Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
خاطرات شمشمانی و اسماعیلی برای جامعه ورزش ماندگار است - شبکه نیوز
آدینه، 27 مهر 97 ساعت 12:24 ق.ظ / Fri, 2018 October 19

- استان‌ها - خاطرات شمشمانی و اسماعیلی برای جامعه ورزش ماندگار است

استان‌ها
تبلیغات
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران:

خاطرات شمشمانی و اسماعیلی برای جامعه ورزش ماندگار است

تاریخ 07 اردیبهشت 1393 ساعت 22:19:47
کد خبر: 044651
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: مرحوم علی شمشمانی و محمد اسماعیلی خاطرات زیادی برای جامعه ورزش این استان به جای گذاشتند و خاطرات این دو پیشکسوت ورزشی برای مازندران ماندگار خواهد بود.
خاطرات شمشمانی و اسماعیلی برای جامعه ورزش ماندگار است
به گزارش شبکه نیوز، احمد سعادتمند امشب در مجلس ختم مرحوم علی شمشمانی و محمد اسماعیلی که با حضور پرشور جامعه ورزش استان در مسجد جامع ساری برگزار شد، اظهار داشت: در دو روز گذشته دو عزیز و بهترین دوست را از دست دادیم که واقعا جای خالی شان را احساس می‌کنیم.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم مازندران به ویژه شهروندان ساروی در مراسم تشیع این دو پیشکسوت ورزشی، خاطرنشان کرد: مردم ساری با حضور گرم و گسترده خود در مراسم تشیع این دو پیشکسوت درس مردانگی، ایثار، رفاقت و صمیمیت را آموختند و از همه آنها به خاطر حضور پرشورشان تشکر می‌کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه یک فرد را باید در سفر شناخت، بیان داشت: با این دو نشست، سفر و خاطرات زیادی داشتم، و مردانگی و جوانمردی هردو آنها زبان زد عام و خاص به ویژه جامعه ورزش استان بود.

سعادتمند اذعان داشت: ماه محرم که می‌شد مرحوم شمشمانی تازه متولد می‌شد زیرا وی ذاکر مخلص و عاشق اباعبدالله الحسین(ع) بود و همیشه جز نخستین نفرات خودش را برای ماه محرم آماده مدیحه‌سرایی می‌کرد.

وی درباره خصوصیات اخلاقی مرحوم اسماعیلی اظهار داشت: مرحوم اسماعیلی یکی از بهترین بازیکنان با اخلاق و جوانمرد فوتبال کشور و استان بوده  که در برابر وی بازی کردن بسیار سخت و دشوار بود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پایان با بیان تسلیت و صبر شکیبایی به خانواده مرحوم شمشمانی و اسماعیلی و همچنین جامعه ورزش استان افزود: حتم دارم با توجه به پاکی، تقوایی و جوانمردی این دو  جایگاه شان بهشت برین است.

 میزبانی مجلس ختم امروز در مسجد جامع ساری از سوی اداره کل ورزش و جوانان مازندران بود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.