Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
فرهنگ ایثارگری دردل مردم نهادینه شده است - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 12:54 ق.ظ / Wed, 2018 December 12

- استان‌ها - فرهنگ ایثارگری دردل مردم نهادینه شده است

استان‌ها
تبلیغات

فرهنگ ایثارگری دردل مردم نهادینه شده است

تاریخ 04 تیر 1392 ساعت 10:33:54
کد خبر: 034415
  دومین همایش ایثارگران اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور علی بابایی کارنامی مدیر کل ، معاونین ، مدیران و ایثارگران اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران به مناسب میلاد با سعادت امام زمان (عج) عید بزرگ نیمه شعبان در نمازخانه ساختمان شهید علیرضا نوری اداره کل برگزار گردید.

 

به گزارش شبکه نیومز به نقل از روابط عمومی اداره کل ،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران با حضور در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن عید بزرگ شیعیان نیمه شعبان گفت:برگزاری اینگونه از مراسم ها تکلیف ادای دین عزیزانی است که برای رسیدن به اهداف پاک نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جان خود گذشتند و تعداد کثیری با ترویج فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی به نظام و جمهوری اسلامی معنا بخشیدند و در واقع ایثارگری های آنان ضمن بیمه نمودن کشور، فرهنگ ایثار و شهادت را در دل مردم نهادینه کردند.

 

 

وی افزود:با توجه به تحقق حماسه سیاسی توسط این مردم بزرگ با رهنمودهای مقام معظم رهبری ،باید بدانیم کار هنوز تمام نشده است و نباید تحقق جهاد اقتصادی را فراموش کنیم بلکه باید تلاشمان را دوچندان کنیم تا بتوانیم جهاد اقتصادی را در سایه همدلی فزونی ببخشیم  و با توجه به نقش مستقیم این اداره کل در اقتصاد استان ما نیز علاوه بر تکلیف دینی وظیفه سنگینی در توسعه پایدار و عدالت اجتماعی داریم.

 

 

بابایی کارنامی ضمن تبریک به رییس جمهور منتخب مردم اظهار نمود: همکاران باید کار صادقانه را در دستور کار خود قرار دهند و خدمت به مردمی را که با همه مشکلات و آسیب ها گوش به فرمان رهبر خود می دهند و به پای صندوق های رأی رفته و مشت محکمی بر دهان دشمنان می زنند افتخار بزرگی است.

 

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خاطر نشان کرد: اگر مردم ما امروز با همه توان خود در حال مقابله به تحریم ها هستند این مهم را از ایثارگران یاد گرفته اند و در واقع استقلال و عزت در همه زمینه ها را مدیون شهدا،آزادگان ، جانبازان و خانواده آنان هستیم و هیچگاه نباید بگزاریم که در مشکلات غرق شوند یکی از اولویتهای مهم ما در این اداره کل رسیدگی به مسائل مرتبط با ایثارگران است که به صورت هفتگی پیگیری می شود.

 

 

وی رسیدن به رتبه دوم در کشور در سامانه مدیریت عملکرد، نشان دهنده ارتقای چشمگیر این اداره کل نسبت به سالهای گذشته دانست و تأکید نمود:این موفقیت با همه مشکلات در حوزه های تخصصی محقق گردید و این ارتقاء چیزی جز تلاش مستمر شما همکاران عزیز نیست که جای تقدیر دارد.

 

 

بابایی در پایان گفت: از همکارانم می خواهم که از حاشیه ها دوری کنند و تمام فکر و ذهن خود را معطوف اجرای برنامه ها و شاخص های ارسالی از سوی وزارت متبوع کنند تا به امید خدا و یاری شما بتوانیم در سال 92 نیز ضمن حفظ رتبه اداره کل به رتبه نخست ارتقا یابیم.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.