Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مناطق محروم 2دانگه و 4دانگه مناطق آسیب‌پذیر و از چالش‌های مهم شهر ساری است - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:20 ق.ظ / Thu, 2018 October 18

- استان‌ها - مناطق محروم 2دانگه و 4دانگه مناطق آسیب‌پذیر و از چالش‌های مهم شهر ساری است

استان‌ها
تبلیغات

مناطق محروم 2دانگه و 4دانگه مناطق آسیب‌پذیر و از چالش‌های مهم شهر ساری است

تاریخ 02 دی 1392 ساعت 17:32:22
کد خبر: 041147
« شبکه نیوز » باید توجه جدی به مردم مرکز مازندران شود/ رؤسای جدید کمیته امداد در کیاسر و مناطق یک و دو ساری معرفی شدند/ کار این نهاد انقلابی به دور از زرق و برق و سرو صدا است .
مناطق محروم 2دانگه و 4دانگه مناطق آسیب‌پذیر و از چالش‌های مهم شهر ساری است

 

 

 

رؤسای جدید کمیته امداد در ساری معرفی شدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « شبکه نیوز »  رؤسای جدید کمیته امداد در کیاسر و مناطق یک و دو ساری ( مرکز استان مازندران ) معرفی شدند.

 

به گزارش« شبکه نیوز » به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی مازندران، قائم مقام کمیته امداد امام مازندران در مراسم رؤسای کمیته امداد کیاسر و مناطق یک و دو ساری با اشاره به  خدمات کمیته امداد گفت: کار این نهاد انقلابی را به دور از زرق و برق و سرو صدا است.

 

تیمور طهماسب‌پور خدمت‌رسانی در شهرستان ساری را با توجه به وسعت جغرافیایی، جمعیت ساکن و مهم‌تر از همه تعداد افراد تحت پوشش و استقرار دستگاه‌های حاکمیتی استانی و مرکز استان  ویژه توصیف کرد.

 

وی گفت: باید توجه جدی به مردم مرکز مازندران شود.

قائم مقام کمیته امداد مازندران وجود مناطق محروم دودانگه و چهاردانگه و همچنین مناطق آسیب‌پذیر حاشیه شهر را نیز از چالش‌های مهم شهر ساری  ذکر کرد و اظهار داشت:  باید نگاه و توجه جدی به دو منظقه صورت پذیرد.

 

مناطق محروم 2دانگه و 4دانگه مناطق آسیب‌پذیر و از چالش‌های مهم شهر ساری است

وی در ادامه امانت‌داری و صداقت را از ویژگی‌های انتخاب رؤسا کمیته امداد اعلام کرد و بیان داشت: جابه‌جای روسا به اقتضای طبیعت شغلی و کاری  انجام  شد و این چرخش‌ها در سیستم اداری امری طبیعی است.

 

به گزارش فارس، در این مراسم از خدمات ناعی، پارساراد و کوچکی رؤسای سابق کیاسر و مناطق یک و دو ساری تقدیر شده و سعیدی، منصوری و رضایی به ترتیب به عنوان رؤسای جدید این نهاد در کیاسر و مناطق یک و دو ساری معرفی شدند.

انتهای خبر#

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.