Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تعهد10میلیاردریالی خیرساروی جهت ساخت دبستان قائم مقام - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 04:20 ق.ظ / Mon, 2018 December 10

- استان‌ها - تعهد10میلیاردریالی خیرساروی جهت ساخت دبستان قائم مقام

استان‌ها
تبلیغات

تعهد10میلیاردریالی خیرساروی جهت ساخت دبستان قائم مقام

تاریخ 27 بهمن 1392 ساعت 20:33:39
کد خبر: 042987
  مدیر آموزش و پرورش ناحیه2 ساری گفت: مهندس عبائیان خیر ساروی ساخت 1000متر مربع بنای آموزشی برای این مدرسه را به عهده گرفت.
تعهد10میلیاردریالی خیرساروی جهت ساخت دبستان قائم مقام

 

به گزارش شبکه نیوز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه2 ساری شعبان شاکری مدیر اداره اعلام کرد:  با مشارکت خیر ساروی پروژه ساخت دبستان شهدای غزه به زودی وارد مرحله اجرایی می شود.

 

در جلسه ای که به همین منظور در سالن جلسات اداره و با حضور مسئولین آموزش و پرورش، نوسازی و تجهیزات مدارس استان و مسئولین مجمع خیرین برگزار شده بود مهندس عبائیان خیر ساروی ساکن تهران هزینه ساخت این پروژه را تقبل نموده است.

 

در ابتدای جلسه شاکری ضمن خوشامدگویی، گزارشی از وضعیت کنونی دبستان و پیگیری های صورت گرفته در خصوص تحویل زمین از اداره راه آهن ارائه نمود.

 

دکتر عباسی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار آموزش و پرورش ناحیه2 ساری خطاب به مهندس گلیم فروش خیری که به تازگی مدرسه  ساخته شده توسط ایشان به بهره برداری رسیده است گفت: آقای گلیم فروش با روشن شدن چراغ علم و دانش در این مدرسه چراغی برای دنیا و آخرتتان روشن نموده اید...

 

 

در ادامه مهندس عبائیان ضمن معرفی خود گفت: بنده افتخار می کنم در جایی نیات خیر خود را دنبال کنم که منافع آن شامل حال پاک ترین انسان ها یعنی کودکان می شود.

 

 

وی ضمن قبول ساخت 1000متر مربع بنای آموزشی  اظهار داشت: در ساخت این مدرسه معماری خاصی را اجرا خواهیم نمود که به عنوان الگویی برای تمام شهرستان باشد.

 

همچنین با توجه به وضعیت کنونی دبستان مقرر گردید در کوتاه ترین زمان ممکن سیکل اداری طی شده و فاز اجرایی پروژه شروع شود.

 

 

بر طبق توافقات صورت پذیرفته مدت زمان تحویل پروژه 30ماه از زمان آغاز تعیین شده است و هزینه  ساخت پروژه بالغ بر ده میلیارد ریال تخمین زده شده است.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.