Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
انتقاد تند آیت ا.طبرسی ازعملکردی دولت و بی توجهی به زیرساختهای مازندران - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 03:33 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- مازندران - انتقاد تند آیت ا.طبرسی ازعملکردی دولت و بی توجهی به زیرساختهای مازندران

استان‌ها
تبلیغات
نگاه بخشی نمایندگان مازندران باعث محرومیت استان شده است

انتقاد تند آیت ا.طبرسی ازعملکردی دولت و بی توجهی به زیرساختهای مازندران

تاریخ 18 بهمن 1393 ساعت 20:27:06
کد خبر: 048180
شبکه نیوز / بروکراسی اداری درمازندران نیز بیدا میکند و تاب مردم استان را تنگ کرده است از استاندار مازندران خواست تا نسبت به ساماندهی پاسخ‌گویی مسئولان در برابر مردم اقدام جدی صورت دهد/ نگاه بخشی نمایندگان مازندران، آهنگ توسعه و رفع محرومیت در مازندران متوازن نبوده و هر نماینده ای به فکر توسعه منطقه و حوزه انتخابیه خود است.
انتقاد تند آیت ا.طبرسی ازعملکردی دولت و بی توجهی به زیرساختهای مازندران

 

بحران بیکاری در مازندران بیداد می‌کند

انتقاد تند آیت ا.طبرسی ازعملکردی دولت و بی توجهی به زیرساختهای مازندران

نگاه بخشی نمایندگان مازندران باعث محرومیت استان شده است

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر توجه بیشتر مسئولان ملی به رفع محرومیت‌ها در مازندران، گفت: بحران بیکاری در مازندران بیداد می‌کند.

سبک زندگی اسلامی باید در زنان و مردان ایرانی جاری شود
به گزارش شبکه نیوز/ آیت الله نورالله طبرسی در خطبه اول نماز جمعه ساری با تاکید بر تقویت آیین همسرداری در بین خانواده‌ها، اظهار داشت: سبک زندگی اسلامی باید در زنان و مردان ایرانی جاری شود. وی افزود: مرد و زن باید با هم مودت و مهربانی داتشته و سبک زندگی اسلامی مدنظر امامان معصوم در سرلوحه فعالیت زناشویی خانواده‌ها قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه تقوا در روابط خانوادگی باید تحکیم شود، تصریح کرد: مهم‌ترین عیب جامعه، کم تقوایی و بی تقوایی است. طبرسی با بیان اینکه مومنان باید تقوای الهی پیشه کرده و امامان معصوم را الگوی خود قرار دهند، افزود: زندگی توام با تقوا بسیار سعادتمندانه و اثرگذار می‌شود.

ایران اسلامی در کشورهای اسلامی، مانع تحرکات استکبارگران و توطئه‌ها و تفرقه‌ها شده است

وی در ادامه با گرامی‌داشت یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی، گفت: شهدای انقلاب اسلامی، کشور را به اقتدار و شکوفایی رسانده و به نظام اسلامی قوام و دوام بخشیدند. امام جمعه ساری با اشاره به اینکه ایران اسلامی امروز در بین کشورهای منطقه به عنوان قدرت برتر تبدیل شده است، تصریح کرد: ایران اسلامی در کشورهای اسلامی، مانع تحرکات استکبارگران و توطئه‌ها و تفرقه‌ها شده است.


بازخوانی این اندیشه‌ها از بسیاری فتنه‌ها و توطئه‌های داخلی مصون خواهیم ماند

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در سی و هفتمین سالگرد تولدش به درجه ای از اقتدار و نوآوری رسیده است، گفت: مردم ایران اسلامی در این مدت تسلیم هواهای نفسانی استکبار نشدند. طبرسی با اشاره به اینکه باید برای بقا و تداوم انقلاب اسلامی، اندیشه سیاسی معمار کبیر انقلاب را بازخوانی کنیم، تصریح کرد: با بازخوانی این اندیشه‌ها از بسیاری فتنه‌ها و توطئه‌های داخلی مصون خواهیم ماند.

وی با بیان اینکه رهبری انقلاب در برابر توطئه‌های استکبار به مثابه کوه ایستادگی کردند، افزود: رهبری عظیم الشان انقلاب در سایه سار حمایت مردم رشید اسلام در برار تحریم‌ها ایستادگی کرده است. نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد: ملت ایران با وحدت، دیانت و تبعیت از ولایت فقیه در 22 بهمن امسال همه نقشه‌های شوم استکبار را نقش برآب می‌کنند. طبرسی با گرامی‌داشت 19 بهمن 57 به همافران نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: دیدار تاریخی این ارتشیان دلیر با امام راحل سبب پیوستن آنان به انقلاب اسلامی و فروریختن ارتش شاهنشاهی شده است.وی با اشاره به 21 بهمن 57 به روز اعلام لغو حکومت نظامی به دستور معمار کبیر انقلاب اسلامی، تصریح کرد: این اقدام امام خمینی(ره) سبب شد تا این کودتای ننگین شکسته و ملت ایران در 22 بهمن 57 پیروز شوند. امام جمعه ساری با گرامی‌داشت عملیات غرورآفرین والفجر 8، یاد شهدای حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نیز پاسداشت و بر ضرورت یادآوری و بازخوانی این عملیات برای مردم تاکید کرد.طبرسی با قدردانی از خدمات مسئولان استان در دوره فعلی، انتقادی از کارنامه عملکردی دولت به واسطه بی توجهی به زیرساخت‌های استان نیز کرد و گفت: همه عقب ماندگی‌های مازندران مربوط به استانداران مازندران نبوده بلکه مسئولان ملی و نمایندگان نیز در افزایش این معضلات نقش داشتند.

 

ازمسئولان ملی ارشد کشور به واسطه بی توجهی و عدم تلاش برای رفع عقب‌ماندگیهای مازندران گله‌مندهستم
امام جمعه ساری با اعلام اینکه متاسفانه یکی از آفت‌های عدم توسعه استان، سیاست زدگی مسئولان این استان است، تصریح کرد: بنده سیاست را درک می‌کنم ولی با سیاسی کاری رابطه خوبی ندارم و از خط امام و رهبری منحرف نخواهم شد و هر مسئولی که بخواهد مورد حمایت بنده قرار گیرد باید تابع ارزش‌های ولایت و رهبری باشد.

انتقادآیت ا.طبرسی ازعملکردی دولت و بی توجهی به زیرساختهای مازندران

وی با بیان اینکه بنده از مسئولان ملی ارشد کشور به واسطه بی توجهی و عدم تلاش برای رفع عقب‌ماندگی‌های مازندران گله‌مند هستم، افزود: به واسطه اینکه مسئولان ملی مازندران را استان برخوردار می‌دانند، سرمایه‌گذاران در استان فعالیتی صورت نمی‌دهند.

طبرسی, مهم‌ترین مانع پیش روی توسعه استان را عدم باور مسئولان به صنعتی نکردن استان دانست و گفت: به واسطه نبود سرمایه‌گذاران قوی در استان، مازندران به مرز بیکاری بحرانی رسیده است. وی با بیان اینکه بروکراسی اداری در مازندران نیز بیدا می‌کند و تاب مردم استان را تنگ کرده است از استاندار مازندران خواست تا نسبت به ساماندهی پاسخ‌گویی مسئولان در برابر مردم اقدام جدی صورت دهد.

نگاه بخشی نمایندگان مازندران باعث محرومیت استان شده است
به گزارش رسیده؛ امام جمعه ساری با اشاره به اینکه عقب ماندگی مازندران، صرفا تقصیر استانداران وقت استان نبوده است، تصریح کرد: به واسطه نگاه بخشی نمایندگان مازندران، آهنگ توسعه و رفع محرومیت در مازندران متوازن نبوده و هر نماینده ای به فکر توسعه منطقه و حوزه انتخابیه خود است تسنیم.

Bookmark and Share
آشنا
19 بهمن 1393 ساعت 08:28:18
- 0
ارسال پاسخ
از انتقاد آيت ا.طبرسي بابت اين موضوع بسيار سپاسگذاريم.شايد بعضيها با اين انتقاد ها به خودشان بيايند و دست از سياسي بازي بكشند و به امورات استان رسيدكي كنند.
كارمند
19 بهمن 1393 ساعت 08:48:39
- 0
ارسال پاسخ
شما درست مي فرماييد آيا كسي هست كه به سخنان شما گوش فرا دهد؟هر نماينده و مسئولي به فكر پر كردن جيب خود ميباشد.
نا شناس
19 بهمن 1393 ساعت 10:48:52
- 0
ارسال پاسخ
كجاي كاريد آقاي امام جمعه ،جناب استاندار تمام كارها رو ول كرده رفته چسبيده به فوتسال.ديگه چه انتظاري از اين استاندار بايد داشت؟؟؟؟؟؟؟؟
دانشجو
19 بهمن 1393 ساعت 11:00:57
- 0
ارسال پاسخ
انتظار ما جوانان استان از شما بيشتر است. با انتقاد كردن به اين مسئولين كاري از پيش نخواهيد برد.اقدامات محكمتري براي اين مسئولين نياز هست.
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.