Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مسیر تحول از جاده فرهنگ می گذرد - شبکه نیوز
دو شنبه، 31 اردیبهشت 97 ساعت 11:41 ق.ظ / Mon, 2018 May 21

- استان‌ها - مسیر تحول از جاده فرهنگ می گذرد

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران:

مسیر تحول از جاده فرهنگ می گذرد

تاریخ 13 اردیبهشت 1393 ساعت 22:02:32
منبع: روابط عمومی استانداری مازندران
کد خبر: 044829
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران فرهنگ را بن مایه همه معرفت ها و توسعه ها دانست و گفت: مسیر تحول در هر جامعه ای از جاده فرهنگ می گذرد
مسیر تحول از جاده فرهنگ می گذرد


به گزارش شبکه نیوز ، علیرضا یونسی رستمی در مراسم زنگ سپاس از معلم که به مناسبت هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم در دبیرستان دخترانه دخت ایران پروین ساری برگزار شد، بیان داشت: اگر معلم نبود سازندگی و فرهنگ، عشق و معرفت، دانایی و فضیلت، رستگاری و خداشناسی نبود.
وی افزود: اگر مقام شامخ معلم نبود،حق آنگونه که باید متجلی نمی شد و همه زیبایی هایی که خدا آفرید به درستی مشهود نبود.
یونسی با تقدیر از زحمات بی شائبه و بی دریغ معلم، اسوه نور و دانایی، تاکید کرد: این قشر خدوم جامعه با پایداری، عشق و صبوری معرفت را به دانش آموز می آموزند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه ایران در همه اعصار پرچمدار علم و معرفت بود، اذعان داشت: اندیشمندان برجسته و ارزشمندی از این مرز و بوم به جهان بشریت عرضه شدند.
وی قدر و منزلت معلم را در همه اعصار ایران به ویژه دوران تمدن و فرهنگ اسلامی بسیار والا دانست و گفت: مردم ایران اسلامی پرچمداران فضیلت و دانایی در جهان هستند.
علیرضا یونسی جان مایه انقلاب اسلامی ایران را فرهنگ ذکر کرد و خاطرنشان کرد: بیش از 60 درصد شعارهای انقلاب ما فرهنگی بود و رنگ و بوی خدایی داشت.
وی خطاب به دانش آموزان گفت: تکریم معلم هر صبح و شام وظیفه شماست و معلمانتان را به مثابه نور چشمتان پاس بدارید.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران هم چنین از معلمان خواست تا در کنار آموزش دروس روز به دانش آموزان، عشق به خدا، دین و معرفت را به فرزندان کشور بیاموزند.
گفتنی ست در این مراسم زنگ نمادین سپاس از معلم توسط معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار به صدا در آمد و از تعدادی معلم نمونه مازندران تجلیل شد

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.