Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مستمری گرفتن مددجویان، دردی را از آن ها دوا نمیکند - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 09:09 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- استان‌ها - مستمری گرفتن مددجویان، دردی را از آن ها دوا نمیکند

استان‌ها
تبلیغات
دکتر آرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران:

مستمری گرفتن مددجویان، دردی را از آن ها دوا نمیکند

تاریخ 03 شهریور 1394 ساعت 13:17:31
کد خبر: 050159
دکتر آرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران با همراهی جمعی از معاونین و هیأت همراه ضمن حضور در اداره بهزیستی شهرستان گلوگاه با همکاران این شهرستان دیدار کرد.
مستمری گرفتن مددجویان، دردی را از آن ها دوا نمیکندگلوگاه - خبرنگار دریاسر:
مدیرکل بهزیستی استان مازندران در جمع همکاران شهرستان گلوگاه:توانمند سازی مددجویان یعنی تبدیل جامعه هدف به انسان های تاثیرگذار و مثبت جامعه

در ابتدای این دیدار صمیمی، دکتر آرام ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته در اداره بهزیستی شهرستان گلوگاه ، با بیان موفقیت های انجام گرفته به وسیله بهزیستی استان در سال 93 در حوزه های مختلفی از جمله در بحث مناسب سازی و اشتغال ، اظهار داشت : موفقیت در هیچ حوزه ای صورت نمی گیرد مگر اینکه همدل و همگام و همزبان باشیم که این مسئله انصافاً در بین همکاران سازمان وجود دارد.


* هر چه دامنه شرکای سازمان بیشتر، امکان ارائه خدمت به جامعه هدف ممکن تر است


مدیر کل بهزیستی استان کار در سازمان بهزیستی را عبادت دانست و افزود : کار در بهزیستی با وجود جامعه هدف منحصر به فردی که با آن سروکار دارد ، سختی های بسیاری را به دنبال دارد. اما وقتی با تلاش همکارانمان لبخندی بر لب این عزیزان نقش می بندد ، تمام خستگی ها از بین می رود . در حقیقت هنگامی که نقش خود را به درستی ایفا می کنیم ، چهره زندگی این عزیزان تغییر کرده و با این تغییر ، چهره جامعه نیز عوض می شود.


* مستمری گرفتن مددجویان دردی را از آن ها دوا نمی کند


وی در ادامه متذکر شد : مستمری گرفتن مددجویان دردی را از آن ها دوا نمی کند.باید سعی در توانمندسازی آن ها نموده و این یعنی تبدیل جامعه هدف به انسان هایی تأثیرگذار و مثبت در جامعه ، اگر بر این مهم فائق آییم ، موفق بوده ایم .
* رویکرد سالجاری بهزیستی مبتنی بر بهزیستی خانواده محور


وی همچنین رویکرد بهزیستی در سال جاری را مبتنی بر بهزیستی خانواده محور دانست خاطرنشان کرد : خانواده محوری یعنی اینکه تلاش شود تا قبل از بروز مشکل سعی در آموزش خانواده ها نموده و رویکرد پیشگیری را لحاظ کنیم . این مهم محقق نمی شود مگر با بهره گیری از حضور خیرین و سازمان های مردم نهاد که هر چه دامنه شرکای سازمان بیشتر ، امکان ارائه خدمت به جامعه هدف ممکن تر است.


* سازمان در صدد افزایش حقوق کارکنان و تبدیل نیروهای قراردادی به رسمی است


دکتر آرام در ادامه و پس از شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات همکاران شهرستان گلوگاه ابراز امیدواری کرد : سازمان در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به کارکنان سازمان در تلاش است تا اقداماتی چون افزایش حقوق کارکنان در سال آتی و تبدیل نیروهای قراردادی به رسمی را محقق کند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.