری مناسب و کسی که 24 ساعت از شهر خود دور باشد، گردشگر محسوب می‌شود.

 

وی به سهم ورزش در شهر سلامت اشاره کرد و گفت: موضوع اصلی سلامت ورزش بود و ورزش بهترین راه پیشگیری از بیماری است.

 

کاوه با بیان اینکه شهر سلامت برای مسافران و گردشگران و حتی مردم مازندران پکیج مناسبی است یادآور شد: مکان شهر سلامت باید جای شاخصی باشد تا در این بخش سرمایه‌گذاری شود و در کنار جاذبه‌های گردشگری و طبیعی مازندران باید هیجان‌های گردشگری ایجاد کرد.

 

رئیس کمیسیون گردشگری، سرمایه گذاری و نمایشگاهی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: در آینده‌ای نزدیک مرکز اقتصادی، تجاری و رفاهی شهر سلامت مازندران احداث می‌شود

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.