Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مدیرعامل جدیدمخابرات مازندران منصوب شد - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 08:02 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- مازندران - مدیرعامل جدیدمخابرات مازندران منصوب شد

استان‌ها
تبلیغات
مراسم تودیع و معارفه غیررسمی مدیر عامل شرکت مخابرات مازندران

مدیرعامل جدیدمخابرات مازندران منصوب شد

تاریخ 10 دی 1393 ساعت 14:32:01
منبع: farsinews
کد خبر: 047889
« شبکه نیوز » در چند ماه اخیر سرعت پائین و قطعی های پی در پی اینترنت در استان باعث گلایه های و نقدهای فراوانی شده بود و از مدیر جدید انتظار می رود در نخستین قدم تدبیری برای این معضل بیاندیشد.
مدیرعامل جدیدمخابرات مازندران منصوب شد

 

 

« شبکه نیوز » سرعت پائین و قطعی اینترنت چالش اصلی گنجی حسن قربان گلی‌گنجی در حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مخابرات به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مخابرات مازندران منصوب شد.

 

پیش از وی بهروز باباجانی مسئولیت مخابرات مازندران را به عهده داشت. در چند ماه اخیر سرعت پائین و قطعی های پی در پی اینترنت در استان باعث گلایه های و نقدهای فراوانی شده بود و از مدیر جدید انتظار می رود در نخستین قدم تدبیری برای این معضل بیاندیشد.

 

کاظم ابراهیمی‌صدرآبادی مدیرعامل شرکت مخابرات در حکمی حسن قربان گلی‌گنجی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مخابرات مازندران منصوب کرد.

حسن قربان گلی‌گنجی فوق لیسانس مدیریت، عضو هیات مدیره و معاون تجاری شرکت مخابرات مازندران بوده است. قرار است مراسم تودیع و معارفه غیررسمی مدیر عامل شرکت مخابرات مازندران به صورت درون سازمانی امروز در سالن ویدئو کنفرانس مخابرات مازندران برگزار شود.

 

قربان گلی‌گنجی مدیرعامل مخابرات مازندران با تایید خبر فوق گفت: به‌زودی با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران مراسم رسمی تودیع و معارفه مدیران شرکت مخابرات مازندران برگزار می‌شود.

 

گفتنی است پیش از وی بهروز باباجانی مسئولیت مخابرات مازندران را به عهده داشت. در چند ماه اخیر سرعت پائین و قطعی های پی در پی اینترنت در استان باعث گلایه های و نقدهای فراوانی شده بود و از مدیر جدید انتظار می رود در نخستین قدم تدبیری برای این معضل بیاندیشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.