Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تهاجم فرهنگی در جامعه قرآنی معنا ندارد - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 08:04 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- استان‌ها - تهاجم فرهنگی در جامعه قرآنی معنا ندارد

استان‌ها
تبلیغات

تهاجم فرهنگی در جامعه قرآنی معنا ندارد

تاریخ 28 مهر 1392 ساعت 11:16:26
کد خبر: 039225
عباسعلی ابراهیمی در مراسم افتتاح نهمین نمایشگاه صحیفه سبز در مصلی بابل اظهار داشت: مردم بابل با محوریت امام جمعه بابل ثابت کردند نه تنها در عرصه‌های مختلف ملی، اجتماعی، حوزوی و حضور در نماز جمعه سرآمد استان هستند بلکه در امور فرهنگی نیز فعال‌تر اقدام می‌کنند.
تهاجم فرهنگی در جامعه قرآنی معنا ندارد

 

به گزارش شبکه نیوز، وی افزود: فرصت برگزاری چنین نمایشگاه باشکوه قرآنی در کشور ،به برکت رشادت‌ها و جانفشانی شهدا ست که سعی کردند آموزه‌های قرآنی در جامعه زنده و پویا باشد.

 

 

این مسئول بیان داشت: علما بزرگی چون سعیدالعماء و روحانی در شهرستان بابل، بستر و زمینه‌ای فراهم کردند تا مردم بابل در برابر تهاجم فرهنگی و هجمه‌های بسیار جدی با هوشیاری، درایت و بصیرت مقابله کرده و با حضور باشکوه خود در نماز جمعه، برگزاری برنامه‌های فرهنگی مناسب و جشنواره‌ها فضای شهرستان را از هجمه‌ها حفظ کنند.

 

 

ابراهیمی با اشاره به اینکه باید فعالیت قرآنی ما جهانی باشد تصریح کرد: این یک واقعیت محض است که دشمنان اسلام بیش از تصور ما به ارزش و اهمیت قرآن واقف بوده و به آن آشنایی دارند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: آن‌گاه که سیاستمداری در کنفرانس انگلیس قرآن را به زمین می‌زند و می‌گوید تا زمانی که قرآن در خاورمیانه و بلوک شرق حاکم باشد دست ما از مسلمانان کوتاه است نشان از درک قرآن از سوی دشمنان است.

 

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: در جامعه‌ای که فرهنگ و آموزه‌های قرآنی حاکم باشد  تهاجم فرهنگی، بی‌حجابی، دروغ و مشکلات فرهنگی معنا ندارد.

 

 

وی بیان داشت: به فرموده رهبر سبک زندگی دینی یعنی به آموزه‌های دینی به معنای واقعی عمل و فرهنگ قرآنی حاکم شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.