Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
انتصاب درمعاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 02:59 ب.ظ / Wed, 2018 December 12

- استان‌ها - انتصاب درمعاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران

استان‌ها
تبلیغات

انتصاب درمعاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران

تاریخ 21 تیر 1393 ساعت 13:21:37
کد خبر: 046199
با حکم قائم مقام وزیر بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی مازندران، علیرضا مردانشاهی به عنوان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران منصوب شد.

 

به گزارش شبکه نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، قائم مقام وزیر در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حکمی علیرضا مردانشاهی را به عنوان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران منصوب کرد.

قاسم جان‌بابایی در این حکم خطاب به معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار داشت: نظر به تعهد، شایستگی و تجربه جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت معاون درمان دانشگاه منصوب می‌شوید تا با توکل به خداوند متعال و رعایت جوانب شرعی و قانونی انجام وظیفه کنید.

در ادامه این حکم بیان شد: انتظار دارم در راستای برنامه‌های دولت تدبیر و امید، با به‌کارگیری خرد جمعی و مشارکت و همکاری مدیران و کارشناسان حوزه درمان، هماهنگ با سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی معاونت درمان وزارت متبوعه، اهتمام جدی در اجرای صحیح و موثر برنامه‌های تحول نظام سلامت، پیگیری جدی برای افزایش کیفیت خدمات درمانی همراه با رعایت عدالت در بهره‌مندی مردم شریف استان از آن را، وجهه همت خود قرار دهید.

علیرضا مردانشاهی پیش از این مسئولیت‌هایی همچون رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر، رئیس بیمارستان زارع ساری و مدیرکلی بهزیستی استان مازندران را در کارنامه خود داشته و از خانواده معظم شهدا است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.