Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
عزم جدی مازندرانی‌ها جهت برگزاری مسابقات سراسری قرآن درخورشأن قرآن است - شبکه نیوز
چهار شنبه، 28 آذر 97 ساعت 12:35 ب.ظ / Wed, 2018 December 19

- استان‌ها - عزم جدی مازندرانی‌ها جهت برگزاری مسابقات سراسری قرآن درخورشأن قرآن است

استان‌ها
تبلیغات

عزم جدی مازندرانی‌ها جهت برگزاری مسابقات سراسری قرآن درخورشأن قرآن است

تاریخ 17 دی 1391 ساعت 07:04:06
کد خبر: 028076
عزم جدی مازندرانی‌ها جهت برگزاری مسابقات سراسری قرآن درخور شأن قرآن است مدیرکل آموزش و مسابقات سازمان اوقاف و امور خیریه‌ گفت: عزم و اراده جدی در سطح استانداری و همه دستگاه‌های قرآنی ـ فرهنگی استان ایجاد شده که ان‌شاءالله این میزبانی به‌صورت شایسته و درخور و شأن...

 

 

به گزارش شبکه نیوز از ستاد خبری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن ‌کریم سراسری ولی یار‌احمدی، مدیرکل آموزش و مسابقات سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با ما گفت: عزم و اراده جدی در سطح استانداری و همه دستگاه‌های قرآنی ـ فرهنگی استان ایجاد شده ان‌شاءالله این میزبانی به‌صورت شایسته و درخور شأن قرآن کریم برگزار می‌شود.


وی افزود: ستاد برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن ‌کریم با میزبانی استان مازندران با حضور اعضای کمیته‌ها برگزار شد و برای برگزاری مسابقات برنامه‌ریزی‌های خوبی پیش‌بینی شده‌ است.


یاراحمدی تصریح کرد: امیدواریم با تحقق قطعی این برنامه‌ها شاهد میزبانی شایسته مردم قرآن‌دوست و ولایتمدار استان مازندران باشیم و این رویداد مهم و بزرگ قرآنی کشور با کیفیت مناسبی در سطح استان برگزار شود.


وی درباره وضعیت کمیته‌ها، افزود: کمیته‌ها در حال برنامه‌ریزی و تهیه منابع و امکانات لازم برای برگزاری مسابقات و فعالیت جانبی برای گسترش فرهنگ قرآنی در سطح استان است.


مدیرکل آموزش و مسابقات سازمان اوقاف و امور خیریه‌ اظهار کرد: از جمله برنامه‌های این کمیته‌ها برگزاری محافل قرآنی است که قرار است با حضور قاریان مصری و ممتاز بین‌المللی کشورمان در تمامی شهرستان‌ها برای برادران و خواهران برگزار شود.


وی افزود: مراسم ویژه‌ای برای خواهران با حضور قاریان ممتاز خواهر در سطح استان و شهرستان برنامه‌ریزی می‌شود که امید است بتواند در تمامی استان عصر قرآن را منتشر کند.


یاراحمدی خاطرنشان کرد: کلاس‌های آموزشی طراحی شده است که به یاری نخبگان قرآنی استان برگزار می‌شود و نمایشگاه قرآنی خوبی در برنامه است که ان‌شاءلله با برپایی خوب این نمایشگاه بتوانیم به گسترش فرهنگ قرآنی در استان کمک کنیم.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.