Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
گزارش کامل مراسم‌ تشییع پیکر هادی‌ نوروزی + عکس های مراسم دربابل - شبکه نیوز
دو شنبه، 31 اردیبهشت 97 ساعت 11:43 ق.ظ / Mon, 2018 May 21

- استان‌ها - گزارش کامل مراسم‌ تشییع پیکر هادی‌ نوروزی + عکس های مراسم دربابل

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
کاپیتان پرسپولیس به خاک سپرده شد + تصاویر

گزارش کامل مراسم‌ تشییع پیکر هادی‌ نوروزی + عکس های مراسم دربابل

تاریخ 11 مهر 1394 ساعت 23:29:17
منبع: varzesh3
کد خبر: 050774
پیکر هادی نوروزی در خانه ابدی آرام گرفت و جمعیت حالا با فاتحه خوانی برای او یادش را گرامی می دارند. نوروزی صبح روز پنجشنبه در اثر ایست قلبی در سن 30 سالگی دارفانی را وداع گفت.
گزارش کامل مراسم‌ تشییع پیکر هادی‌ نوروزی + عکس های مراسم دربابل


بچه محل های هادی نوروزی هنوز باور ندارند مرگ همبازی دوران کودکی شان را.


آنها که دور حجله کاپیتان فقید پرسپولیس گرد آمده اند با حزن و اندوه و چهره ای ماتم زده به انبوه بنرهایی که دوستان و اقوام به مناسبت درگذشت نوروزی نصب شده اند می نگرند.

پای صحبت هر کدام شان که بنشینی کلی خاطره شیرین از افتخار روستایشان دارند اما شاید جالب ترین خاطره مربوط به حضور هادی نوروزی بعد از دوران معروفیت اش در روستایش باشد.

جایی که بچه محل هایش می گویند او برای اینکه ما غصه ماشین و شرایط جدید هم بازی دوران کودکی شان را نخوریم در زمان حضورش در محله، ماشینش را از خانه بیرون نمی آورد و مثل دوران کودکی پا به پای آنها و پیاده در کپورچال دورزنی میکرد.

بی آلایشی کاپیتان پرسپولیسی ها برای بچه محل هایش یک دنیا ارزش داشت.

طلوع صبح؛ آغاز ضجه در کپورچال

طلوع آفتاب برای کپورچالی ها یعنی وداع پایانی با هادی نوروزی، چیزی که کسی دوست ندارد باورش کند.
همزمان با طلوع آفتاب محلی های کپورچال و روستاهای اطراف به سمت منزل پدری هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس حرکت کردند تا به جمع دوستان و اقوامی که از شب گذشته در کنار حجله او در حال عزاداری بودند اضافه شوند.

مادر هادی نوروزی و همسرش ضجه زنان در میان جمعیت حاضر به شیون و گریه مشغولند.

میثم بائو اولین چهره سرشناس حجله

 
میثم بائو اولین نفری بود که خود را امروز به منزل پدری هادی نوروزی رساند تا در مراسم تشییع حاضر شود.

هافبک سابق پرسپولیس و استقلال جزو اولین نفراتی بود که در کپورچال حاضر شد و در مراسم تشییع حاضر شد.

هانی نوروزی و خوشامد به عزاداران

پسر هادی نوروزی با حضور در میان جمع عزاداران جو خاصی به وجود آورد.

هانی نوروزی، پسر هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس با حضور در میان عزاداران حاضر در جلوی حجله تدارک دیده برای این بازیکن جو ویژه و خاصی به وجود آورد به طوری که هیچ کدام از حاضران نتوانستند جلوی جاری شدن اشک های خود را بگیرند. او از سوی مادر خود مامور خوشامدگویی به عزاداران شد.



ازدحام مقابل سردخانه بابل

خانواده هادی نوروزی و جمع کثیری از مردم مقابل سردخانه بابل منتظر تحویل پیکر هادی نوروزی هستند .

کاروانی که صبح از زادگاه کاپیتان پرسپولیس راه افتاده بود ، به بابل رسیده . در حال حاضر ازدحام عجیبی در شهر برپاست و همه در انتظار آغاز مراسم اند.



انتقال پیکر نوروزی به غسالخانه بابل

پیکر هادی نوروزی از سردخانه به غسال خانه منتقل شد. در حال حاضر وضعیت إحساسی عجیبی بر مردم حاکم است و ازدحام شدید مقابل غسالخانه وضعیتی خاص را ایجاد کرده است . لحظاتی پیش میثم بائو و یکی دو عضو خانواده نوروزی به میان جمعیت رفتند تا آنها را متقاعد به ترک این محل کنند .محسن بنگر مدافع پرسپولیس و امیر حسین صادقی مدافع صبا خود را به جمع سوگواران رساندند.


بنگر و امیر حسین صادقی رسیدند

محسن بنگر مدافع پرسپولیس و امیر حسین صادقی مدافع صبا خود را به جمع سوگواران رساندند. بازیکنان و کادر فنی دو تیم پرسپولیس و صبا با تمام نفرات در مراسم تشییع حاضر خواهند بود .پیکر کاپیتان پرسپولیس از حوالی منطقه ای به نام پل موزیرج به سمت ورزشگاه هفتم تیر تشییع خواهد شد .


تشییع کاپیتان پرسپولیس از موزیرج تا هفتم تیر

پیکر کاپیتان پرسپولیس از حوالی منطقه ای به نام پل موزیرج به سمت ورزشگاه هفتم تیر تشییع خواهد شد. با توجه به ترافیک شدید در مبادی ورودی شهر، اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس هنوز به بابل نرسیده است .

همچنین از بین بازیکنان مشهور فوتبال چهره هایی مثل جواد کاظمیان ، ابراهیم شکوری و سهراب بختیاری زاده نیز بین مردم حضور دارند .

انتقال پیکر هادی نوروزی برای تشییع

آمبولانس غسالخانه آرامگاه بابل به سختی پیکر هادی نوروزی را از میان جمعیت به بیرون منتقل کرد.  محسن مسلمان آخرین بازیکنی بود که برای دیدار آخر با نوروزی در غسالخانه حاضر شد و پس از آن پیکر کاپیتان پرسپولیس به شهر برده شد . ازدحام جمعیت مقابل آرامگاه اجازه ورود آمبولانس در نظر گرفته شده را نداد و یک آمبولانس دیگر که در آرامگاه حضور داشت با چسبیدن به در غسالخانه پیکر نوروزی را در خود جای داد و به داخل شهر رفت .


ازدحام جمعیت در ورزشگاه هفتم تیر بابل

هزاران فوتبالدوست در ورزشگاه هفتم تیربابل به نوحه خوانی مشغولند تا با ورود پیکر هادی نوروزی مراسم تشییع انجام شود. ورزشگاه هفتم تیر بابل محلی است که هادی نوروزی قبلا در آن فوتبال بازی کرده و به همین سبب برای مراسم تشییع وی انتخاب شده است. در حال حاضر هزاران شهروند بابلی ورزشگاه را پر کرده اند و در انتظار ورود پیکر هادی نوروزی هستند. ازدحام جمعیتی به قدری است که خانواده نوروزی فعلا بیرون از ورزشگاه پشت جمعیت مانده و راهی به داخل ندارند.

همچنین قرار بر این شده اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس به کپورچال زادگاه هادی نوروزی برود و در آنجا به انتظار مراسم خاکسپاری باشد. شهر بابل در حال حاضر ازدحامی را تجربه می‌کند که قبلا تجربه نکرده است.


علی کریمی هم به بابل رسید

علی کریمی کاپیتان سابق پرسپولیس نیز خود را به بابل رسانده و دقایقی پیش در جمع تشییع کنندگان حاضر شد. در شرایطی که اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس هنوز به شهر بابل نرسیده و فاصله نسبتا زیادی با شهر دارد، علی کریمی جدا از جمع خود را به بابل رسانده تا در مراسم تشییع حاضر باشد. علی کریمی از بازیکنانی بود که دیروز هم در ورزشگاه آزادی در مراسم خداحافظی با هادی نوروزی حضور داشت.
بسیاری از بازیکنان شاغل در فوتبال ایران برای حضور در این مراسم خود را به بابل می‌ رسانند.

همسر هادی نوروزی: هادی ماندگار شد

همسر هادی نوروزی که با خودروی میثم بائو به سمت ورزشگاه هفتم تیر می‌ رود در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد همسرش در نهایت در دل مردم ماندگار شده است. وی که در 2 ر وز گذشته فشار و اندوه شدیدی را تحمل کرده است، در حال حاضر قصد ورود به ورزشگاه هفتم تیر بابل را دارد. او خطاب به خبرنگاران گفت: هادی همانطور که دوست داشت، ماندگار شد. این عشق مردم باعث تسلی خاطر ماست.

ازدحام بی مهار جمعیت در ورزشگاه هفتم تیر

مردمی که روی سکوهای ورزشگاه هفتم تیر را اشغال کرده بودند، در نهایت به زمین چمن آمده و این ازدحام مانع از تشییع جنازه هادی نوروزی در این ورزشگاه شده است.

در حال حاضر فضای کلی بسیار احساسی است و این مساله بی نظمی شدیدی را در برگزاری مراسم تشییع جنازه هادی نوروزی کرده است. لحظاتی پیش حاضرین در ورزشگاه هفتم تیر با شنیدن خبر ورود پیکر نوروزی به داخل ورزشگاه سکوها را ترک کردند و به داخل زمین آمدند و این مساله باعث اخلال در برگزاری مراسم تشییع جنازه شده است.


در حال حاضر همه در انتظار اخبار بعدی اند تا ببینند در نهایت مراسم تشییع در داخل ورزشگاه برگزار می‌ شود یا نه.

دایی، عابدزاده و استیلی به بابل رسیدند

بازیکنان پرسپولیسی سابق برای مراسم هادی نوروزی به بابل رسیدند.

 احمدرضا عابدزاده ، حمید استیلی و پایان رافت که بازیکنان سابق تیم پرسپولیس ، برای رفتن به مراسم هادی نوروزی وارد بابل شدند.

همچنین علی دایی، محمد دایی، بهزاد غلامپور و بهمن دهقان در این مراسم حضور دارند.

اخلال در برگزاری تشییع جنازه در ورزشگاه هفتم تیر

ازدحام عجیب جمعیت در ورزشگاه هفتم تیر و اطراف آن آنقدر زیاد است که بعید به نظر می‌ رسد تشییع پیکر هادی نوروزی در این ورزشگاه انجام بشود.
در حالی که خودروی حامل پیکر هادی نوروزی و خانواده او خود را به ورزشگاه هفتم تیر رسانده و حتی قصد پیاده کردن وی را داشتند، این تصمیم در نهایت شکل دیگری به خود گرفت و لحظاتی پیش بلندگوی ورزشگاه اعلام کرد، تشییع جنازه در زادگاه او دنبال خواهد شد.
ظاهرا ازدحام شدید جمعیت و ترس از بروز اتفاقات ناگوار باعث این تصمیم شده است. این در حالی است که در داخل ورزشگاه مراسم عزاداری و نوحه خوانی در حال برگزاری است.برگزاری مراسم هادی نوروزی در شهر بابل ازدحام شدیدی از جمعیت را موجب شده است.


تشییع کنندگان صبور باشند

برگزاری مراسم هادی نوروزی در شهر بابل ازدحام شدیدی از جمعیت را موجب شده است.
همانطور که پیش‌بینی می‌ شد هزاران نفر از علاقمندان به فوتبال و البته هم استانی های هادی نوروزی که به این بازیکن عرق ویژه ای دارند، برای حضوردر مراسم تشییع کاپیتان پرسپولیس راهی بابل و کپورچال شده اند. با این ازدحام جمعیت در شهر بابل، ریسک برگزاری مراسم تشییع جنازه بالاتر رفته چرا که صفوف در هم پیوسته جمعیت ممکن است باعث ایجاد اتفاقاتی ناگوار بشود.
در حال حاضر و به گفته مسوولان حاضر در محل برای انجام طبیعی مراسم تشییع جنازه بیش از هر چیز به صبوری و کمک حاضران نیاز است چراکه یقینا آرامگاه کوچک منطقه کپورچال به هیچ وجه توانایی پذیرایی از این تعداد مشایعت کننده را ندارد.

برگزاری مراسم تشییع در هفتم تیر لغو شد

جمعیت حاضر و منتظر در ورزشگاه هفتم تیر آرام آرام این محل را ترک می‌ کنند.
در حالی که جمعیت زیادی در ورزشگاه هفتم تیر زمین بازی دوره نوجوانی هادی نوروزی در انتظار تشییع وی بودند، بنابر تصمیم مسوولان این مراسم شکل دیگری به خود گرفت و به کپورچال محل تولد کاپیتان پرسپولیس منتقل شد. در حال حاضر جمعیت مشغول ترک ورزشگاه هفتم تیر بابل هستند و به نظر می‌ رسد عده کمی از آنها قادر به حضور در مراسم خاکسپاری باشند چراکه ترافیک شدیدی بین شهر بابل و منطقه کپورچال وجود دارد.


مشکل پرسپولیسی ها برای رسیدن به کپورچال

2 اتوبوسی که بازیکنان و خبرنگاران و اعضای کادر پرسپولیس را به کپورچال می‌ برد، در ازدحام جمعیت و ترافیک گرفتار شده است.
معبر بابل به کپورچال راه باریکی است که توانایی این حجم از ازدحام را ندارد و بنابراین ترافیک بسیار سنگینی در مبادی ورودی به این بخش وجود دارد که اتوبوس های حامل بازیکنان پرسپولیس هم در آن گیر کرده است. به نظر می‌ رسد پرسپولیسی ها برای رسیدن به آرامگاهی که قرار است پیکر هادی نوروزی در آنجا دفن شود راهی جز پیاده شدن ندارند. در حال حاضر ازدحام شدیدی در کپورچال و در اطراف آرامگاه برپاست.

اتوبوس پرسپولیسی‌ها معطل نیروی انتظامی

2اتوبوس حامل بازیکنان و کادرفنی و مدیریتی پرسپولیس که در ازدحام جاده بابل به کپورچال گرفتار شده است، برای خروج از این ازدحام در انتظار حضور نیروی انتظامی است. ازدحام جمعیت موجب شده که آنها برای رسیدن به آرامگاه هادی نوروزی احتیاج به اسکورت نیروهای پلیس داشته باشند. نکته جالب همکاری مردم کپورچال با خیل مشایعت کنندگان در مسیر است. تعداد زیادی نیز مقابل خانه ها در مسیر جاده گذاشته شده و اهالی به حاضرین شربت و آب خنک و چای می دهند. همچنین علی کریمی بازیکن سابق پرسپولیس هم به منزل پدری هادی نوروزی رفته است.

پیاده‌روی عابدزاده و استیلی به سمت کپورچال

احمدرضا عابدزاده و حمید استیلی دو بازیکن سابق پرسپولیس که سابقه مربیگری هادی نوروزی را هم دارند، با پای پیاده عازم روستای کپورچال شدند.
در شرایطی که ازدحام شدید جمعیت این روستای 700 نفری را تحت تاثیر قرار داده، بزرگان فوتبال یکی پس از دیگری خود را به خانه پدری و یا آرامگاه روستای کپورچال می رسانند. آرامگاه کپورچال کوچک و جمع‌وجور است و بیش از 100 قبر در آن وجود دارد.

خانواده نوروزی به کپورچال رسید

خانواده هادی نوروزی که از صبح امروز برای تحویل پیکر درگذشته عزیزشان به بابل رفته بودند، سرانجام پس از ساعت ها معطلی در ترافیک به کپورچال رسیدند.
 در حال حاضر شلوغی عجیب و وحشتناکی در اطراف آرامگاه و منزل مسکونی پدر هادی نوروزی وجود دارد و مراسم خاکسپاری در صورت کاهش ازدحام و ورود آمبولانس به آرامگاه آغاز خواهد شد.


40هزار نفر در مراسم خاکسپاری نوروزی

مراسم خاکسپاری هادی نوروزی در آرامگاه کوچک روستای کپورچال ادامه دارد.
در حال حاضر مداحان مشغول نوحه خوانی است و جمعیت او را همراهی می کنند. میزان جمعیتی که در روستای کپورچال برای مراسم حضور دارد، نزدیک به40 هزار نفر تخمین زده شده این در حالی است که بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس هنوز موفق به حضور در جمع تشییع کنندگان نشدند.

همسر هادی نوروزی از حال رفت

همسر هادی نوروزی لحظاتی برای مردم حاضر در آرامگاه کپورچال صحبت کرد. او که بعد از محسن بنگر و میثم بائو برای سخنرانی پشت میکروفن رفته بود، از مردم بابت حضور بزرگشان تشکر کرد. وی همچنین گفت: هادی نمرده و زنده است. کاپیتان پرسپولیس زنده است. با رفتن هادی قلب من تکه تکه شد. البته خدا را شکر که شما همشهری های خوب هادی نامش را گرامی خواهید داشت. دست همه شما را می بوسم.
این سخنرانی در میان ابراز احساسات شدید حاضرین برگزار شد. او بعد از گفتن این جملات از حال رفت و او را به پایین منتقل کردند.

هادی نوروزی به خاک سپرده شد

با انجام مراسم تلقین پیکر هادی نوروزی در آرامگاه کپورچال به خاک سپرده شد. دقایقی پیش پیکر هادی نوروزی در خانه ابدی آرام گرفت و جمعیت حالا با فاتحه خوانی برای او یادش را گرامی می دارند. نوروزی صبح روز پنجشنبه در اثر ایست قلبی در سن 30 سالگی دارفانی را وداع گفت. در حال حاضر اخبار مربوط به درگذشت او کلیه اخبار سایر حوزه ها را تحت تاثیر خود قرار داده است.


اتوبوس پرسپولیسی‌ها در قائمشهر

اتوبوسی که حامل تعدادی از بازیکنان پرسپولیس و کادرفنی این تیم بود، به تهران بازمی گردد. در پی ازدحام شدید جمعیت در کپورچال، این دواتوبوس قادر به حضور در مراسم نشدند تا برای کاستن از ازدحام شدید دستور بازگشت آنها به تهران صادر شود. پرسپولیسی ها که از ساعت 5 صبح به سمت بابل حرکت کرده اند در نهایت فعلا در قائمشهر اقامت دارند و به احتمال زیاد به تهران برمی گردند. البته بازیکنانی که با خودروهای شخصی به شمال رفته بودند، بر مزار نوروزی حاضر خواهند شد.

همسر و فرزند نوروزی بر مزار وی حاضر شدند

با اتمام مراسم خاکسپاری هادی نوروزی، از ازدحام مردمی که برای تشییع جنازه آمده بودند کاسته شده است. دقایقی پیش همسر و فرزندان و نزدیکان هادی نوروزی در مزار وی حاضر شده و به فاتحه خوانی پرداختند. این پایان داستان خاکسپاری هادی نوروزی است که در میان استقبال شدید مردم برگزار شد. با بازگشت پرسپولیسی ها به تهران تمرکز مجالس یادبود در پایتخت خواهد بود.

بازگشت پرسپولیسی‌ها بر سر مزار نوروزی

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از صرف ناهار در قائمشهر با اجازه کادرفنی دوباره به مزار هادی نوروزی برگشتند. با توجه به اینکه عده ای از بازیکنان پرسپولیس به خاطر ازدحام جمعیت نتوانستند و مشکلات ناشی از آن نتوانسته بودند در مراسم خاکسپاری هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس شرکت کنند، بعد از صرف ناهار از کادرفنی اجازه گرفتند تا دوباره به مزار او برگردند.

هم‌تیمی‌های نوروزی در منزل پدری‌

بازیکنان پرسپولیس که تازه از سر مزار کاپیتان نوروزی بازگشته اند در حال حاضر قرار است به منزل پدری هم‌تیمی مرحومشان بروند. رسپولیسی ها که به دلیل ازدحام در مراسم تدفین هادی نوروزی تازه ساعتی پیش وقت کردند در مزار دوست و هم‌تیمی‌شان حاضر شوند، بعد از قرائت فاتحه ای قصد حضور در منزل پدری هادی نوروزی را دارند تا تسکینی باشند برای خانواده داغ دیده این بازیکن.

کاروان پرسپولیس بعد از حضور در خانه نوروزی بابل را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.


حاشیه ها:

*کاروان پرسپولیس ساعت ۵:۳۰ صبح امروز با دو دستگاه اتوبوس VIP از تهران به سمت بابل حرکت کرد و حدود ساعت ۱۰ صبح پیش با اسکورت پلیس وارد شهر بابل شد. ازدحام شدید هواداران و مردم بابل، عبور و مرور و تردد را در این شهر سنگین کرده است و طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده در جلسات فرمانداری و برگزاری این مراسم، عوامل اجرایی با ازدحام بیش از حد مردم روبرو شده‌اند.

*همسر و فرزندان هادی نورزوی با خودروی میثم بائو به سمت محل برگزاری این مراسم در حرکت هستند. مراسم تشییع پیکر کاپیتان فقید پرسپولیس در ورزشگاه هفتم تیر بابل برگزار خواهد شد.

*همچنین علی اکبر طاهری به همراه حسین عبدی و مصطفی قنبرپور، صبح امروز برای حضور در مراسم تدفین هادی نوروزی راهی بابل شدند.

*در اکثر مسیرهای منتهی به شهر بابل پلاکاردهایی از عکس هادی نوروزی به چشم می‌خورد و همچنین اکثر اتومبیل‌ها پوستر کاپیتان فقید پرسپولیس را پشت شیشه خود چسبانده‌اند.

*در حالی که امروز مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی در زادگاهش برگزار خواهد شد ، مقداد نجف نژاد رییس هییت مدیره ی استقلال نیز برای حضور در این مراسم به بابل سفر کرده است.

*براساس اعلام مسئولان برگزاری این مراسم قرار است ساعت ۱۹ امشب در روستای زادگاه وی مراسم شام غریبان هادی نوروزی برگزار شود.

*علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه به همراه کادر فنی تیم پرسپولیس و تعدادی از بازیکنان این تیم که در شهر بابل به سر می‌برند، به خاطر ازدحام جمعیت برای تشییع پیکر هادی نوروزی در یک سالن حبس شده‌اند.

*طاهری در یک تماس تلفنی که مشخص نبود مخاطبش چه کسی است، درخواست کرد با این وضعیت پیکر نوروزی زودتر به خاک سپرده شود و این مراسم به تعویق نیافتد.

*ازدحام زیاد در مراسم تدفین هادی نوروزی باعث به وجود آمدن اتفاق ناگواری شد. در حالیکه مردم بسیار زیادی در مراسم حاضر شده بودند مردم به روی دیوارها و خانه‌های مجاور هم پناه آوردند همین موضوع باعث شد که یکی از دیوارهای مجاور فرو بریزد و آوار آن بر روی سر مردم و افراد حاضر بریزد. هنوز آمار دقیقی از تلفات و افراد مصدوم داده نشده است.

* علی کریمی، کریم باقری و احمدرضا عابدزاده به علت حضور زیاد مردم نتوانستند در مراسم تدفین شرکت کنند.

* علی دایی با اسکورت ویژه پلیس بر سر مزار هادی نوروزی حاضر شد و فاتحه‌ای قرائت کرد.

* رضا خالقی‌فر، میثم بائو و محسن بنگر تا پایان مراسم بر سر مزار مرحوم هادی نوروزی حضور داشتند.

* 4 نفر به خاطر ازدحام مردم دچار مشکل شدند و حالشان بد شد.

* ازدحام هواداران باعث شد بود که پرسپولیسی‌ها نتوانند بر سر مزار هادی نوروزی حاضر شوند.

* شایعه‌ای در بین مردم پیچیده که محمد دایی در راه برگشت با سانحه تصادف روبرو شده که مربی صبا این موضوع را در جمع خبرنگاران رد کرد.

 
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.