Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ۲۶ اسفندماه درمازندران - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 08:29 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- استان‌ها - اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ۲۶ اسفندماه درمازندران

استان‌ها
تبلیغات

اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ۲۶ اسفندماه درمازندران

تاریخ 21 اسفند 1392 ساعت 19:46:04
کد خبر: 043654
فرمانده پلیس راه استان مازندران گفت: از ۲۶ اسفندماه شاهد محدودیت های ترافیکی در استان مازندران خواهیم بود.

 

به گزارش شبکه نیوز و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس استان مازندران جعفر محمدنژاد اظهار کرد: با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز و افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی استان، به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و ایجاد کشش و روانی ترافیک محدودیت های ترافیکی از 26 اسفند تا 16 فروردین ماه در محورهای پرترافیک استان به مرحله اجرا در خواهد آمد.

 

 

وی تصریح کرد: عبور و مرور انواع موتورسیکلت در طول اجرای این طرح در تمامی آزاد راه ها و بزرگراه ها و جاده های اصلی برون شهری استان ممنوع می باشد.

 

فرمانده پلیس راه استان مازندران با بیان اینکه در تمامی محورهای برون شهری که محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می شود گفت: عبور و مرور تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد فاسد شدنی و سوختی مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل از وسایل نقلیه فقط در راه های یک طرفه اجرا می شود.

 

وی گفت: در محور " کرج – چالوس"، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در این محور ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای 4، 8، 13، 14،15و 16 فروردین ماه تا ساعت 3 بامداد روزهای بعد از کرج به سمت "مرزن آباد" ممنوع می باشد.

 

 

محمد نژاد تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا ساعت 3 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

 

 

وی بیان کرد: در محور فیروز کوه نیز تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز سه شنبه 27 اسفندماه تا ساعت یک بامداد روز ( سه شنبه) 5 فروردین ماه و همچنین از ساعت 6 صبح روز پنج شنبه 7 فروردین ماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه 19 فروردین ماه و از ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 11 فروردین ماه تا ساعت 1200 ظهر روز شنبه 16 فروردین ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع می باشد.

 

محمد نژاد گفت: در محور هراز نیز تردد انواع تریلر در این محور کماکان ممنوع می باشد و تردد انواع کامیون و کامیونت به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 27 اسفندماه تا ساعت یک بامداد روز (سه شنبه) 5 فروردین ماه از ساعت 6صبح روز پنج شنبه 7 فروردین ماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه 9 فروردین ماه و از ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 11 فروردین ماه تا ساعت 12 ظهر روز شنبه 16 فروردین ماه از تهران به آمل و بالعکس ممنوع می باشد.

 

 

فرمانده پلیس راه استان مازندران اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 13 روزهای 4، 8، 14 و 15 فروردین ماه تا ساعت یک بامداد روزهای بعد از رودهن به آب اسک ممنوع می باشد و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای یاد شده تا ساعت یک بامداد روزهای بعد از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.