Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کشف 30کیلوگرم تریاک دربابل - شبکه نیوز
پنج شنبه، 31 خرداد 97 ساعت 09:31 ق.ظ / Thu, 2018 June 21

- استان‌ها - کشف 30کیلوگرم تریاک دربابل

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

کشف 30کیلوگرم تریاک دربابل

تاریخ 31 مرداد 1392 ساعت 11:23:23
کد خبر: 037196
فرمانده انتظامی بابل از کشف 30 کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش شبکه نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس،  مازندران علی فقیه عبداللهی گفت: در راستای مقابله با قاچاق و تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی موفق شدند، فردی به نام"علی ـ ق" را که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت داشته شناسایی کنند.

 

 

وی تصریح کرد: ماموران با تعقیب و مراقبت از این متهم با هماهنگی مرجع قضایی در اقدامی غافلگیرانه وی را حین تردد با یک دستگاه خودرو دستگیر و در بازرسی از خودروی او هشت کیلو 500 گرم تریاک را کشف و ضبط کردند.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان بابل خاطر نشان کرد: ماموران در ادامه تحقیقات در بازرسی از منزل متهم به مواد مخدر بیش از دو کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند.

 

 

فقیه افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان بابل با اشاره به اینکه ریشه اغلب جرائم در اعتیاد به مواد مخدر است، به خانواده‌ها هشدار داد: همواره مراقب فرزندان خود باشید تا در دام این بلای خانمان‌سوز گرفتار نشوند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.