Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
استاندار پیشین مازندران در چينش مديران منافع استان را در نظر مي گرفته نه منافع حزبي و شخصي - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 03:11 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- استان‌ها - استاندار پیشین مازندران در چينش مديران منافع استان را در نظر مي گرفته نه منافع حزبي و شخصي

استان‌ها
تبلیغات

استاندار پیشین مازندران در چينش مديران منافع استان را در نظر مي گرفته نه منافع حزبي و شخصي

تاریخ 01 اسفند 1392 ساعت 19:28:41
کد خبر: 043168
« شبکه نیوز » استاندار خوشنام و سابق مازندران به عنوان رئیس هیات مدیره فروشگاه های زنجیره ای رفاه کشور انتخاب شد/
استاندار پیشین مازندران در چينش مديران منافع استان را در نظر مي گرفته نه منافع حزبي و شخصي

 

 

 

تهران- جعفر کندی دفتر مرکزی شبکه نیوز/ مهندس کریمی استاندار سابق و خوشنام مازندران از سوی هیئت مدیره فروشگاه های زنجیره ای رفاه به عنوان رئیس هیات مدیره انتخاب گردید.

 

مهندس کریمی که در دولت قبل به عنوان استاندار مقطعی در استان مازندران سکان دار استان بودند سابقه درخشانی از خود در استان به جای گذاشته اند که هنوز اذهان مردم مازندران خدمات ایشان را فراموش نکرده است.

 

وی در چینش مدیران منافع استان را در نظر می گرفته نه منافع حزبی و شخصی. مهندس کریمی پس از یک دوره چند ساله موفق در استان مازندران این بار به عنوان مدیرعامل صندوق مهر رضا کشور به پایتخت کوچ نمودو نزدیک به دو سال به عنوان مدیرعامل این صندوق خدمات ارزنده ای را ارائه نمودند.

استاندار پیشین مازندران در چینش مدیران منافع استان را در نظر می گرفته نه منافع حزبی و شخصی

 

پس از آن با حکم وزیر اقتصاد به ساختمان بیمه مرکزی رفت و این بار به عنوان مدیرعامل بیمه مرکزی توانستند خدمات ارزنده ای را ارائه نمایند که از جمله این خدمات تحول عظیم در صنعت بیمه ای کشور بود که به اذعان کارشناسان بیمه ای با آمدن مهندس کریمی انقلاب بزرگی در صنعت بیمه اتفاق افتاد که از جمله آن پرداخت خسارت های تصادف بدون کروکی و همچنین برج بزرگ بیمه مرکزی در خیابان آفریقا که در حال حاضر بزرگترین سازه بتنی ایران می باشد که در زمان ایشان تکمیل و به بهره برداری رسید.

مهندس کریمی که معمولاً با همه گروه هاو حزب ها تعامل دارند این بار مورد اطمینان دولت تدبیر و امید قرار گرفتند و به عنوان رئیس هیات مدیره فروشگاه های زنجیره ای رفاه کشور انتخاب گردید.

 

 

نویسنده که به عنوان خبرنگار ارتباط کاری زیادی با مهندس کریمی داشت، به خصوص اینکه زمانی که ایشان به تهران آمدند اکثر اوقات برای مصاحبه خدمت ایشان می رسیدم. وی با متانت تمام و کمال و صبر و حوصله به سوال های جواب می دادند و حتی به یاد می آورم زمانی که به عنوان مدیرعامل صندوق مهر رضا به تهران آمدند برای اولین بار به اتفاق یکی از دوستان خبرنگار خدمت ایشان رسیدم که با خوشرویی در دفتر کارشان پذیرای ما بودند و من در آنجا به ایشان گفتم که اینجانب به عنوان یک روزنامه نگار اصلاح طلب و منتقد دولت آقای احمد نژاد هستم و دیدم بعد از آن جلسه صمیمیت و ارتباط ایشان با من بیشتر شده است.

هرگز یادم نمی آید که ایشان در رأس مدیریت مسائل حزبی و جناحی و تند روی را سرلوحه کار خود قرار دهد و این همیشه برای من روزنامه نگار درسی بود در ذهنم که ای کاش همه مدیران در همه دولت ها از تند روی پرهیز کنند و مسائل ملی و مردمی را بر مسائل حزبی و شخصی ترجیح دهند که نمونه بارز آن مهندس سید محمد کریمی.

 

هفته نامه برهان و پایگاه خبری تحلیلی شبکه نیوز برای ایشان  از خداوند متعال آرزوی بهروزی و موفقیت دارد.

تهران جعفر کندی خبرنگار " شبکه نیوز "

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.