Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اعمال محدودیت های ترافیکی درمحورهراز - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 07:55 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- استان‌ها - اعمال محدودیت های ترافیکی درمحورهراز

استان‌ها
تبلیغات

اعمال محدودیت های ترافیکی درمحورهراز

تاریخ 01 اردیبهشت 1392 ساعت 20:13:54
کد خبر: 031623
  رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اجرای طرح محدودیت ترافیکی در محور هراز از ساعت هشت الی 17 روز دوشنبه خبر داد.

 

به گزارش شبکه نیوز، سرهنگ جعفر محمدنژاد اظهار داشت: به منظور نصب فیبرنوری، تردد وسایل نقلیه در محدوده تونل شماره دو باغ صفا به صورت نوبتی خواهد بود.

 

وی با اشاره به بارش باران و لغزنده بودن جاده های مازندران، به رانندگان هشدار داد با سرعت مطمئن در محورها حرکت کنند تا دچار سانحه نشوند.

 

محمدنژاد افزود: علیرغم تغییرات آب و هوایی در چند روز اخیر در مناطق کوهستانی و برفگیر حوزه استحفاظی پلیس راه مازندران، هم اکنون سطح برخی از جاده های مواصلاتی این حوزه خیس است و در محدوده ارتفاعات لاریجان در جاده هراز ، ولی آباد در جاده چالوس و گدوگ در جاده فیروزکوه نیز رانندگان شاهد مه گرفتگی مسیر خواهند بود.

 

وی گفت: هم اکنون تمامی محورهای مواصلاتی مازندران باز است و تردد انواع وسائط نقلیه در آنها به صورت عادی و روان جریان دارد.

 

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، از رانندگانی که قصد تردد در محورهاری این استان را دارند خواست با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه ها و هشدارها ، پلیس را در برقراری نظم و انضباط ترافیکی و پیشگیری از حوادث ناگوار یاری کنند.

 

محمدنژاد، با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره تلفن 71-3287070-0151 و 2182934-0151 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

 

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.