Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
هزینه سنگین تبلیغاتی شهرداری ساری+عکس+ سند - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 02:06 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- مازندران - هزینه سنگین تبلیغاتی شهرداری ساری+عکس+ سند

استان‌ها
تبلیغات
شهرداری جوان ساری باید پاسخگو باشد

هزینه سنگین تبلیغاتی شهرداری ساری+عکس+ سند

تاریخ 16 اردیبهشت 1394 ساعت 23:21:43
منبع: حرف آنلاین
کد خبر: 048896
شبکه نیوز / شهرداری ساری باید پاسخگو باشد که خرج این هزینه اگر ادامه سریال‌های تبلیغاتی برای هدف خاصی نیست، چه منظور دیگری می‌تواند داشته باشد....
هزینه سنگین تبلیغاتی شهرداری ساری+عکس+ سند


هزینه سنگین تبلیغاتی شهرداری ساری+عکس+ سند


این روزها کم شایعه تبلیغاتی بودن عملکردها و فعالیت‌های شهرداری ساری بر سرزبان‌ها نیست تا اینکه جشن ۱۳ رجب این شهرداری که با حضور جمعیتی چشمگیر صورت گرفت و مهدی عبوری آن حرف‌های سنگین‌تر را بر زبان آورد نشان داد که کشمکشی به غیر از اجرای پروژه‌ها و خدمات‌رسانی به شهر ساری در جریان است.

به گزارش شبکه نیوز به نقل از حرف آنلاین، مهدی عبوری که این روزها در هر فضایی مخالفان و موافقانی دارد و البته که موافقان احتمال حضور وی را در انتخابات منتفی می‌دانند اما رفتارهای صورت گرفته کم و بیش بوی انتخابات می‌دهد حالا اینکه کاندیدای این تبلیغات خود عبوری باشد یا شهردار ساری بخواهد از کاندیدایی خاص حمایت کند آن بحث دیگری است.اما این قصه هنوز سر دراز دارد و نقطه دیگر این ماجرا، تبلیغات پس از برگزاری این جشن در یک روزنامه سراسری دولتی است.
شهرداری ساری حالا برای ادامه‌دار کردن آنچه موفقیت می‌خوانندش دست به ابتکاری جالب و مثال زدنی زد و رپرتاژ آگهی ۱۰۰ میلیون تومانی را نیز ضمیمه فاکتور این برنامه نمود.

اگرچه به اندازه کافی در رسانه‌ها خبرگزاریها، سایت‌های محلی و کشوری و روزنامه‌ها سراسری و محلی به این جشن پرداخته شد ولی این هزینه جای پرسش دارد.

پرداخت این هزینه از جیب مردم و خزانه شهر ساری پرسشی است که به واقع سفارش‌دهندگان این آگهی حدود یک صد میلیون تومانی( طبق تعرفه مندرج در این روزنامه) باید به افکار عمومی بدهند.

شهرداری ساری باید پاسخگو باشد که خرج این هزینه اگر ادامه سریال‌های تبلیغاتی برای هدف خاصی نیست چه منظور دیگری می‌تواند داشته باشد.

Bookmark and Share
یک دوست
16 اردیبهشت 1394 ساعت 23:32:24
- 2
ارسال پاسخ
سخنانی کوتاه با شهردار جوان ساری ... . آقای شهردار شاید به قول اطرافیانت این آگهی را شما ندادید که آنهم بعید به نظر می رسد.. اما این عمل تخریبی که از سوی روزنامه ایران به شما وارد شد در راستای پاسخ سخنانی است که شما به دکتر فلاح استاندار مازندران زدید و اگر یادتان باشد (که نوار صوتی آنهم موجود است) گفته بودید که آقای استاندار کاری نکنید که شبانه مجبور به ترک استان شوید و.... . اطرافیان استاندار خیلی زیرکانه و حرفه ای شما با این عمل در روزنامه ایران تیر خلاص زدند و پاسخ همان سخنان شما در 22بهمن ساری بود و مطمئن باشید این روزنامه و این خبر ها در زمان انتخابات دست به دست خواهد شد.
نا آشنا
17 اردیبهشت 1394 ساعت 06:53:51
- 2
ارسال پاسخ
واقعا" که درست گفتید
ناشناس
17 اردیبهشت 1394 ساعت 16:02:56
- 1
ارسال پاسخ
آقاي شهردار جاي اين همه خرج از جيب مردم بفكر آباداني و گسترش زيبايي شهر باشيد.اگر هدفتان چيز ديگري است پس از جيب مردم مايه نگذاريد
ايراني
17 اردیبهشت 1394 ساعت 16:19:16
- 1
ارسال پاسخ
جناب شهردار با اين كارشان كدام موضوع را مي خواستند به اثبات برسانند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ن.ساري
17 اردیبهشت 1394 ساعت 16:25:19
- 2
ارسال پاسخ
اين همه پروژه ها روي هوا مانده با مهر كمبود بودجه ،بعد شاهد هزينه 100ميليوني از جانب شهردار وقت !!!!!!!!!!!
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.