Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
پیشکسوت فوتبال مازندران درگذشت - شبکه نیوز
سه شنبه، 30 مرداد 97 ساعت 06:08 ب.ظ / Tue, 2018 August 21

- استان‌ها - پیشکسوت فوتبال مازندران درگذشت

استان‌ها
تبلیغات

پیشکسوت فوتبال مازندران درگذشت

تاریخ 06 اردیبهشت 1393 ساعت 15:23:40
کد خبر: 044627
محمود اسماعیلی، پیشکسوت فوتبال مازندران، شامگاه جمعه در حین تمرین فوتبال در سالن ورزشی شهید منتظری ساری درگذشت.به گزارش شبکه نیوز، مرحوم محمود اسماعیلی پیشکسوت فوتبال مازندران که عصر جمعه در مراسم تشییع هم بازی و هیئتی فوتبال استان خود، صفر علی شمشمانی در امامزاده یحیی (ع) ساری شرکت کرده بود، جمعه شب در سالن ورزشی شهید منتظری ساری درگذشت.

این ورزشکار پیشکسوت فوتبال مازندران و بازیکن اسبق تیم شهرداری ساری، در حین تمرین فوتبال در باشگاه شهید منتظری ساری دچار ایست قلبی شد.

حاضران در سالن به محض مشاهده روحیات این بازیکن، تماس تلفنی با اورژانس گرفته که با انجام عملیات احیا، این ورزشکار برای مدتی زنده ماند که در حین انتقال به بیمارستان امام خمینی (ره) ساری درگذشت.

مرحوم اسماعیلی که از کارکنان نیروی انتظامی مامور در شهرداری ساری بوده خدمات شایانی را به فوتبال مازندران داشته و از خاطرات زیبای بازی این قهرمان ساروی می توان به بازی خوبش با تیم استقلال تهران در سال های دیرین ورزش مازندران یاد کرد.

جامعه ورزش مازندران در 3 روز گذشته دو پیشکسوت ورزشی مازندران در رشته فوتبال به نام های صفرعلی شمشمانی و محمود اسماعیلی را از دست داده است.

مراسم تشییع پیکر این پیشکسوت فوتبال مازندران، امروز در ساری برگزار شد./تسنیم

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.