Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برگزاری دوره آموزشی مربیگری نجات درسوادکوه - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 09:38 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- استان‌ها - برگزاری دوره آموزشی مربیگری نجات درسوادکوه

استان‌ها
تبلیغات

برگزاری دوره آموزشی مربیگری نجات درسوادکوه

تاریخ 16 اسفند 1391 ساعت 11:23:55
کد خبر: 029994
رئیس جمعیت هلال‌احمر سوادکوه گفت: دوره آموزشی «مربیگری نجات از ارتفاع و فضاهای معلق» در پایگاه امداد جاده‌ای ارفعده برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار شبکه نیوز، رئیس اداره جمعیت هلال‌احمر شهرستان سوادکوه گفت: این دوره در سه روز و با حضور 30 امدادگر از استان‌های مختلف کشور برگزار شده است.

 

جهانگیر آذری افزود: دوره آموزشی مربیگری نجات از ارتفاع و فضاهای معلق در پایگاه امداد جاده‌ای ارفعده برگزار شد.

 

وی از موقعیت طبیعی و جغرافیایی و آب و هوایی خاص سوادکوه برای فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خبر داد و یادآور شد: استفاده از موقعیت طبیعی و جغرافیایی سوادکوه برای دستیابی به اهداف آموزشی هلال‌احمر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

آذری به مباحث امدادی این کارگاه اشاره و یادآور شد: کارگاه‌های صعود و فرود، ابزارشناسی، فنون تدریس، حمل مصدوم، کارگاه‌های نجات و حمایت به صورت تئوری و عملی برگزار شد.

 

رئیس اداره جمعیت هلال‌احمر سوادکوه به برگزاری دوره آموزش تخصصی پیش بیمارستانی برای آمادگی هر چه بیشتر امدادگران در طرح امداد و نجات نوروز سال 92 خبر داد و گفت: این دوره با هدف افزایش مهارت علمی و عملی نجات‌گران فعال جمعیت هلال‌احمر سوادکوه به مدت چهار روز برگزار شد.

 

وی از حضور 35 نفر در این دوره خبر داد و با بیان اینکه، شرح وظایف نجات‌گر پیش بیمارستانی و ارزیابی محیط و صحنه حادثه از اهداف این طرح آموزشی بود، خاطرنشان کرد: تثبیت پزشکی مصدوم، تریاژ، فوریت‌های درمانی به صورت عملی و تئوری تدریس شد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.