Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
محفل استانی انس با قرآن کریم درامامزاده عباس (ع) ساری برگزار می‌شود - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 09:13 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- مازندران - محفل استانی انس با قرآن کریم درامامزاده عباس (ع) ساری برگزار می‌شود

استان‌ها
تبلیغات

محفل استانی انس با قرآن کریم درامامزاده عباس (ع) ساری برگزار می‌شود

تاریخ 13 تیر 1394 ساعت 11:15:57
کد خبر: 049395
شبکه نیوز / مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: محفل متمرکز استانی انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری استاد احمد شحات احمد لاشین در بارگاه امامزاده عباس (ع) ساری برگزار می‌شود.
محفل استانی انس با قرآن کریم درامامزاده عباس (ع) ساری برگزار می‌شود


شبکه نیوز / حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران اظهار کرد: تنها راه نجات از انحرافات و گمراهی‌ها تبعیت از فرامین قرآن کریم است.وی ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای تلاوت قرآن و عمل کردن به مفاهیم آن دانست و افزود: برگزاری محافل انس با قرآن راهی برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ قرآنی و انس با کلام وحی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه انس با قرآن کریم موجب نشاط و شادابی انسان در زندگی روزمره می‌شود، ادامه داد: عمل به قرآن کریم پاداش اخروی را به‌همراه دارد.

این مسئول جامع‌‌ترین و کامل‌‌ترین کتاب‌ها در عرصه‌ هدایت و راهنمایی بشر را قرآن کریم معرفی کرد و بیان کرد: بزرگ‌ترین کتاب مسلمانان قرآن کریم است.

علیزاده با اشاره به اینکه برپایی محافل قرآنی در ماه مبارک رمضان می‌تواند به عنوان هدایت کننده جامعه باشد، اضافه کرد: محافل قرآنی در ماه مبارک رمضان سبب ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه می‌شود.

وی تلاوت آیات نورانی قرآن را زمینه‌ساز تقوای الهی در انسان دانست و گفت: محافل انس با قرآن کریم سبب گسترده شدن فرهنگ عظیم قرآنی در میان آحاد جامعه می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: قرآن به عنوان یک منشور جهانی و فراگیر متضمن مجموعه آموزه هایی است که عمل به آنها رستگاری و کمال انسان را به‌دنبال دارد.

این مسئول به اجرای طرح ضیافت الهی در 250 بقعه و امامزاده مازندران اشاره کرد و افزود: برپایی محافل قرآنی، خیمه‌های معرفت، محافل تفسیر قرآن کریم و... از برنامه‌های شاخص این طرح در استان است.

علیزاده از برگزاری محفل متمرکز استانی انس با قرآن کریم در آستانه امامزاده عباس (ع) ساری خبر داد و گفت: این مراسم همراه با ضبط و پخش از شبکه قرآن سیما برگزار می‌شود.

وی با دعوت از تمامی علاقه‌مندان کلام وحی برای شرکت در محفل انس با قرآن کریم، خاطر نشان کرد:همزمان با اولین شب قدر شب نزول قران کریم، قاری بین‌المللی استاد «احمد شحات احمد لاشین» از کشور مصر در این محفل قرآنی به تلاوت قرآن می‌پردازد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در پایان گفت: پیش از قرائت قاری مصری گروه بین المللی تواشیح شمیم بهشت به اجرای همخوانی قرآن کریم و قاری بین المللی برادر امین پویا به تلاوت کلام وحی می‌پردازند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.