Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برگزاری مراسم تفسیر قرآن با حضور نخبگان قرآنی مازندران - شبکه نیوز
آدینه، 30 شهریور 97 ساعت 08:09 ق.ظ / Fri, 2018 September 21

- استان‌ها - برگزاری مراسم تفسیر قرآن با حضور نخبگان قرآنی مازندران

استان‌ها
تبلیغات

برگزاری مراسم تفسیر قرآن با حضور نخبگان قرآنی مازندران

تاریخ 15 تیر 1393 ساعت 13:03:08
کد خبر: 046071
حجت الاسلام مسعود قربانی  با اشاره به نقش و جایگاه قرآن در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: بهترین حالت برای انسان در فرهنگ اسلامی حالت تقواست و ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای انسان است تا به تمرین تقوا بپردازد.
برگزاری مراسم تفسیر قرآن با حضور نخبگان قرآنی مازندران

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از برگزاری مراسم تفسیر قرآن کریم با حضور نخبگان قرآنی مازندران در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش شبکه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام مسعود قربانی  با اشاره به نقش و جایگاه قرآن در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: بهترین حالت برای انسان در فرهنگ اسلامی حالت تقواست و ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای انسان است تا به تمرین تقوا بپردازد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران ابراز کرد: امام صادق(ع) تقوا را سه نوع می‌داند، که دوری از مسائل شبهه‌انگیز، تقوای خاص و دوری از حرام به معنای تقوای عام است.

قربانی به برگزاری محافل قرآنی در استان مازندران اشاره کرد و گفت: محافل قرآنی در آستان امامزادگان مجری طرح ضیافت الهی مازندران برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم همه روزه در آستان امامزاده عباس(ع) ساری برگزار می‌شود، گفت: این مراسم به صورت زنده از صدا و سیمای مرکز مازندران پخش می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف مازندران تصریح کرد: مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم در بقاع امامزاده قاسم(ع) بابل و امامزاده ابراهیم(ع) آمل برگزار می‌شود.

این مسئول از برگزاری جلسه تفسیر قرآن در سالن آموزش اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران خبر داد و بیان کرد: جلسه تفسیر قرآن کریم با حضور حجت‌الاسلام سیدعیسی حسینی کوهساری برگزار می‌شود.

قربانی تصریح کرد: نخبگان قرآنی سراسر استان مازندران در جلسه تفسیر قرآن کریم حضور پیدا می‌کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف مازندران با بیان اینکه جلسه تفسیر قرآن در روزهای فرد هفته برگزار می‌شود، اذعان کرد: این مراسم تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

Bookmark and Share
مسعود
15 تیر 1393 ساعت 13:57:53
- 0
ارسال پاسخ
آیا جوایزی هم برای نفرات برتر در نظر گرفته شده است؟
معلم قرآن
15 تیر 1393 ساعت 14:06:19
- 0
ارسال پاسخ
باید روح قرآنی در فضای جامعه حاکم بشه . انشالله با این برنامه ها قدمی در راه جامعه ی قرآنی بگذاریم و جوانان رو با قرآن آشنا کنیم. باید از مدرسین خوش برخورد و مهربان استفاده کرد تا بتوانند قلب جوانان و نوجوانان را بدست آورند.
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.