Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تکرار اعزام افرادخاص به چین توسط میراث فرهنگی مازندران؟! - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 08:33 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- استان‌ها - تکرار اعزام افرادخاص به چین توسط میراث فرهنگی مازندران؟!

استان‌ها
تبلیغات
برگزاری نمایشگاه جاده ابریشم در چین توسط میراث فرهنگی در سکوت خبری؟

تکرار اعزام افرادخاص به چین توسط میراث فرهنگی مازندران؟!

تاریخ 29 تیر 1393 ساعت 16:44:43
منبع: « خزرخبر »
کد خبر: 046377
تصور بر این بود که با انتصاب بزرگ نیا به ریاست سازمان میراث فرهنگی که مدیری با تجربه و دارای عملکرد مثبت در پست های قبلی بود، در این سازمان تغییر و تحول چشمگیر و تاثیر گذاری را شاهد بوده باشیم تا دست برخی از افراد که این سازمان را حیاط خلوت خود و گروه و شرکت خود نموده اند کوتاه شود اما ظاهرا بزرگ نیا نیز نتوانست ... 
تکرار اعزام افرادخاص به چین توسط میراث فرهنگی مازندران؟!


نمایشگاه جاده ابریشم در چین توسط میراث فرهنگی مازندران در سکوت خبری برگزار می شود.

سازمان میراث فرهنگی کشور طی تصمیمی در تاریخ 25/1/93 سازمان میراث فرهنگی مازندران را به عنوان مجری برگزاری نمایشگاه جاده ابریشم در شهر چوچیانگ چین انتخاب و معرفی کرده است.


به گزارش شبکه نیوز،بر اساس این گزارش این تصمیم طی نامه ای در تاریخ 7/4/93 به شماره 3636/93211 به مازندران ارسال و اعلام شد، تا تصمیمات لازم و انجام مقدمات صورت گیرد.

بر پایه این گزارش استان های خراسان رضوی،گلستان و خراسان شمالی به عنوان استان های معین مازندران نیز انتخاب شده اند و در روزهای پایانی تیرماه نیز حتی یک جلسه برگزار شده است.

 

بر اساس اطلاعات بدست آمده ،همانند همایش ها و جشنواره های قبلی، این موضوع نیز تاکنون توسط گروه و شرکت خاصی که تصمیم به در دست گرفتن کارهای حاشیه ای و اعزام گروهی که نور چشمی و سفارشی بوده به این نمایشگاه را دارند ،مسکوت مانده است.


لازم به ذکر است این گروه خاص که با تاسیس  چند شرکت با زمینه فعالیت میراث فرهنگی، چند سالی است که متولی برگزاری نمایشگاه ها،مراسمات ،همایش ها و برنده مناقصات و پیمانکاری های این سازمان می باشند ،برگزاری این نمایشگاه و انجام کارهای حاشیه ای و ... را نیز مجددا بر عهده گرفته اند.

اعزام برخی از مدیران به ترکیه چند سال قبل،نفوذ در اعزام گروهی از افراد نورچشمی و خاص به نمایشگاه سلیمانیه عراق و بستن قراردادهای خاص خارج از عرف و  ..... از اقدامات غیر منطقی و غیرقابل توجیه این چند شرکت می باشد.

تصور بر این بود که با انتصاب بزرگ نیا به ریاست سازمان میراث فرهنگی که مدیری با تجربه و دارای عملکرد مثبت در پست های قبلی بود، در این سازمان تغییر و تحول چشمگیر و تاثیر گذاری را شاهد بوده باشیم تا دست برخی از افراد که این سازمان را حیاط خلوت خود و گروه و شرکت خود نموده اند کوتاه شود اما ظاهرا بزرگ نیا نیز نتوانست تاکنون در مقابل این گروه بانفوذ و قدرتمند در میراث فرهنگی مازندران اقدامی صورت دهد.

 

با توجه به اینکه در سال های قبل طی ارزیابی های انجام شده توسط دستگاه های متولی ،واحد روابط عمومی و فرهنگی این اداره در پایین ترین رتبه قرار گرفته و همچنین سایت این اداره بعد از 5 ماه فقط یک خبر منتشر نموده و سکوت معنی دار نموده است به نظر می رسد تغییرات اساسی در این واحد لازم به نظر آید.

 

به زودی موارد و مستندات دیگری از نفوذ و عملکرد این گروه و این شرکت های  خاص و بهره برداری های غیر اصولی و غیر قانونی که باعث ورود دستگاه های نظارتی و متولی جهت بررسی به سازمان میراث فرهنگی مازندران شده است منتشر می شود.


Bookmark and Share
عرشیا
30 تیر 1393 ساعت 06:26:22
- 0
ارسال پاسخ
این آقا بزرگ نیا را میگم قبلا هم بودچه گلی بر سر میراث مازندران زد از اول هم اومد شعار انتخاباتی داد.!!!!! الان که وقت رسیدن به زیر ساختهاست بودجه کجا هزینه میشه اعزام خارجی و ساخت فیلم و تیزرو . ........ دلاور خان گردشگران در دریای وجنگل مازندران دستشویی ندارند !!!???? ببخشید یه کم محترمانه گفتم باید میگفتم جا برای... ....

پاسخ‌ها

مریم بلبلی
30 تیر 1393 ساعت 09:09:49
- 3
ارسال پاسخ
خیلی شما ................. هستی ؟؟؟؟؟ برات فرقی نمی کند که یک مدیر باشد و یا یک فرد عادی
کارمند.مو.ک
30 تیر 1393 ساعت 08:48:05
- 0
ارسال پاسخ
واقعا" راست گفتید آدم در زمان 13بدر یا یک تعطیلات چند روزه که به دریا و یا جنگل می زند واقعا" باید یک دستشوادیی یا توالت سیار با خودش بیاره وگرنه هم دریا و هم به جنگل خیانت کرده هر چند که به همشهریان خودش هم خیانت کرده است جای خودش که هرچه به این مسوولین حرف و دشنام بدهیم باز هم کم گفتیم
ناشناس
30 تیر 1393 ساعت 09:33:08
- 0
ارسال پاسخ
دارن بزرگ نیا رو خراب می کنن. اصلا اینطور نیست که عنوان شد. ماجرا رو وارونه جلوه دادند.
ناشناس
30 تیر 1393 ساعت 09:36:35
- 0
ارسال پاسخ
وضعیت گردشگری مازندران که از بیخ و بن خرابه. یه گردشگر انگلیسی اومده بود مازندران ، آخر سر ازش سوال کردن گفت خوب بود ولی امکانات رفاهی از قبیل توالت خیلی کم بود.
بهشهری
30 تیر 1393 ساعت 09:40:39
- 0
ارسال پاسخ
اعزام افراد نور چشمی یه چیز عادیه . فقط چون الان رسانه ای شده کمی حساس شده. تمام اداره ها این کار رو می کنند. این پدیده توی فرهنگ ما مازندرانی ها رسوخ کرده و قابل درست شدن نیست. باید از اساس درست بشه.
قاسم
30 تیر 1393 ساعت 09:42:37
- 0
ارسال پاسخ
وقتی افراد با رابطه و پارتی بازی میرن سر کار همین میشه دیگه. در زمان آقای فرزانه ی عزیز اداره کل گردشگری استان سه برابر شد. انقد نیرو گرفتن که الان نمی دونن چیکار کنن. خب معلومه دیگه. هر چی آشنا ماشنا بودن رو دور هم جمع کردن. یه مشت آدم بی کفایت که چیزی از کار نمی دونند. اون وقت جوونای بالیاقت و کاردان بیکارند و هیچ راهی به سیستم ندارند.
شیروانی
30 تیر 1393 ساعت 15:53:47
- 0
ارسال پاسخ
در سال هاي اخير هيچ اتفاق قابل ذکري در حوزه گردشگري رخ نداده است. پروژه هاي گردشگري متوقف شده و به آنها رسيدگي نمي شود. بسياري از برنامه هاي گردشگري روي زمين مانده اند و کسي در سازمان آنها را پيگيري نمي کند.
غرب استانی
31 تیر 1393 ساعت 08:49:28
- 0
ارسال پاسخ
نخستين هتل 7 ستاره ايران (هتل سماموس) كه قرار بود آسمان‌خراشي در 60 طبقه با 240 متر ارتفاع و 200 هزار متر زيربنا ساخته شود، پس از گذشت چند سال از زمان كلنگ‌زني اما هنوز هیچ کاری انجام نشده است. آقای بزرگ نیا به این قضیه رسیدگی کنید. آیا می دانید چه تخلفات بزرگی در این موضوع انجام شد؟
بهرام
31 تیر 1393 ساعت 12:25:26
- 0
ارسال پاسخ
پروژه هایی که در مورد مساجد بین راهی شهرهای مازندران بوده هم راکت مونده و هیچ کاری انجام نمیشه. اینم اضافه کنین
قائم شهری
01 مرداد 1393 ساعت 07:59:03
- 0
ارسال پاسخ
تپه باستانی طالقانی قائم شهر هر سال بیشتر تخریب میشه و گودبرداری میشه. امسال هم دارن بخشی ازین تپه رو با لودر خاک برداری می کنن. فکر کنم تا چند سال دیگه چیزی ازین تپه باقی نمونه. گردشگری بی خیال بی خیاله
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.