Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
استعفا هم یک نوع عذرخواهی است - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 12:12 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- استان‌ها - استعفا هم یک نوع عذرخواهی است

استان‌ها
تبلیغات

استعفا هم یک نوع عذرخواهی است

تاریخ 20 آذر 1391 ساعت 12:48:11
کد خبر: 026526
عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما، با بیان اینکه فرد یا شورایی که برای ساخت فیلمنامه "یک خانواده محترم" مجوز صادر کرده، باید پاسخگو باشد؛ تصریح کرد: مدیران و مسئولان با استعفا عذرخواهی کنند.
استعفا هم یک نوع عذرخواهی است

به گزارش شبکه نیوز، سید رمضان شجاعی کیاسری درباره استعفای مدیر گروه معارف، دفاع مقدس و انقلاب سیمافیلم در پی اعتراضات صورت‌گرفته به فیلم "یک خانواده محترم" گفت: با توجه به محتوایی که در این فیلم وجود دارد، این استعفا به حق است و اگر در کشور ما فرهنگ شود تا هرکسی بابت اشتباه و خطایی که داشته، عذرخواهی کند و مسئولیت بپذیرد، مطلوب است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی افزود: در صداوسیما چارچوب مشخصی وجود دارد و  برای تولید هر برنامه و فیلم و سریالی، باید شورای طرح و برنامه آن را به تصویب برساند؛ حتما سیمافیلم نیز شورای طرح و برنامه دارد و بنابراین، فرد یا شورایی که برای ساخت فیلمنامه "یک خانواده محترم" مجوز صادر کرده باید پاسخگو باشد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس همچنین اضافه کرد: مدیر ناظر و ناظر تولید نیز برای هر پروژه‌ای در نظر گرفته شده است و لذا با در نظر گرفتن این شرایط، تمام پروسه ساخت این فیلم جای علامت سوال دارد.

وی با اشاره به تاثیراتی که این فیلم در اکران خارجی خود داشته است، تصریح کرد: اگرچه چنین مشکلاتی ایجاد شده ولی حداقل فایده استعفای مذکور این است که مدیران و مسئولان بدانند اگر نظارت نکنند، خودشان پیش از آنکه دستگاه و سازمان بالادست آنها را مؤاخذه و محاکمه کند، با استعفا عذرخواهی کنند.

حسین رحیم‌زاده، مدیر گروه معارف، دفاع مقدس و انقلاب سیما فیلم سرانجام پس از گذشت حدود سه ماه از اعتراضات درباره فیلم ضد ایرانی «یک خانواده محترم» استعفا داد/خانه ملت

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.