Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
حق جو، کابوس اعضای شورای شهر رشت یا شهرداری؟! - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 09:02 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- گیلان - حق جو، کابوس اعضای شورای شهر رشت یا شهرداری؟!

استان‌ها
تبلیغات
آیا این هشت نفر، منفعت طلبند ؟

حق جو، کابوس اعضای شورای شهر رشت یا شهرداری؟!

تاریخ 10 مرداد 1394 ساعت 19:45:33
منبع: khazaronline
کد خبر: 049761
کدام یک از این ۸عضو شورا که پای این نامه را امضا کرده اند،منفعتی درشهرداری رشت دارند؟باشرکتهای پیمانکاری رابطه مالی مشکوک داشته و یا از جایگاه خود سو استفاده کرده اند؟ آیا میتوان به بهانه یک انتقاد و حتی یادآوری 1تبصره قانونی، انگشت اتهام را بسوی چنین افرادی دراز کرد؟ انتشار نامه اعتراض آمیز اعضای شورا هم نتوانست مانع از انتصاب حق جو بعنوان سرپرست حراست شهرداری رشت شود اما تهمت زنی به اعضای شورا و گاهاً مردم و شهروندان آنهم به جرم انتقاد از شهردار رشت بار دیگر در حال شدت گرفتن است!
حق جو، کابوس اعضای شورای شهر رشت  یا  شهرداری؟!

 * از حضور حق جو در رأس حراست شهرداری دچار کابوس شده اند!

 

شبکه نیوز / هنوز حاشیه های مربوط به قطع شبانه درختان تمام نشده است که انتشار خبری درخصوص نامه ۸ عضو شورا به شهردار رشت مبنی بر ممانعت از انتصاب افراد بازنشسته در مجموعه شهرداری بار دیگر پای حواشی را به این سازمان خدماتی باز کرده است.


هرچند که انتشار نامه اعتراض آمیز اعضای شورا هم نتوانست مانع از انتصاب حق جو به عنوان سرپرست حراست شهرداری رشت شود اما تهمت زنی به اعضای شورا و گاهاً مردم و شهروندان آن هم به جرم انتقاد از شهردار رشت بار دیگر در حال شدت گرفتن است و خود بر حواشی موضوع می افزاید، هر چند که بعید است شهردار رشت خود در جریان این اتهامات به اعضای شورا بوده و یا موافق آن باشد.

 

* از حضور حق جو در رأس حراست شهرداری دچار کابوس شده اند!
متهم کردن افرادی که پای نامه عدم به کارگیری افراد بازنشسته در شهرداری، را امضا کردند آن هم به عناوینی همچون سوءاستفاده از جایگاه، تشویش اذهان عمومی و … عملی غیر اخلاقی و مذموم است چرا که کمی تأمل در نام هایی که در پای نامه فوق به چشم می خورد مؤید این مطلب است که برخی از این امضاکنندگان سال ها تجربه فعالیت های مدیریتی و اجرایی آن هم در پست های حساس داشته و اگر قصد سواستفاده از جایگاه خود را داشته اند بارها این فرصت در اختیار آنان بوده است اما خوشنامی آنان و عدم داشتن حتی یک پرونده در محاکم قضایی آن هم در سالهای دراز خدمت نشان از آن دارد که نمی توان آن ها را متهم به آن کرد از حضور حق جو در رأس حراست شهرداری دچار کابوس شده اند!

آیا می توان افرادی مانند محمد حسین واثق کارگرنیا به عنوان فردی که سال ها پاکدستانه و صادقانه به نیروی انتظامی خدمت کرده است، مظفر نیکومنش نودهی عضو باتجربه، محترم و فرهنگی شورا که سال ها در مناصب حساس حضوری اخلاق مدارانه توأم با پاکدستی داشته، محمد رفیعی نوده عضو حقوقدان شورا که بارها از سوی رسانه های منتقد مورد هجمه های ناجوانمردانه قرار گرفته و البته همواره صبر و تحمل پیشه کرده، منوچهر جمالی پزشک معتمد، محبوب و مردمی که دستی بر امور خیرخواهانه هم دارد، مسعود کاظمی فردی که علی رغم انتخابش به عنوان شهردار رشت و ابطال این انتخاب چندی بعد توسط فرمانداری، در جهت حفظ آرامش شهر بدون  هیچگونه اعتراضی به قانون تمکین ورزید و منافع شهری را بر منافع شخصی ارجح دانست،

محمود باقری فردی که در سنین نوجوانی به صورت داوطلبانه به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام و هم اکنون نیز بیشترین دغدغه را در مسائل شهری و دفاع از حقوق موکلان خود دارد، فرهاد شوقی فرزند شهید بزرگوار که همواره به عنوان عضو اصولگرا و با اخلاق شورا شناخته شده و فرانک پیشگر به عنوان عضو متخصص که بیشترین دغدغه مسائل زیست محیطی را در میان شورانشینان داشته و البته بارها هدف هجمه های مغرضانه نیز قرار گرفته، به جرم ایفای وظیفه نظارتی خود و ارسال نامه ای به شهردار آن هم به استناد یک بند قانونی، شایسته بدترین تهمت ها و اتهامات دانست؟


جالب آنکه برخی از همین اعضا که امروز متهم به دیدن کابوس شبانه از حضور حق جو در رأس سازمان حراست شهرداری رشت شده اند! خود از افرادی بودند که به شهردار فعلی رشت رأی داده و بارها در مواقع مختلف از سیاست های وی حمایت کردند.

در پایان امید است شهردار رشت به عنوان فردی که چهره علمی قابل قبول و مرتبط با مسائل شهری و شهرسازی دارد، نشان دهد که مخالف این اتهام زنی ها بوده و خود را از چنین مسائلی مبرا می داند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.