Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
سرپرست آبفار تنکابن معرفی شد - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:13 ب.ظ / Thu, 2018 October 18

- استان‌ها - سرپرست آبفار تنکابن معرفی شد

استان‌ها
تبلیغات

سرپرست آبفار تنکابن معرفی شد

تاریخ 28 آبان 1392 ساعت 17:11:17
کد خبر: 040016
با بازنشستگی مدیر آب و فاضلاب روستایی تنکابن سرپرست جدید این امور منصوب و معرفی شد.


به گزارش شبکه نیوز به نقل از  اداره روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛مهندس محمد فقیه مدیر امور آب و فاضلاب روستایی تنکابن پس از اتمام دوره خدمت به افتخار بازنشستگی نائل آمد و در مراسمی مهندس جعفر طیبی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی رامسر با حفظ سمت به عنوان سرپرست آبفار تنکابن معرفی شد.


در این مراسم مهندس فقیه طی ارائه گزارشی از وضعیت پروژه های این شهرستان اظهار داشت:در حال حاضر چند پروژه نیمه تمام آبرسانی روستایی با 80 تا 90 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست که پس از اتمام این پروژه ها 77 روستای شهرستان تنکابن از نعمت آب شرب بهره مند خواهند شد.

 


در ادامه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران ضمن قدردانی از تلاش های مهندس فقیه گفت:وی مدیری خدمتگزار،صادق و امین بوده که با جدیت و تلاش وافر طی دوره خدمتش توانست بیشترین اعتبارات را جذب کند و پروژه های بیشماری را به ثمر برساند.

 


مهندس برزگر با اشاره به کاهش اعتبارات طی چند سال اخیر افزود: متاسفانه علیرغم اینکه 8 ماه از سال سپری شد هنوز ریالی اعتبار تخصیص نیافت و ما حتی در اجرای طرحهای توسعه ای و بازسازی که روال عادی ماست با مشکل مواجه هستیم.

 


وی تنها راه حل فعلی برون رفت از مشکلات را تلاش برای وصول درآمدهای جاری مانند آب بهاء و حق انشعاب دانست و گفت: شرایط سختی پیش رو داریم که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال با وصول همین اندک درآمدهای جاری بر مشکلات فائق آییم تا اعتبارات تخصیص یابد.

 


در پایان مدیر عامل آبفار مازندران با اهدای لوح تقدیر از تلاش های مهندس فقیه قدردانی کرد و طی حکمی سرپرست جدید مهندس جعفر طیبی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی تنکابن معرفی کرد

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.