Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مهلت 20روزه به کانونهای تبلیغاتی استان مازندران - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 05:55 ق.ظ / Wed, 2018 May 23

- مازندران - مهلت 20روزه به کانونهای تبلیغاتی استان مازندران

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
اکران طرحهای فرهنگی درفضای تبلیغاتی مازندران/تابلوهای تبلیغاتی که شناسنامه ندارند امحاء میگردند

مهلت 20روزه به کانونهای تبلیغاتی استان مازندران

تاریخ 06 آذر 1393 ساعت 00:21:52
منبع: « شبکه نیوز »
کد خبر: 047694
« شبکه نیوز » تا 25 آذرماه به کانون‌های تبلیغاتی مهلت دادیم نسبت به شناسنامه‌دار کردن این تابلوها اقدام کنند/ طرح‌های تابلوهای تبلیغاتی که شناسنامه نداشته باشند با هماهنگی اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی، امحا می‌شوند.
مهلت 20روزه به کانونهای تبلیغاتی استان مازندران

 

 

مهلت 20روزه به کانون‌های تبلیغاتی استان

اکران طرح‌های فرهنگی در فضای تبلیغاتی مازندران

 

معاون ارشاد مازندران خبر داد: اکران طرح‌های فرهنگی در فضای تبلیغاتی مازندران.


         
« شبکه نیوز » معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: کانون‌های تبلیغاتی را مکلف کرده در تبلیغات محیطی، طرح‌های فرهنگی هم اکران کنند و این مسئله به عنوان یکی از شروط تمدید مجوز لحاظ شده است.به گزارش واحد شهرستانهای « شبکه نیوز » عباس زارع  امروز طی گفت وگویی اظهار داشت: امروز تبلیغات به عنوان بازوی بی‌بدیل اطلاع‌ رسانی شناخته می‌شود.


وی با اشاره به اینکه یکی از مباحث ظریف، حساس، پردامنه و تاثیرگذار در روابط ، تبلیغات است، تصریح کرد: تبلیغات دارای ریشه و سابقه دیرینه است و در دنیای امروز، مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.


معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان‌ کرد: در عصر حاضر، تبلیغات به عنوان یک مقوله و مبحث ارتباطی با مشخصه‌ها و معیارهایی مورد توجه است.


وی با بیان اینکه اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران کانون‌های تبلیغاتی را مکلف کرده در تبلیغات محیطی، طرح‌های فرهنگی هم اکران کنند، افزود: این مسئله به عنوان یکی از شروط تمدید مجوز لحاظ شده است.


زارع با اشاره به اینکه بعضا" دیده می‌شود که تابلوهای تبلیغاتی، شناسنامه ندارد، تصریح‌ کرد: تا 25 آذرماه به کانون‌های تبلیغاتی مهلت دادیم نسبت به شناسنامه‌دار کردن این تابلوها اقدام کنند.


وی گفت: تابلوهای تبلیغاتی باید دارای شماره تلفن، نام شهر و نام کانون تبلیغاتی مورد نظر باشند و بعد از مدت تعیین شده، طرح‌های تابلوهای تبلیغاتی که شناسنامه نداشته باشند با هماهنگی اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی، امحا می‌شوند.

انتهای خبر#

Bookmark and Share
فرهنگ دوست
06 آذر 1393 ساعت 12:08:18
- 0
ارسال پاسخ
عباس زارع از نیروهای بسیار ارزنده و خبره است. موضوعی که بهش اشاره کرده واقعا در استان احساس می شد. باید حتما پیگیری بشه تا این مشکل حل بشه. خیلی ازتابلوهای تبلیغاتی هیچ شناسنامه ای ندارن
ناشناس
06 آذر 1393 ساعت 12:22:45
- 0
ارسال پاسخ
بعضی از تبلیغات ها در سطح شهر که عکس زنان رو نمایش میده اصلا مناسب نیست. نا سلامتی ما یک جامعه اسلامی هستیم. از مسئولین تقاضامندیم نسبت به این قضیه جدی تر برخورد کنند
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.