Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نظرمدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران درباره خبرنگاران - شبکه نیوز
آدینه، 30 شهریور 97 ساعت 04:36 ب.ظ / Fri, 2018 September 21

- استان‌ها - نظرمدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران درباره خبرنگاران

استان‌ها
تبلیغات

نظرمدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران درباره خبرنگاران

تاریخ 16 مرداد 1392 ساعت 15:46:58
کد خبر: 036731
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران با تبریک روز خبرنگار از آنان به عنوان وجدان بیدار جامعه و زبان گویای مردم یاد کرد.

 

به گزارش شبکه نیوز  به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، قاسم عزیززاده گرجی با گرامیداشت هفدهم مرداد گفت: روز بزرگ و سترگ خبرنگار که امسال شیرینی طلیعه عید سعید فطر را نیز به همراه دارد فرصت مغتنمی است تا این روز شکوهمند، روز حق‌گویی و حق‌جویی و پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه‌نگاران و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی صمیمانه تبریک و تهنیت بگوییم.

 

 

وی امانتداری، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌مداری را از مهم‌ترین ویژگی‌های خبرنگاران عنوان کرد و اظهار داشت: خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و زبان گویای مردم هستند چراکه همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی آن‌ها است.

 

 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران تصریح کرد: تحولی که امروز در عرصه رسانه کشور و این استان در حال وقوع است نقطه عطف بسیار مهم و بی‌سابقه‌ای است که به همت فعالان عرصه خبر به ثبت رسیده است و چشم‌انداز آگاهی‌بخشی، بیداری و تحول را به ارمغان خواهد آورد.

 

 

وی گفت: روز خبرنگار را تبریک می‌گویم به راستی این روز، یادآور حماسه‌آفرینی‌های شهدای خبرنگاری است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.