Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مدیران آبفار2شهرستان مازندران معرفی شدند - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:34 ب.ظ / Thu, 2018 October 18

- استان‌ها - مدیران آبفار2شهرستان مازندران معرفی شدند

استان‌ها
تبلیغات

مدیران آبفار2شهرستان مازندران معرفی شدند

تاریخ 19 اردیبهشت 1392 ساعت 16:41:26
کد خبر: 032458
با بازنشستگی مدیران آب و فاضلاب روستایی شهرستانهای نور و نوشهر دو مدیر جدید معرفی و منصوب شدند.


به گزارش شبکه نیوز به نقل از  اداره روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛در این جلسه ابتدا مدیر عامل آبفار استان طی سخنانی با تبریک بازنشستگی به مدیران و تقدیر و تشکر از سه دهه تلاش آنان در عرصه آبادانی و سازندگی کشور اظهار داشت: سه دهه تلاش شما با صرف نیروی جوانی در آبادانی کشور و خدمت خالصانه به خلق ستودنی است.
مهندس برزگر افزود: یقین داریم که بازنشستگی پایان راه خدمت و تلاش نیست

 


بلکه آغازی دیگر برای خدمتی ارزنده تر با کوله باری از تجارب گرانقدر در عرصه ای دیگر است.


وی خدمت در مجموعه آب و فاضلاب با توجه به احادیث فراوان در راستای اهمیت آبرسانی را ارزشمند ارزیابی کرد و گفت:البته اذعان داریم که نواقص و کاستی هایی وجود دارد که از گذشته به جا مانده است لیکن پس از انقلاب شکوهمند اسلامی تحول عظیمی در روستاها ایجاد شده است.

 

مهندس برزگر با اشاره به وجود مشکلات متعدد در آبرسانی روستایی اظهار داشت: شعلیرغم آن در دولت نهم و دهم بیش از 170 میلیارد تومان اعتبار فقط در بخش آبرسانی روستایی مازندران هزینه شده است که البته شان مردم بیش از اینها را می طلبد.


وی با ابراز امیدواری از شکست دشمن در تحریم اخیر تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با اعتبارات بیشتر خدمت رسانی مطلوبتری به مردم کنیم.

در ادامه مهندس برزگر با ارسال لوح تقدیر و هدایای نفیسی از زحمات مهندس فرجی مدیر آبفار نور و مهندس موسوی مدیر آبفار نوشهر قدردانی کرد .

سپس مدیر عامل آبفار مازندران در حکمی مهندس جعفر زاده را به عنوان سرپرست آب و فاضلاب روستایی نور و مهندس اسماعیلی مدیر آبفار چالوس را با حفظ سمت به عنوان سرپرست آب و فاضلاب روستایی نوشهر منصوب کرد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.