Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برگزاری آزمون های آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران به صورت آنلاین - شبکه نیوز
آدینه، 30 شهریور 97 ساعت 08:09 ق.ظ / Fri, 2018 September 21

- مازندران - برگزاری آزمون های آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران به صورت آنلاین

استان‌ها
تبلیغات

برگزاری آزمون های آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران به صورت آنلاین

تاریخ 05 شهریور 1394 ساعت 13:13:20
کد خبر: 050186
شبکه نیوز / برای اولین بار در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران مرکز شماره 3، هتلداری و 22 بهمن ساری آزمون آنها به صورت (کارآموزان بخش دولتی و خصوصی) الکترونیکی برگزار می گردد.


شبکه نیوز / به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران دکتر رضا گرزین مدیر کل در همین راستا به خبرنگار ما گفت: با توجه به سند راهبردی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و توسعه دولت الکترونیک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران جهت صرفه جویی در هزینه، وقت، کاغذ و حفاظت بالا، سرعت و دقت بالا و کاهش هزینه ها اقدام به این عمل نموده است.

وی افزود: در آزمون آنلاین سوالات به صورت یکپارچه از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود که استان ها حق هیچگونه دخل و تصرف و دستبرد در این آزمون را ندارند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران اظهار داشت: نظر به اینکه سایت برگزاری آزمون آنلاین با ظرفیت 40 سیستم می باشد و مجهز به دوربین مدار بسته است که این سیستم ها در آن واحد آنلاین می باشند و در هر شیفت 40  نفر می توانند آزمون مربوط به رشته خود را بدهند.

او ادامه داد: این آزمون ها به صورت سراسری و همزمان در ادارات آموزش فنی و حرفه ای سراسر کشور برگزار می شود.

گرزین اضافه کرد: در فاز بعدی دیگر مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان مجهز به سایت آزمون آنلاین خواهند شد که در اجرای این امر جهت توسعه سایت آزمون مراکز از آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای خصوصی کمک خواهیم گرفت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.