Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
عدم رعایت عدالت مالیاتی در واحدهای صنفی ساری - شبکه نیوز
سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 05:21 ق.ظ / Tue, 2018 April 24

- مازندران - عدم رعایت عدالت مالیاتی در واحدهای صنفی ساری

استان‌ها
تبلیغات
رئیس اتاق اصناف مرکزاستان مازندران (ساری) :اصناف ساری باید به جایگاه واقعی برسد

عدم رعایت عدالت مالیاتی در واحدهای صنفی ساری

تاریخ 01 تیر 1393 ساعت 15:42:55
منبع: شبکه news
کد خبر: 045661
« شبکه نیوز » دوره جدید هیات رییسه اتاق اصناف چهار ساله است که برنامه ریزی میان مدت و بلند مدت در دستور کار قرار دارد/عدالت در دریافت مالیات واحدهای صنفی رعایت نمیشود/سالانه حدود پنج هزار شغل در اتاق اصناف مرکز استان ایجاد می شود.
عدم رعایت عدالت مالیاتی در واحدهای صنفی ساری


* سالانه حدود پنج هزار شغل در اتاق اصناف مرکز استان ایجاد می شود که اگر مورد حمایت قرار گیرد، قابلیت ایجاد اشتغال بیشتری دارد.

 

رییس اتاق اصناف ساری با تاکید بر توجه بیشتر دولت به تولید، گفت: عدالت در دریافت مالیات واحدهای صنفی رعایت نمی‌شود.

به گزارش واحد خبر شهرستانهای « شبکه نیوز » حاج عباس رمدانی امروز در اجلاسیه ماهانه اصناف ساری با گرامیداشت اول تیرماه روز ملی اصناف، ضمن اعلام خبر فوق؛ اظهار کرد: همایش بزرگ روز ملی اصناف چهارشنبه این هفته با حضور واحدهای صنفی، مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در ساری برگزار می شود.

 

وی به انتخابات هیایت رییسه اتاق اصناف ساری اشاره و از روسای اتحادیه ها که با حضور پررنگ خود اعضای جدید هیات رییسه را انتخاب کردند، قدردانی کرد.

 

* ساماندهی ساختار اداری اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی

رییس اتاق اصناف مرکز استان با بیان اینکه ساماندهی ساختار اداری اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی در دستور کار قرار دارد، افزود: زیرساخت های اداری اتحادیه ها و اتاق اصناف در مرکز استان برای ارائه خدمات بهینه به بازاریان و کسبه مکانیزه می شود.

 

 

حاج عباس رمدانی به وحدت و همدلی بین اعضای هیات رییسه جدید اتاق اصناف ساری اشاره و خاطرنشان کرد: دوره جدید هیات رییسه اتاق اصناف چهار ساله است که برنامه ریزی میان مدت و بلند مدت در دستور کار قرار دارد.

 

اصناف ساری باید به جایگاه واقعی برسد

وی با بیان اینکه اصناف مرکز استان ظرفیت بالایی دارد اما به جایگاه آن توجهی نمی شود، یادآورشد: اعضای هیات رییسه با مشارکت اتحادیه های صنفی تلاش می کند تا اصناف ساری را به جایگاه واقعی برساند.

 

حدود 5هزار شغل در اتاق اصناف مرکز استان ایجاد میشود

رییس اتاق اصناف مرکز استان مازندران (ساری) اشتغال را یکی از بزرگ ترین معضلات در جامعه دانست و گفت: سالانه حدود پنج هزار شغل در اتاق اصناف مرکز استان ایجاد می شود که اگر مورد حمایت قرار گیرد، قابلیت ایجاد اشتغال بیشتری دارد.

 

عدم رعایت عدالت مالیاتی در واحدهای صنفی ساری

حاج آقا رمدانی با اعلام اینکه عدالت در بحث مالیات واحدهای صنفی در ساری رعایت نمی شود، تاکید کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه مسئولان مالیاتی در دریافت مالیات با واحدهای صنفی همکاری کنند.

انتهای خبر#

Bookmark and Share
ناشناس
02 تیر 1393 ساعت 08:23:20
- 0
ارسال پاسخ
عدالت مالیاتی آخر درست بشو نیست. چون برخی از کاسب ها با ماموران مالیاتی آشنا هستند و از این طریق ...
ناشناس
02 تیر 1393 ساعت 10:24:43
- 0
ارسال پاسخ
چرا به رشد بی رویه بنگاه های معاملات ملکی توجه نمیشه؟ توی هر کوچه و خیابون تعداد زیادی بنگاه باز شده. هر کی از راه نرسیده اومده بنگاه وا کرده. چرا براحتی به اینها مجوز میدن. اتاق اصناف داره چیکار می کنه آخه ؟
برات
03 تیر 1393 ساعت 01:34:58
- 0
ارسال پاسخ
اقای رمدانی اگر مدیران اصناف در بین خودشان عدالت را رعایت کنند عدالت مالیاتی هم بدست میاید

پاسخ‌ها

دانشجوی مشغول بکار
03 تیر 1393 ساعت 01:47:07
- 0
ارسال پاسخ
راست گفتید مدیران ما باید صادق باشند که ما از میران اصناف در گذشته خیلی ضرر کردیم بخاطراینکه اگر به گذشته نگاه کنید مردم در بدترین شرایط بودند کسی به داد آنان نرسید امید وارم که شما که از بچه های دفاع مقدس هستید امید را را در دل مردم و بازاریان زنده کنید
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.