Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برگزاری جشن نیمه شعبان در 500 بقعه متبرکه مازندران - شبکه نیوز
سه شنبه، 27 آذر 97 ساعت 06:17 ب.ظ / Tue, 2018 December 18

- استان‌ها - برگزاری جشن نیمه شعبان در 500 بقعه متبرکه مازندران

استان‌ها
تبلیغات

برگزاری جشن نیمه شعبان در 500 بقعه متبرکه مازندران

تاریخ 22 خرداد 1393 ساعت 11:16:07
کد خبر: 045424
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از برگزاری جشن نیمه شعبان در بیش از 500 بقعه متبرکه و امامزاده مازندران خبر داد.
برگزاری جشن نیمه شعبان در 500 بقعه متبرکه مازندران

 

به گزارش شبکه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با ما اظهار داشت: ماه‌های رجب، شعبان و رمضان، از بهترین ماه‌های خدا است و ما بندگان باید با غنیمت شمردن این ماه‌های عزیز خود را هرچه بیشتر به خدا نزدیک کنیم و با قرآن و عترت اُنس بگیریم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با تبریک اعیاد شعبانیه، برنامه‌های اوقاف و امور خیریه در این ایام را متنوع و گسترده عنوان کرد و گفت: این نهاد فرهنگی و مذهبی هرساله در ایام نیمه شعبان برنامه‌هایی متناسب با ایام جشن و سرور را در سطح امامزادگان و مساجد استان برگزار می‌کند.

علیزاده با بیان اینکه جشن نیمه شعبان همه ساله به صورت خودجوش و با همکاری مردم در سطح شهرها و خیابان‌ها برگزار می‌شود، افزود: مجموعه اوقاف نیز همه ساله مجری برگزاری جشن‌های اعیاد شعبانیه در سطح امامزادگان و بقاع متبرکه استان است.

وی از برگزاری جشن نیمه شعبان در بیش از 500 امامزاده و بقعه متبرکه استان مازندران خبر داد و بیان داشت: جشن سالروز ولادت امام زمان (عج) در روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری در سطح امامزادگان و بقاع متبرکه استان برگزار می‌شود.

علیزاده تصریح کرد: جشن نیمه شعبان با حضور عموم مردم استان، هیئت امنا، خادمان بقاع متبرکه و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.