Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مدیر عامل آبفار مازندران: ذیحساب مشاور امین مدیر است - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:33 ق.ظ / Thu, 2018 October 18

- استان‌ها - مدیر عامل آبفار مازندران: ذیحساب مشاور امین مدیر است

استان‌ها
تبلیغات

مدیر عامل آبفار مازندران: ذیحساب مشاور امین مدیر است

تاریخ 20 اردیبهشت 1393 ساعت 18:22:05
کد خبر: 044931
مدیر عامل آبفار مازندران، ذیحساب و عاملین ذیحساب را مشاوران امین مدیران در دستگاهها خواند و گفت:آنها کمک می کنند تا اعتبارات درست و به موقع هزینه شود.
مدیر عامل آبفار مازندران: ذیحساب مشاور امین مدیر است


به گزارش شبکه نیوز به نقل از  اداره روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛ جلسه ای با حضور ذیحساب و عاملین ذیحساب و کارکنان حسابداری ادارات امور آبفار شهرستانها و مرکز شرکت در راستای گزارش عملکرد مالی در سال گذشته و بررسی راههای جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای تا پایان تیر ماه سال جاری و صرفه جویی هزینه ها در منابع مالی شرکت برگزار شد.


در این جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران طی سخنانی با اشاره به وضعیت مالی شرکت گفت: ما در وضعیت مالی مناسبی قرار نداریم ،درآمد چندانی هم در قبال فروش آب به دست نمی آوریم،هزار لیتر آب را 59 تومان می
فروشیم در حالیکه 900 تومان برای ما تمام می شود،از حیث حق انشعاب هم واقعا در وضعیت خوبی نیستیم و انشعابی که برای ما 1 میلیون و 800 هزار تومان هزینه دارد فقط 50 هزار تومان به مشترکین خانگی می فروشیم.


مهندس عبدالهی در خصوص جذب اعتبارت افزود: ما باید درست هزینه کنیم تاهزینه های دولت را بالا نبریم و زیانهایی اضافه بر دولت تحمیل نشود.


وی با اشاره به نقش ذیحساب و عاملین ذیحساب در هزینه کرد درست دستگاههای دولتی اظهار داشت: ذیحساب امین دولت و حافظ بیت المال است و باید حساس و هوشیار باشد و با نظارت درست بر هزینه های دولت در ادارات تلاش کند تا هزینه ها در جای خود و به موقع مصرف شود .


در ادامه معاون پشتیبانی و منابع انسانی شرکت با تاکید بر مدیریت نقدینگی افزود: قصد داریم اندیشه و تفکر خصوصی سازی را در شرکت نهادینه سازی کنیم چرا که ما نباید متکی به اعتبارات دولتی باشیم.


مهندس آقازاده اظهار داشت: دوران مصرف گرایی به سرآمده و باید صرفه جویی در هزینه ها را سرلوحه کار خودمان قرار دهیم.
وی با اشاره به بدهی 3 میلیارد تومانی مشترکین آب روستایی گفت: باید تلاش کنیم تا ضمن افزایش درآمد و کاهش هزینه ها بر نقدینگی ها مدیریت صحیحی اعمال کنیم که این مهم با همکاری عاملین ذیحساب و منابع انسانی خلاق و مسوولیت پذیر میسر خواهد شد.


در پایان با حضور شاه بابایی ذیحساب شرکت به پرسشهای عاملین ذیحساب پاسخ مناسب در راستای اجرای قوانین و مقررات دولتی و جذب به موقع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای داده شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.