Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ارشاد یک وجود مصرفی است - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 12:41 ق.ظ / Wed, 2018 December 12

- استان‌ها - ارشاد یک وجود مصرفی است

استان‌ها
تبلیغات

ارشاد یک وجود مصرفی است

تاریخ 06 مرداد 1392 ساعت 01:23:11
کد خبر: 036231
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: پول نداشتیم کار فرهنگی نکردیم مدیر ارشاد مازندران عدم فعالیت فرهنگ و ارشاد در میاندرود را نداشتن بودجه فرهنگی عنوان کرد و گفت: اگر پول باشد فرهنگ و ارشاد برای خود برنامه ترسیم کرده است.  

 

به گزارش شبکه نیوز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد میاندرود گفت : کار فرهنگی کار نرم افزاری است و کار نرم افزاری نمودش نسبت به کار سخت افزاری کمتر مشهود است.

 

 

عباسعلی ابراهیمی به نیاز میاندرود به یک مجتمع فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت : دو سال پیش زمینی توسط یک خیر اهداء شد و تا این مجتمع ایجاد شود و در این خصوص  تلاش و مکاتبات فراوانی شد تا بتوان بصورت یک مجتمع فرهنگی و هنری که این منطقه نیاز مبرم دارد ایجاد شود.

 

این مسئول با بیان اینکه ارشاد یک وجود مصرفی است گفت :  یک تصوری مردم دارند که فرهنگ و ارشاد می تواند مدیریت مالی خود را داشته باشد ولی اینگونه نیست  و باید از نظر مالی به آن همیشه تزریق شود و هیچ کار عمرانی را نمی تواند انجام دهد و صرفا باید به نحوی بهره بر باشد.

 

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد با بیان اینکه میاندرود از نظر تهاجم فرهنگی کمتر آلوده شده است گفت : ما در سال شاهد ورود 20 میلیون مسافر به استان هستیم که همراه خودشان فرهنگ می آورند و فرهنگ می برند و این منطقه منطقه بکری است و آلودگی هایی که از هر سو به منطقه تزریق کنند کمتر توانسته ورود پیدا کند و ما اگر در چنین مناطقی کار رسالت فرهنگی را با برنامه انجام ندهیم انتظار اینکه تهاجم فرهنگی رسوخ پیدا کند را نباید داشته باشیم .

 

ابراهیمی عدم فعالیت فرهنگ و ارشاد در میاندرود را نداشتن بودجه فرهنگی عنوان کرد و گفت : اگر پول باشد فرهنگ و ارشاد برای خود برنامه ترسیم کرده و باید از خدمات و عنایات امام جمعه و فرماندار و این اهرم ها استفاده شود تا علاوه بر انجام وظیفه ، تحولی در این منطقه شاهد باشیم.

 

 

وی گفت : فرهنگ و ارشاد باید کار فرهنگی انجام دهد و نیازمندیها را دنبال کند.

گفتنی است؛ در پایان مراسم مهدی روحی بعنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی معارفه و از زحمات سرپرست قبلی سید کاظم حسینی تقدیر شد .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.