Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ایثار و صلابت آزادگان الگوی بارز آنان در دوران اسارت بود - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 12:54 ق.ظ / Wed, 2018 December 12

- استان‌ها - ایثار و صلابت آزادگان الگوی بارز آنان در دوران اسارت بود

استان‌ها
تبلیغات
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران :

ایثار و صلابت آزادگان الگوی بارز آنان در دوران اسارت بود

تاریخ 27 مرداد 1393 ساعت 14:09:16
کد خبر: 046801
شبکه نیوز/ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: آزادگان با توکل به خدا و با وجود سختی های فراوان و مشقت بار با اراده آهنین در مقابل دشمنان نه تنها تسلیم نشدند بلکه بر عزت و عظمت و سربلندی نظام افزودند.
 ایثار و صلابت آزادگان الگوی بارز آنان در دوران اسارت بود

 

طی مراسمی با حضور مدیر کل بنیاد شهید مازندران و مسئولین از آزادگان رامسر تجلیل شد


به گزارش شبکه نیوز ، عباسعلی رضایی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران شب گذشته در مراسم تجلیل ازآزادگان عزیز رامسر طی سخنانی با بیان اینکه صلابت و ایثار آزادگان در دوران اسارت بی نظیر و ستودنی بود؛ گفت: آزادگان با توکل به خدا و با وجود سختی های فراوان و مشقت بار با اراده آهنین در مقابل دشمنان نه تنها تسلیم نشدند بلکه بر عزت و عظمت و سربلندی نظام افزودند.

 

وی اظهارداشت: استان ولایتمدار مازندران با تقدیم 2382 آزاده برای انقلاب ، نشان از عشق و علاقه این عزیزان به استمرار راه شهدا، آرمانهای امام راحل، حفظ  ارزشها و حراست از حریم ولایت دارد.

 

**  کشور عزیز ایران اسلامی که مدیون مجاهدتهای شهدا

 رضایی به جایگاه ایثار و شهادت در جامعه اشاره کرد و گفت: کشور عزیز ایران اسلامی که مدیون مجاهدتهای شهدا ، جانبازان و آزادگان سرافراز است امروز همه آحاد جامعه باید در حفظ شان و منزلت ایثارگران عزیز کوشا بوده و از فداکاری و جانفشانی و خلق حماسه های تاریخی آنان در هشت سال دفاع مقدس تجلیل و قدردانی نمائیم.و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه اسلامی نهادینه کرده و به نسل آینده منتقل کنیم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر پیگیری حل مشکلات آزادگان عزیز در بخش های مختلف تاکید کردند. سپس امام جمعه محترم رامسر در خصوص نقش آزادگان در دوران جنگ تخمیلی و صبر و استقامت آنان در مقابل شکنجه های رژیم بعث و...مطالبی بیان داشتند.

 

**  قدردانی  نماینده آزادگان سرافراز برادر قاسم گلجاری از مدیر کل بنیاد شهید استان

در ادامه نماینده آزادگان سرافراز برادر قاسم گلجاری ضمن بیان خاطرات دوران اسارت و مشکلات آزادگان، از مدیر کل بنیاد شهید استان و مسئولین محترم جهت برپایی این مراسم قدردانی نمودند.

انتهای خبر#

Bookmark and Share
ناشناس
28 مرداد 1393 ساعت 08:09:14
- 0
ارسال پاسخ
شبکه نیوز بازم رفتی سراغ عکسهای جوونی مسئولین. این عکسا رو از کجا میاری؟؟
دلسوخته انقلاب
30 مرداد 1393 ساعت 06:40:15
- 0
ارسال پاسخ
رسیدگی به مشکلات جانبازان عزیز یکی از اصلی ترین اولویت های نظام و مردم می بایست باشد. اما ظاهرا برخی مسئولان دیگه خرشون از پل گذشته و اهمیت زیادی به جانبازان و ایثارگران و آزادگان و خانواده های شهدا نمی دهند. به این دسته از مسئولان عرض می کنم اگر این عزیزان نبودند شما الان راحت بر روی صندلی ریاست تکیه نمی زدید
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.