Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
پرداخت الکترونیکی 60درصدی قبض آب درمازندران - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 05:41 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- استان‌ها - پرداخت الکترونیکی 60درصدی قبض آب درمازندران

استان‌ها
تبلیغات

پرداخت الکترونیکی 60درصدی قبض آب درمازندران

تاریخ 13 شهریور 1392 ساعت 11:14:27
کد خبر: 037739
پرداخت غیرحضوری قبوض آب بهای مشترکان مازندران هم اکنون به 60 درصد رسید.

 

به گزارش شبکه نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مازندران، رضا جانباز با بیان اینکه از شهروندان استان مازندران قبوض آب بهای خود را در سال 1392 به صورت غیر حضوری و الکترونیکی پرداخت کردند، گفت: پرداخت غیرحضوری قبوض آب بهای مشترکان مازندران هم اکنون به 60 درصد رسید.

 

 

وی با اشاره به اینکه پرداخت غیرحضوری قبوض آب موجب سهولت در انجام امور، کاهش حجم ترافیک شهری، کاهش مصرف سوخت و صرفه‌جویی در وقت و زمان می‌شود، تصریح کرد: پرداخت الکترونیکی قبوض از سوی مشترکان رشد چشمگیری در سال‌های اخیر داشته است.

 

 

معاون خدمات مشترکان شرکت آب و فاضلاب مازندران با بیان اینکه کاهش مغایرت‌های بانکی و به روز بودن حساب‌ها از دیگر مزایای پرداخت الکترونیک آب بها است، تصریح کرد: هم‌اکنون مشترکان شهرهای ساری، بابل ، آمل و قائمشهر در زمینه پرداخت الکترونیکی قبوض آب‌بها در استان پیشتاز هستند.

 

 

معاون خدمات مشترکان شرکت آب و فاضلاب مازندران روش‌های پرداخت قبوض الکترونیکی را شامل تلفن‌بانک (به‌وسیله موبایل و یا تلفن منزل)، اینترنت، پیام کوتاه، اینترانت، پایانه فروش و خودپرداز بانک عنوان کرد.

 

 

جانباز اطلاع‌رسانی و تشویق مردم به پرداخت ‌غیرحضوری قبوض آب‌بها را در رشد پرداخت‌های غیرحضوری نسبت به سال‌های گذشته بسیار موثر دانست و ابراز داشت: آموزش، اطلاع‌رسانی، سطح سواد، میزان امکانات از مولفه‌های افزایش پرداخت‌های غیر حضوری است.

 

 

وی با بیان اینکه شاخص بهره‌مندی جمعیت شهری مازندران از آب شرب 100 درصد است، متذکر شد: تعداد مشترکان آب و فاضلاب استان 520 هزارمشترک است که در طی سال بطور متوسط 19000 انشعاب جدید در سطح استان به فروش می رسد

 

 

معاون خدمات مشترکان شرکت آب و فاضلاب مازندران با اشاره به اینکه مشترکان استان مازندران 77 میلیارد ریال به شرکت آبفا بدهی دارند، افزود: از این میزان بدهی 31میلیارد و 620 میلیون ریال مربوط به بخش خانگی، 153 میلیون و 200 هزار ریال  مربوط به شهرداری، 5 میلیارد و 370 میلیون ریال مراکز نظامی و 26 میلیارد و 640 میلیون ریال شرکت آبفار روستایی و مابقی  به سایر مصرف‌کننده‌ها مربوط می‌شود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.