Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
سواحل از موضوعات مهم ماست و ضمن پاکسازی؛ در دست انجام است - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 07:57 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- استان‌ها - سواحل از موضوعات مهم ماست و ضمن پاکسازی؛ در دست انجام است

استان‌ها
تبلیغات

سواحل از موضوعات مهم ماست و ضمن پاکسازی؛ در دست انجام است

تاریخ 29 اسفند 1392 ساعت 18:33:59
کد خبر: 043862
 « شبکه نیوز » همه دستگاه‌های مرتبط با خدمات سفر، از یک ماه قبل در آمادگی به سر می‌برند و آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی هستیم/ برای تامین آب کشاورزی، آب آشامیدنی و به‌ویژه فروش تولیدات کشاورزان برنامه داریم.
سواحل از موضوعات مهم ماست و ضمن پاکسازی؛ در دست انجام است

 

 


مازندران آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

مازندران آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است استاندار مازندران: همه دستگاه‌های مرتبط با خدمات سفر، از یک ماه قبل در آمادگی به سر می‌برند.در ایام نوروز به سفر نمی‌روم و سفرهای ما، همان سرکشی‌های درون‌استانی است.


 

به گزارش « شبکه نیوز » استاندار مازندران گفت: همه دستگاه‌های مرتبط با خدمات سفر، از یک ماه قبل در آمادگی به سر می‌برند و آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی هستیم.


از یک ماه قبل  آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی هستیم 
 ربیع فلاح جلودار در حاشیه بازدید از قرارگاه نوروزی نیروی انتظامی مازندران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر میزان آمادگی استان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی، اظهار داشت: همه دستگاه‌های مرتبط با خدمات سفر، از یک ماه قبل در آمادگی به سر می‌برند و آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی هستیم.

 


وی با بیان اینکه نیروی انتظامی هم با بیش از 10 هزار نیرو در تلاش است و فعالیت‌های انضباطی و ارشادی را در دستور کار دارد، بیان داشت: هماهنگی‌های خوبی در سطح استان در این راستا به وجود آمده است.

 


سواحل از موضوعات مهم برای ماست و ضمن اینکه پاکسازی؛ در دست انجام است


فلاح با اشاره به اینکه در حوزه گردشگری هم حدود 650 هزار واحد مختلف پذیرایی و اقامتی در استان آماده است، گفت: سواحل از موضوعات مهم برای ما است و ضمن اینکه پاکسازی در دست انجام است برای سال 93 هم به شکل فرهنگی و گسترده نسبت به این کار اقدام خواهد شد.


استاندار مازندران با بیان اینکه زهکشی اراضی کشاورزی از برنامه‌های ویژه سال 93 است، افزود: برای تامین آب کشاورزی، آب آشامیدنی و به‌ویژه فروش تولیدات کشاورزان برنامه داریم.

استاندار مازندران


به گزارش روابط عمومی استانداری، وی با اشاره به اینکه در ایام نوروز به سفر نمی‌روم و سفرهای ما، همان سرکشی‌های درون‌استانی است، تصریح کرد: چون مازندران در حوزه گردشگری جزء دو سه استان برتر است و باید برای ارائه خدمت به مسافران در استان حضور یابیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.