Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کودکان ترک محله ساری عضو کانون شدند - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 09:37 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- استان‌ها - کودکان ترک محله ساری عضو کانون شدند

استان‌ها
تبلیغات

کودکان ترک محله ساری عضو کانون شدند

تاریخ 28 دی 1392 ساعت 13:51:55
کد خبر: 042163
  کودکان  منطقه ی  ترک محله ساری به عضویت کانون پرورش فکری ساری درآمدند.

 

به گزارش شبکه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران، قاسم عزیز زاده گرجی با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای طرح های فرهنگی در مناطق پر خطر ساری ، این کانون در ادامه ی فعالیتهای  فرهنگی خود برای کودکان ونوجوانان منطقه ی ترک محله ساری، در اولین گام  بازدید کارشناسی از این منطقه و مدرسه تحصیلی این عزیزان  صورت گرفت و در ادامه مقرر شد، دانش آموزان مربوطه به عضویت افتخاری مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری ساری در آیند تا از برنامه های فرهنگی، هنری ، ادبی و سرگرمی کانون نیز بهره مند شوند.

 

 

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران  ادامه داد: در همین خصوص با تدارک وسایل ایاب و ذهاب برای این کودکان ، برنامه ای فرهنگی، هنری، ادبی و سرگرمی در مراکز فرهنگی و هنری کانون ساری در نظر گرفته شده است.

 

 

وی اظهار داشت: این کودکان که از اعضای افتخاری و ویژه ی کانون پرورش فکری مازندران هستند، تا کنون با هماهنگی و همکاری مدیر مدرسه ی شهید مرادی از برنامه های  کانون پرورش فکری شماره یک ساری استفاده کردند.

 

 

گرجی تصریح کرد: در نوبت دوم نیز با حضور این دانش آموزان در کانون پرورش فکری شماره 2 ساری از خدمات فرهنگی ، هنری، ادبی و سرگرمی این مرکز برخوردار شدند.

 

گفتنی است، در بازدید این اعضا از کانون پرورش فکری شماره 2 ساری که مدیر مدرسه ی شهید مرادی و کلیه معلمین این مدرسه نیز حضور داشتند، برنامه هایی همچون؛ فعالیعت نقاشی و آموزش آن، قصه گویی، مسابقه ی شعر خوانی، اهدای جوایز و سایر برنامه ها  به اجرا درآمد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.