Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
افتضاح فرهنگی مشترک 2 اداره کل در مازندران!؟! - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 03:59 ق.ظ / Mon, 2018 December 10

- استان‌ها - افتضاح فرهنگی مشترک 2 اداره کل در مازندران!؟!

استان‌ها
تبلیغات

افتضاح فرهنگی مشترک 2 اداره کل در مازندران!؟!

تاریخ 24 دی 1391 ساعت 12:24:31
کد خبر: 028376
« شبکه نیوز » اخبار موثق حاکیست اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران با همکاری میراث فرهنگی و گردشگری استان مجوز برگزاری یک تور مختلط 100 نفره برای دانشجویان پسرودختر به منظور بازدید ازشبه جزیره میانکاله راصادر نموده نتیجه این بی تدبیری و سوء مدیریت مسئولان در خواب مانده است !!
افتضاح فرهنگی مشترک  2  اداره کل در مازندران!؟!

 

 

 

 

ظاهرا نبود تقویم در اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران و بی اطلاعی مدیران این اداره کل از مناسبت های مذهبی (!)باعث شده مسئولان این اداره و میراث فرهنگی و گردشگری استان برای روزهای جمعه و شنبه این هفته مجوز تورهای مختلط تفریحی صادر کنند.

 

 

گویا مسئولین حفاظت محیط زیست مازندران از یاد برده اند مسلمانان و شیعیان در عزای رحلت رسول گرامی اسلام(ص) و شهادت دو امام معصوم خود –امام حسن و امام رضا(علیهم السلام)- سیه پوش هستند.

 

 

اخبار موثق حاکیست اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران با همکاری میراث فرهنگی و گردشگری استان مجوز برگزاری یک تور مختلط 100 نفره برای دانشجویان پسر و دختر به منظور بازدید از شبه جزیره میانکاله را صادر نموده و طبیعی است وقتی یک سازمان دولتی اینچنین در خواب بسر برده و به نحوی شرایط دهن کجی به اعتقادات مذهبی را فراهم میکند,وقوع اتفاقات ناخوشایند بعدی نیز دور از انتظار نخواهد بود.

 

نتیجه این بی تدبیری  و سوء مدیریت مسئولان در خواب مانده این است که شرکت کنندگان در این تور نیز پازل هنجارشکنی در ایام عزا را تکمیل کرده و در کمال وقاحت اقدام به رقص و پایکوبی و شرب خمر در این تور و در روز رحلت نبی مکرم اسلام کنند!!!

 

 

سال گذشته شاهد بودیم یکی از دانشگاه های مرکز استان در ایامی که اهانت های فراوانی به ساحت مقدس امام علی النقی(ع) در فضای مجازی شروع شده بود و درست در روز شهادت آن امام بزرگوار مبادرت به برپایی یک اردوی مختلط نموده بود که آن فضاحت و توهین های بی شرمانه به اعتقادات و ارزش های اسلامی به بار آمد و دل هر شیعه ای را با دیدن تصاویر آن به درد آورد.

 

 

براستی چه کسی پیگیر این بی تدبیری و دهن کجی به ارزشها خواهد بود؟

چرا صدایی از حنجره های دستگاه های نظارتی به گوش نمی رسد؟! تا کی باید از غربت امامان معصوم در کشور امام عصر نوشت؟اگر یک بار اقداماتی از این دست با برخورد انقلابی و قاطع دستگاههای قضائی و نظارتی مواجه میشد،شاهد تکرار جسارت به ارزشهای اسلامی و رقص و پایکوبی و شرب خمر در بستر زمینه سازی صورت گرفته از سوی مدیران بی تدبیر و ناظرین منفعل نبودیم.

 

 

البته صدور مجوز دیگری برای برگزاری تور مشابه ای در روز شنبه(چون مدیران حفاظت محیط زیست تقویم مناسبتی ندارند ناگزیریم یادآوری کنیم که روز شهادت امام رضا(ع) است)صورت گرفته که این تور هم میتواند بستر ساز تکرار هنجار شکنی در ایام منتسب به خاندان اهل بیت باشدمنبع بلاغ.

 

انتهای خبر#

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.